Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ilyen sok (rengeteg)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok (rengeteg) egyedülálló nő 25 évtől egészen 50-ig vagy felettig?

Figyelt kérdés

Több olyan női ismerősöm van akiknek soha nem volt még komoly kapcsolata és gyonyörű bomba lányok (20-30 közöttiek), és még több olyan csinos 40 feletti nők vannak akik évek óta egyedülállóak!

Oké.. most sokan erre azt mondanák,hogy csalódtak a férfiakban,meg már nem akarnak komoly kapcsolatot.. de ez nem feltétlen igaz! Akkor miért posztolják tele a facebookot szerelmes idézetekkel,és romantikus tematikával? Ha ennyire vágynak a szerelemre,azt nem tudom elhinni,hogy nem találnák meg ennyi idő után! Ha esetleg meg udvarias vagy velük,és tényleg szeretnéd öket megismerni max illemből nem küldenek el a melegebb éghjlatra vagy betesznek barát kategóriába! Nagyon kőszívűek. Miért?


2019. nov. 14. 00:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:

27-es és 20-as!

Túl sokat képzelsz magadról és az uradról!

Nehogy már azt hidd,hogy te/ti vagytok a mintapéldák a világ számára! Már bocsi..de ez az alap,hogy az emberek adjanak magukra,és ápoltak legyenek! Ne a másik végletet nézd,és ha te csak ilyen ápolatlan férfiakat ismersz az a te begyepesedett émetszemléleted! Szerintem ki sem mozdulsz otthonról és az adott településedről soha,csak max a boltba és a kötelező körutaidra,így alig látsz valamit a világból. Nehogy azt hidd,hogy most olyan nagyot,nagyokat mondtál mert nincs benne yemmi külpnlegesség! Ezek alap dolgok.. jaaa és vigyázz,mert sok boldog példaértákű kapcsolat sajnos szétmehet,és akkor már egészen másképp fogsz viselkedni!

2019. nov. 14. 14:29
 32/65 anonim ***** válasza:
71%
#20 Mert mindenki álma egy ilyen egoista pits@ :D Hogyne :D Az ilyen nő az utolsó aki kellene. És bocs, de én nem vagyok papucs, mint a férjed, aki agyon bálványoz meg rád szórja az összes pénzt, csak azért, mert szültél gyereket. De megtaláltad a hozzád valót, sok boldogságot.
2019. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 A kérdező kommentje:

32-es!

:D (y)

2019. nov. 14. 15:11
 34/65 anonim ***** válasza:
68%
Vicces, hogy minden nektek nem tetsző válasz 0at ér :D Azért mert pont rátapintanak a lényegre.
2019. nov. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
67%
Nem unjátok még ezt az utalkozast a nőkre? Akiket itt osztassz, te nagyokos, az mind parkapcsolatban él. Ennyi nyomorult, rosszindulatú férfit. És dgd fel a pontozásod :D
2019. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
100%

Én a kérdés második részéhez a "40 felett" tudok hozzászólni. Közel járok az ötvenhez. Csinosnak mondanak...Mivel női közegben élem az életem, -leginkább- felmentem társkeresőre. Belátom ez már nem az a kor amikor az emberre tömegesen rárepülnek a jobbnál jobb partnerek. Azért "kapásom" volt elég de rosszabbnál rosszabbak.

- Nős férfi tucatjával....

- Szexkapcsolat (hát persze, főleg ha lakása van a nő-

nek ahova fel lehet menni. Nehogy már egy kis ener -

giát , időt kelljen belefektetni a kapcsolatba.

A nő csak tegye szét aztán szevasz. A

prosti pénzbe kerülne!) Ezek a pasik nem tudom mit

gondolnak a nőkről!!!

- Aztán az egyedülállók (úgy 10 %) egyrészük maga sem

tudja mit akar. Másikuk meg csak az orális szexet

akarja meg csinálja. (a nyaló bajnokok a nő meg csak

sz.pjon) no vajon miért? Mert nem működik rendesen

a... Szóval döbbenetes. És nem csak én vagyok így.

Hát ezért van sok középkorú nő inkább egyedül.

2019. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:
Igen.. értelek,de nem szabad,hogy a net meg a társkereső mérce legyen! Ezeken a különböző ismerkedési oldalon csak magamutogató perverzek vannak és nem is biztos,hogy sajét képükkel. A facebook is egy hatalmas virtuális világ! Nem alkot reális képet! Az életet kell élvezni! A valóságot!
2019. nov. 14. 20:15
 38/65 anonim ***** válasza:
Nos, én is felmentem társkeresőde, mert sose lehet tudni, az is egy lehetőség, emellett meg élem az életemet, eljárok emberek közé, de azért egy kor után az emberek nagy részének megvan a kialakult életritmusa, dolgozunk, intézzük az ügyeinket, 35 évesen saját háztartásomat fenntartani munka mellett kicsit más, mint mikor sulis éveimben még a szüleimmel éltem. Nem mondom, hogy rosszabb, nem vágyom vissza hozzájuk, jó önállóan élni, csak épp másképp alakul az időbeosztásom, máshogy osztom be a szabadidőmet, és én még aktívan is töltöm, mert eljárok teljesítménytúrára, futóversenyre, de mondjuk kevesebbszer fordulok meg szórakozóhelyeken, mert már nem érzem az én világomnak, más szórakoztat, más kapcsol ki, van egy kutyám, akivel sétálok, találkozom más kutyásokkal, beszélgetünk... Viszont sok korombelinek van családja, vagy a hátuk közepére sem kívánnak egy kapcsolatot, mert csalódtak, mert ott a gyerek, mert ott vannak az öregedő szüleik, vagy rájöttek, hogy nem nekik való, inkább másban élik ki magukat, aki még nyitott is lenne kapcsolatra, mikroszkóppal kell keresni közöttük azt, akivel összepasszolnánk. Én a kutyámmal is járok nagyobb túrára, de szerinted hány embert sikerült kimozdítani, hogy jöjjön velünk akár csak egy 5-10 km-es kényelmes kirándulásra? Egyet sem, és én még nem vagyok olyan droid típus, mint mondjuk a spinning edzőm volt fiatalabb korában, amikor kerékpárversenyekre járt, vagy az erősítő edzőm, aki körbefutotta a Balatont.
2019. nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:
Hát én szívesen mennék. Én minden nap return 6 km-t sétálok a melóba.
2019. nov. 14. 21:04
 40/65 anonim ***** válasza:

31#

Olvasd el mégegyszer amit írtam, mert képtelen voltál figyelni!

Világosan leírtam hogy dolgozom, van saját fizetésem, nem otthon vagyok egész nap.

A begyepesedésnek meg mi köze a büdös pasikhoz? Nem is értem.

Attól még büdösek. Hiába fürdenek ötször egy nap. Nem tudják hogyan kell rendesen tisztálkodni. Ezt is csak egy nő tudja.


Sokaknak fáj az igazság itt. Azért tartanak ott ahol. A nagy sehol.

Na hagyjuk.

2019. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!