Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a gyönyörűszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a gyönyörűszép munkatársnőmbe, de eljegyezték... Azért van még remény?

Figyelt kérdés

Dolgozik nálunk az irodában egy gyönyörűszép lány. Mikor megérkezett, pár hónap múlva beleszerettem. 35 éves vagyok és szűz. Nem volt még barátnőm. Csókolózni se csókolóztam.


Ő 8 évvel fiatalabb nálam. Sokáig nem akarta eljegyezni a pasija, de most megtette. Idén ráadásul elbuktam egy jó lakást is, mert nem mertem rá 80-20% arányú hitelt felvenni (20% önrésszel).


A vőlegénynek meg vett a család már régen, mert millerek. A csaj sokat panaszkodott nekem a pasijára munkaidőben. Ezért abban ringattam magam, hogy egyszer majd együtt leszünk.


Szerintetek?



2022. júl. 16. 17:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 anonim ***** válasza:
94%
Attol hogy egyszer vagy parszor szetteszi az mitol lenne jo? Ha a kerdezo beleszeretett akkor nyilvan komolyat akar tole nem csak szexet. Amugy meg 35 evesen nem veletlen hogy szuz valaki. Azer ott valami nem kerek.
2022. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/102 anonim ***** válasza:
64%

"Azer ott valami nem kerek."


Ronda.

2022. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem simán békén kellene hagyni mindenkit, akinek párja van és önszántából van vele.

Semmi esélyed a csajnál, a 22-es válaszoló jól mondta, ha 35 évesen is szűz valaki, ott komoly gondok vannak, külsőleg is és belsőleg is.

Na meg, ha egy lány panaszkodik, az semmit nem jelent, én is percenként panaszkodom a páromra, mégsem tudnám elhagyni, vagy megcsalni, mert szeretem.

Hagyd a lányt és menj kezdj magaddal valamit.

2022. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 anonim ***** válasza:
55%
Nekem az egyik haverom 31 lesz es meg o is szuz. A gyerek a szuleivel lakik egy csaladi hazba, van egy occse meg egy huga, de mar mind a kettonek van kapcsolata, es a haverom tesoihoz rendszeresen jonnek at a parjaik. A haverom meg a sajat szobajaba gubbaszt kozel 31 evesen. Altalanos iskolas korom ota ismerem, a tobbi haverommal akarmikor hivtuk bulizni nem jott soha, ha el is jott akkor is a sarokba alt egy korty alkoholt nem ivott, es idegenekkel nem beszelgetett. Onallo munkahelye soha nem volt meg, a szulei vallalkozasaba dolgozik. Iranyitjak 31 evesen, keptelen sajat donteseket hozni mert meg mindig a szulei hazaba lakik. Teljesen visszafogott idegenekkel abszolut nem bir kommunikalni. Szerintetek milyen elet lehet? Belegondolni is rossz
2022. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 A kérdező kommentje:
Igen csakhogy nekem 10 éve van jól fizető munkahelyem és önállóan élek, ellátom magam. Nem kell általánosítani a szüzeket.
2022. júl. 16. 23:28
 26/102 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi lehet a gond?
2022. júl. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/102 anonim ***** válasza:
100%
Az önálló élet és a jó munkahely egyáltalán nem elég ahhoz, hogy kelljél valakinek. Jó személyiség nélkül és jó megjelenés nélkül semmi esély.
2022. júl. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 anonim ***** válasza:
85%
azt írtad nincs saját kéród.
2022. júl. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 anonim ***** válasza:
100%
Albérletben lakik gondolom.
2022. júl. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 anonim ***** válasza:
100%
Albérletben is lakhat egyedül...
2022. júl. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!