Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a gyönyörűszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a gyönyörűszép munkatársnőmbe, de eljegyezték... Azért van még remény?

Figyelt kérdés

Dolgozik nálunk az irodában egy gyönyörűszép lány. Mikor megérkezett, pár hónap múlva beleszerettem. 35 éves vagyok és szűz. Nem volt még barátnőm. Csókolózni se csókolóztam.


Ő 8 évvel fiatalabb nálam. Sokáig nem akarta eljegyezni a pasija, de most megtette. Idén ráadásul elbuktam egy jó lakást is, mert nem mertem rá 80-20% arányú hitelt felvenni (20% önrésszel).


A vőlegénynek meg vett a család már régen, mert millerek. A csaj sokat panaszkodott nekem a pasijára munkaidőben. Ezért abban ringattam magam, hogy egyszer majd együtt leszünk.


Szerintetek?



2022. júl. 16. 17:33
 61/102 anonim ***** válasza:
64%
Ez de beteges, azért mert nem az van amit te akarsz? Látod ez tipikus vesztes hozzáállás. Mondok jobbat, szerintem mondjál fel, mindenki jobban járna.
2022. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/102 A kérdező kommentje:
Nem vesztes hozzáállás, hanem szeretem őt hozzáállás. A munkatársak elégedettek velem szakmailag, és én is velük, meg a fizetéssel is. Nincs miért felmondjak és nincs is miért kirúgjanak. Csak ha elkezdek nyíltan nyomulni a lányra, az okot adhat rá.
2022. aug. 24. 17:52
 63/102 anonim ***** válasza:
85%
Nem haver, nem. Ez birtoklás, de ő nem szeret ba*meg, mit nem lehet ezen felfogni? Elregélte a bánatát neked, de közben más f*szát szopkodja minden nap. De ő akkor is a tiéd igaz? Kokrétan nem értem mi a fa*zért nem keresel olyat akinek nincs senkije. Ennyi idősen már nem szűznek kéne lenni hanem kiéltnek. Offold magad szerintem ebben az ügyben.
2022. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/102 A kérdező kommentje:
Másra nem tudok ránézni úgy, mint őrá.
2022. aug. 24. 23:18
 65/102 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon van remény, sőt egyáltalán nincs. Nem mutatott feléd semmilyen romantikus / szexuális érdeklődést (az, hogy beszél hozzád és panaszkodik neked, belefér egy sima kollegiális viszonyba, semmi extra), és nem is próbálkoztál nála.
2022. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/102 anonim ***** válasza:
20%
Gyönyörűszép nőbe beleszeretni pár hónap alatt,ajjaj....majd megismered jobban a nőket,ne aggódj.A sok panaszodás a vőlegényére lehet jó jel,de könnyen ĺehet,hogy csak szemetesládának használ,és valójában nem akarja ott hagyni.
2022. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/102 anonim ***** válasza:
75%

ez nem szerelem hanem csak (beteges) rajongás, nagyon maximum is plátói.

Ne érts félre, de 35 évesen szűznek lenni baromi gáz, egyáltalán nem vagy jó parti a csajok szemében - és nem a hiteles lakás hiánya miatt.


jotanacsaim:

-menj el egy lakásos prostihoz szuzesseg elvetelre. komolyan. kezdj hozza felterkepezni a noi testet, ne lepodj meg, ha egy mell kerul a kezedbe.

gyakorolj rajtuk, edz. legyen allokepesseged, kulonben 35 evesen ugy el fogsz sulni az elso dugasnal, hogy a csaj eszre sem veszi, h beraktad es akkor neked annyi.

-kezdj el sportolni, szerezz onbizalmat, nezz magadra, mint egy sikeres faszi

-ezt a csajt meg felejtsd el, nem teged valasztott, ez van. lepj tul rajta mielott ciki lesz a rajongasod.


sok sikert, talan meg nem keso.

2022. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/102 anonim válasza:
100%
Sajnos nincs több esélyed nála
2022. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/102 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha eljegyezték, akkor mi a bánatot akarsz már tőle? Nőjél már fel és lásd reálisan a dolgokat! Úgy vinnyogsz itt, mint egy kisiskolás, aki nem kapta meg a kedvenc játékát karácsonyra! Ha tetszettél volna a nőnek, akkor biztosan kimutatja és nem megy hozzá máshoz.
2022. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/102 anonim ***** válasza:
100%
Nincs és kB. nem is lesz soha. Úgyhogy felejtsd el akármilyen nehéz.
2022. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!