Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ilyen sok (rengeteg)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok (rengeteg) egyedülálló nő 25 évtől egészen 50-ig vagy felettig?

Figyelt kérdés

Több olyan női ismerősöm van akiknek soha nem volt még komoly kapcsolata és gyonyörű bomba lányok (20-30 közöttiek), és még több olyan csinos 40 feletti nők vannak akik évek óta egyedülállóak!

Oké.. most sokan erre azt mondanák,hogy csalódtak a férfiakban,meg már nem akarnak komoly kapcsolatot.. de ez nem feltétlen igaz! Akkor miért posztolják tele a facebookot szerelmes idézetekkel,és romantikus tematikával? Ha ennyire vágynak a szerelemre,azt nem tudom elhinni,hogy nem találnák meg ennyi idő után! Ha esetleg meg udvarias vagy velük,és tényleg szeretnéd öket megismerni max illemből nem küldenek el a melegebb éghjlatra vagy betesznek barát kategóriába! Nagyon kőszívűek. Miért?


2019. nov. 14. 00:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
33%

#17 azért vicces, mikor megy a hőbörgés, hogy "a nő nem szülőgép", "nem akarok gyereket, hát ide, ebbe az országba én nem szülök", de ha meg kell indokolni, hogy a pasas miért keressen háromszor többet nála, akkor meg hirtelen előkerül a gyerek-kártya. Mert hátha véletlenül(!) mégis akar majd tíz év múlva gyereket, és akkor legyen már gazdag a pasas, aki eltartja...


Még mielőtt valaki félreértene, én sem akarok gyereket. De nem is hivatkozom a nem kívánt és nem létező gyerekre, hogy amiatt legyen pénzes a partnerem.

2019. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:

#20 Nő vagyok!

Nekem is van családom, gyerekem, boldogan élünk, és együtt értük el!


Ezt mit zavar téged, hogy így is működik?


Mindenki maga sorsának kovácsa!!!

2019. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
70%
Az a legszebb, hogy a férfiak tőlem várják el, hogy legyen saját lakásom, miközben neki sincs, és olyankor érdekes, nem számít, hogy mennyibe kerül itthon egy ingatlan és mennyi egy fizetés. Nincs gazdag pereputtyom és nem is örököltem. Hát nagyon sajnálom.
2019. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
49%
#20 "Aztán akkor neked is jut ilyen nő mint én vagyok." Én az ilyen nőt inkább elkerülni akarom :D Amúgy mit tudnál adni a gazdag hapsinak, ha nem akar gyereket? :) Persze a széttárt lábaidon és a szádon kívűl. A leírásod alapján semmit, mert "cserébe" csak a gyerekkel kapcsolatos dolgokat tudtad írni.
2019. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
50%

#20 "Aztán akkor neked is jut ilyen nő mint én vagyok."


Te baromira el vagy tévedve magaddal kapcsolatban!


További ilyen mondataiddal csak ráteszel:


"Nagy faxt együtt. Soha nem a nő teremtette elő ezeket, hanem mindig is a férfi."


Gratulálok! Néha kiláthatnál az álomvilágodból! v. máskor a kérdésre válaszolj inkább!

2019. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:

25-ös!

Na látod ezért van ilyen sok egyedülálló nő!

Egyébként meg én is sok olyan nőt tudok akiknek van saját házuk,lakásuk.. de a férfi nem azért ismerkedik meg a nővel,hogy neki most milyen értéke van!

Jajj.. dehogy! Lézezik még érzelem is!

És akkor meg mi van ha odaköltözok a ffi a nő házába? Én is a párom házába költöztem anno és még rengeteg férfi! Hol van itt a hiba?

2019. nov. 14. 13:36
 27/65 anonim ***** válasza:

Többieknek.


Olyan pasi sosem kellett, aki nem akar gyereket, és mit tudok nyújtani? Azt ami minden pasi álma, ugyanis minden pasi mögött ott egy nő aki miatt is sikeres lehet.

De nektek minden bajotok van.

Ha a nő akar gyereket, az a baj, ha nem akar, az a baj, ha pénzre megy az a baj, ha nem arra, az is baj, mert minek szül egy lumpennek?

Mindenki nézzen magába, hozza ki magából a legjobbat, a pasik vakarják ki magukat a koszból, mocsokból, mert egyik másik olyan büdös mint a dög. Öltözzön ízlésesen, nem kellenek drága holmik, és viselkedjenek normálisan a nőkkel. Minimum úgy mint az uram.

Érdekes, minden pasi a sikeres pasikat irigyli, hogy hol szereztek normális nőt.

De nektek ilyen sosem lesz. Mert nem tudtok adni, és nem is érdemlitek meg hogy odaadó nőtök legyen.

20#voltam.

2019. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
37%
Az a hiba, hogy nekem nincs saját lakásom és így kedves férfitársaid hiába várják el tőlem :) jajj, érzelmek... Ha én nőként beköltözök a férfihoz, akkor biztos csak ki akarom használni, ha egy férfi költözik a nőhöz, akkor tuti nincs szó kihasználásrol, mert akkor igaz szerelem van. :D imádom ezt a gykt
2019. nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
De ha most azt írtam volna, hogy saját lakásom vagy akár házam van itt Győrben, már ugrana is rá a sok hősszerelmes. :D
2019. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:

Én hozzám passzoló társat keresek, de nem könnyű találni. Akárki meg nem jó, szexkapcsolat nem érdekel, egyéjszakás kalandokra sose voltam vevő.

Van, aki azért nem jó, mert dohányzik, én nem, és épp eléggé zavar (köhögés, tüsszögés... stb.), hogy ne ismerkedjek dohányzóval, viszont rengetegen dohányoznak.

Van, akinek én nem vagyok jó, mert tartok háziállatot a lakásban, ezen nem fogok változtatni, de nem is akarok mást rákényszeríteni, akit zavar, hogy fogadja el, nem illünk össze.

Van, aki nem hajlandó belemenni, hogy a házimunka közös háztartásban közös, teljes munkaidőben dolgozom, nem leszek mellette még házicseléd is, dolgozó szülők mellett nőttem fel, akik megosztották a házimunkát, és egyikük sem volt túlterhelt, ha apámnak nem törik le a farka a házimunkától, más férfinak sem kéne, hogy problémát okozzon.

Van, akinél a viselkedése, gondolkodásmódja miatt szólal meg bennem a vészcsengő már ismerkedés legelején (ne sportoljak, mert... ne csináljak ezt, mert... inkább más érdekeljen, mert... - elég felnőttnek érzem magam, hogy tudjak dönteni az érdeklődési körömről, és mindig utáltam, ha irányítani akartak, már gyerekként is; vagy van a hazudós kategória, ami kiderül találkozásnál; vagy van a döntésképtelen tejbetök típus, ha szeretnék másokat irányítani, főnök lennék).

Az önállótlanokat hadd ne kelljen részletezni, akiket a szüleik tartanak el 30-40 évesen is. Kifogást remekül tudnak gyártani, de valahogy többre becsülöm a parasportolókat, akik a hiányosságaik, korlátaik ellenére is megmutatják, hogy mi mindenre képesek kitartással, akarattal, erőfeszítéssel...

Az otthonülőknek én túl aktív vagyok, a szakbarbár aktív droidoknak kevés, a szűklátókörűekkel azért nem passzolunk, mert engem sok dolog érdekel (érdeklődési körönként több ismerősi köröm van, és nem nagyon van átfedés), a bigottokkal azért, mert számomra a vallás és a hit két külön dolog, politikával nem szeretek túl sokat foglalkozni, csak az ésszerűség határain belül, elég, hogy némely családtagom hajlamos túlzásokba esni.

Olyanokkal nem látom értelmét az ismerkedésnek, akivel nagy a távolság, és nincs esély hosszú távon az összeköltözésre, nem akarok külföldön élni például, valaki meg külföldön tervezi a jövőjét, nincs értelme húzni egymás idejét ilyen esetben sem.

2019. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!