Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ilyen sok (rengeteg)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok (rengeteg) egyedülálló nő 25 évtől egészen 50-ig vagy felettig?

Figyelt kérdés

Több olyan női ismerősöm van akiknek soha nem volt még komoly kapcsolata és gyonyörű bomba lányok (20-30 közöttiek), és még több olyan csinos 40 feletti nők vannak akik évek óta egyedülállóak!

Oké.. most sokan erre azt mondanák,hogy csalódtak a férfiakban,meg már nem akarnak komoly kapcsolatot.. de ez nem feltétlen igaz! Akkor miért posztolják tele a facebookot szerelmes idézetekkel,és romantikus tematikával? Ha ennyire vágynak a szerelemre,azt nem tudom elhinni,hogy nem találnák meg ennyi idő után! Ha esetleg meg udvarias vagy velük,és tényleg szeretnéd öket megismerni max illemből nem küldenek el a melegebb éghjlatra vagy betesznek barát kategóriába! Nagyon kőszívűek. Miért?


2019. nov. 14. 00:48
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:

Fuu.. hát rengeteg féle válasz van! Lényegében színes a világ,erre azt lehet mondani!

De az alacsony férfiak tényleg ne keseredjenek el,mert mint ahogy írtam sok alacsony emberkének gyönyörű,csinos barátnőjük,feleségük van!

Meg írta még valaki,hogy nem feltétlenül kell izmosnak lenni sem.

2019. nov. 15. 22:35
 62/65 anonim ***** válasza:
Ja, Kérdező, érdekes dolgokra teszed te is a hangsúlyt :D gyönyörű, csinos feleség... Hát nem, se az alacsonyaknak, se a magasaknak nem lesz mindnek gyönyörű, csinos felesége. És még szidjátok a nők felszínességét. Nézz már magadba...
2019. nov. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
0%

#61 Ez csak itt a gyakorin van.


#62 A nők ki..szott felszínesek. Lehet, hogy nem mind, de 90% minimum az.

2019. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:

Kismilliószor megtapasztaltam már a nők felszínességét. Nem érzem magam szar pasinak, pár fiatalabb lánynak tetszettem már, de még se volt még normális komoly kapcsolatom. Szeretem és elfogadom magam olyannak amilyen vagyok.

Bár önbizalmam az kevés van.


Felvállaltam már magam máskor is, jelenleg így nézek ki:

[link]


És jól érzem magam a bőrömbe. De még se vagyok elég jó senkinek sem. Ami elszomorít. Mert kapcsolatra vágynék.

2019. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:

62-es!

Nincs igazad!

Nem brahiból írtam amit írtam,hanem a tényeket vázoltam amit látok a világban!

Ha lehetne akkor be is tudnám bizonyítani neked,hogy megmutatnám azokat a párokat ahol a nő 170 cm feletti szép arcú,nem sovány és nem kövér magyarul csinos,a csávója meg 160 cm körüli,igaz jóképű és izmos gyerek. Kb 9 ilyen párt tudnék mutatni.

2019. nov. 16. 11:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!