Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a gyönyörűszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a gyönyörűszép munkatársnőmbe, de eljegyezték... Azért van még remény?

Figyelt kérdés

Dolgozik nálunk az irodában egy gyönyörűszép lány. Mikor megérkezett, pár hónap múlva beleszerettem. 35 éves vagyok és szűz. Nem volt még barátnőm. Csókolózni se csókolóztam.


Ő 8 évvel fiatalabb nálam. Sokáig nem akarta eljegyezni a pasija, de most megtette. Idén ráadásul elbuktam egy jó lakást is, mert nem mertem rá 80-20% arányú hitelt felvenni (20% önrésszel).


A vőlegénynek meg vett a család már régen, mert millerek. A csaj sokat panaszkodott nekem a pasijára munkaidőben. Ezért abban ringattam magam, hogy egyszer majd együtt leszünk.


Szerintetek?



2022. júl. 16. 17:33
 71/102 anonim ***** válasza:
Te csak lelki szemetes ego boost vagy, ergo haver.. neki a kenyelem kell.
2023. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 anonim ***** válasza:
100%

22 éves vagyok, viszont nekem se kellene egy szűz pasi.

35 évesen hogy az istenbe csinálod? 🤣

2023. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 A kérdező kommentje:

Sehogy nem csinálom. Nem értek a nőkhöz.


Egyébként miért nem kéne egy szűz pasi?

2023. febr. 3. 15:01
 74/102 anonim ***** válasza:
100%
73) nem az előző válaszoló vagyok, de nekem pl nem lenne türelmem az alapoktól tanítgatni valakit a szexre, amiben a férfiak átlagának 15-20 év tapasztalata van ekkorra. Csak egy példa: a férjemmel először 20 évesen feküdtem le, akkor még csak laza kapcsolatban. 7 évvel később találtunk ismét egymásra, el nem tudom mondani a minőségbeli különbséget a szexben (nyilván mindkettőnk részéről).
2023. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/102 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elottem szoloval.
2023. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 anonim ***** válasza:
87%

Fél év eltelt, a kérdés kiemelése óta.

Történt valami érdekes, Kérdező?

Férjhez ment a nő? Még mindig neked panaszkodik?

2023. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/102 anonim ***** válasza:

Pontosabban: a kérdés kiírása óta.


(#76 voltam)

2023. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/102 A kérdező kommentje:
Már nem panaszkodik, de az esküvőjükre meghívott. Azt mondta, táncolni is akar velem. Mindenesetre, 3 hónap múlva ölbe tett kézzel végignézhetem, ahogy elveszítem életem szerelmét.
2023. febr. 15. 23:42
 79/102 anonim ***** válasza:
100%
Ha még mindig életed szerelmeként tekintesz egy csajra, akivel soha nem volt köztetek semmi, akkor szerintem jobbat teszel magaddal, ha nem mész el az esküvőjére.
2023. febr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 A kérdező kommentje:
De az esküvőn legalább táncolhatok vele. Elhívni vagy felkérni úgyse merném máshol. Bár most kicsit félek, hogy béna leszek, rálépek a lábára, nem tudom vezetni, ilyenek.
2023. febr. 16. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!