Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ilyen sok (rengeteg)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok (rengeteg) egyedülálló nő 25 évtől egészen 50-ig vagy felettig?

Figyelt kérdés

Több olyan női ismerősöm van akiknek soha nem volt még komoly kapcsolata és gyonyörű bomba lányok (20-30 közöttiek), és még több olyan csinos 40 feletti nők vannak akik évek óta egyedülállóak!

Oké.. most sokan erre azt mondanák,hogy csalódtak a férfiakban,meg már nem akarnak komoly kapcsolatot.. de ez nem feltétlen igaz! Akkor miért posztolják tele a facebookot szerelmes idézetekkel,és romantikus tematikával? Ha ennyire vágynak a szerelemre,azt nem tudom elhinni,hogy nem találnák meg ennyi idő után! Ha esetleg meg udvarias vagy velük,és tényleg szeretnéd öket megismerni max illemből nem küldenek el a melegebb éghjlatra vagy betesznek barát kategóriába! Nagyon kőszívűek. Miért?


2019. nov. 14. 00:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 A kérdező kommentje:

Hidd el,én is éreztem már büdös nőt!

Nehogy már a férfiak zöme ne tudjon tisztálkodni!Azért ez merész általánosítás!

2019. nov. 14. 21:44
 42/65 anonim ***** válasza:

Most olvastam egy tanulmányt, miszerint az Amerika nők 50,2% szingli. Nem akarnak kapcsolatot. A magyar nőkből, 1,1 millió nő nem akar kapcsolatot és szinglik.

Ilyen alapon rohadt nehéz bárkit is találni komoly kapcsolatra.

2019. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 A kérdező kommentje:

Csak tudod fura,hogy mégis ábrándoznak,hogy milyen jó lenne majd végre egy normális komoly valaki aki nem csal meg, nem iszi el a fizetést,nem ver meg stb..ha meg egy átlagos kinézetű(nem ronda és nem 150 kilos) xy kft-nél dolgozó alkalmazott vagy,akkor max csak jól eldumcsiznak veled néha mert nem akarnak bunkók lenni.Akkor miért siránkozik a legtöbb egy rendes pasiért? :D

Nincs értelme egy átlag férfinak bele kezdeni az ismerkedésbe! Minek? De most nem? És azt bírom,hogy a nők annyira romantikusak meg érzelempártiak! Hát nem úgy tapasztaltuk! Érdekes,hogy a férfi szeretne egy normális kapcsolatot és szeretne szerelmes lenni, erre a nők meg semmit nem akarnak. Elvannak magukba életük végéig egyedül. Akkor miről beszélünk? Ki az érzelmesebb ember,a férfi vagy a nő?

2019. nov. 14. 23:49
 44/65 anonim ***** válasza:
91%

Ki neked az àtlag férfi akinek màr nem is érdemes ismerkedni mert nem kap nőt? Hogy néz ki az àtlag szerinted?


Mi pl suliba jàrtunk mikor összejöttünk, mindketten otthon éltünk a sajàt csalàdunkkal.

Én nőként 24, ő 21 évesen.

Egyébként ő férfiként: 190cm 95 kg, kis pocakkal, rövid sötétbarna haj, barna szemek, helyes kerek arc, 1,5 centis "szakàll". ( Az exeim többsége egyébként hasonló volt külsőre. A belsővel voltak problémàim.) Ezért se működtek hosszútâvon. Nem mellesleg, se Dicaprio de George Clooney arca nem tetszik. ( Nekem nem) Inkàbb Matt Leblac féle pofi:)

Én 175 cm/ 65 kg, se vékony, se túlsúlyos nem vagyok, àtlagos. Természetes szőke haj, vilàgoskék szem.

Az àltalad kritizàlt netes tàrskeresőn ismerkedtünk meg úgy, hogy mindössze 5 nőnek írt üzenetet, 3-man vàlaszoltak is neki, de hamar mellettem döntött, a többi nem érdekelte. Ismerkedtünk, majd talàlkoztunk és összejöttünk. 1 év múlva , az iskola befejeztével munkàt kerestünk. Majd hozzàm költözött, belül levàlasztott lakrészbe, külön bejàrattal. 2 évre rà, anyu és a tesóm úgy döntöttek, unjàk a vidéket ( pest megye), visszaköltöztek a fővàrosba, így mienk lett az egész hàz. Amúgy összeköltözés utàn fél évvel hàzasodtunk össze.

Sem ő, sem én nem keresünk sok pénzt. Nincs nettó 200 ezer egyikünk fizuja sem, de jól megvagyunk gazdagsàg nélkül is, kocsink nincs, - jogsink sincs, tömegközlekedünk, mindketten dolgozunk, közösen visszük a hàztartàst. Szàmomra ő A FÉRFI, minden téren. Külsőleg és belsőleg IS. Ugyanolyan fontosak. Szeretjük egymàst, most màr 10. éve. Bàr azt nem tudtuk, hogy a csalàdom rànk hagyja a hàzat ez meglepetés volt.:)


Nem a pénzeden, vagy csak a külsődön múlik, hogy valaki szeretni fog- e vagy sem.


De ez az àllandó màrtír szerep, önsajnàlat, nők szidalmazàsa, hogy mindegyik pénzéhes, meg uram bocs van ízlése és nem jön össze akàrkivel....na ez az a taszító dolog, ez sugàrzik rólad, és a hozzàd hasonlókról, ami miatt sok pasi nem talàl normàlis nőt magànak. Ahhoz adni is kéne valamit a picsogàson kívül.

2019. nov. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 A kérdező kommentje:

44-es!

De leírtad a lényeget!

Szinte még gyerekek voltatok amikor megismerkedtetek! A 21/24 az nagyon fiatal. Ennyi idős koromban nekem ismerkedni sem kellett társkereső oldalokon,mert mindig volt partnerem. Rövidtávon és hosszútávon egyaránt.

De később,az emberek a nők megváltoznak! 40,45 felett már te is egészen más nő leszel! Teljesen! Nagadra sem fogsz ismerni,nem a külsőd miatt mert lehet,hogy még sokkal vonzóbb leszel(általában így van)hanem a lelkivilágod és a felfogásod,életszemléleted gyökeresen más lesz! Most ezt így hirtelen nehéz neked elhinni,de hidd el előbb vagy utóbb ez lesz. Nem beszélve a klimaxról ami egyébként is megváltoztatja a nőket! Tehát hidd el.. nincs teljes mértékben igazad! Abban igazad van valóban,hogy aki fiatal 18,20 éves az ne kritizáljon!De én már nem ez a korosztály vagyok! Ha megint 19 éves lennék tuti nem néznének át rajtam a szintén fiatal csajok. Azok voltak a legszebb éveim. De közel negyvenesként mér nem egyszerű ismerkedni mert a velem egykorúak természetesen már feleségek,akik meg nem,azok eleve nem is akarnak senkit maguk mellé! Szigorúan őrzik már a szingli életüket,és életük részét így élik már le!

2019. nov. 15. 04:43
 46/65 anonim ***** válasza:
58%
#44 Akit te leírtál az nem az átlagos férfi.
2019. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
76%

Te szívesen jönnél, és ezt mondja sok ismerősöm is, akik végül mégse jönnek. Nem mondom, hogy te is így tennél, csak nem véletlenül utazok egyedül lassan 13 éve.


Szeretek várost nézni, szeretek túrázni (nem via ferrata), szeretem az élményfutásokat, a rövid távokat, mert ebben kezdő vagyok, és jó, hogy nem csak a droidoknak szerveznek ilyeneket, szívesen kipróbálnám a Spartant is egy sprint erejéig, de nem ugrálhatok egy hideg miatt kialakult egészségügyi probléma miatt, általában teljesen másképp képzelek el egy jó utazást, mint az ismerőseim, akik általában strandolnak, beülnek étterembe, szállodába foglalnak szállást (nekem már az kihívás amióta kutyám van, hogy kutyabarát helyeket találjak pénztárcabarát árban).

35 évesen még mindig nem érdekel a szüleim korosztálya, de a 30 alattiak sem, ezt egyesek nem fogják fel, egyes túlsúlyosok sem értik, miért nem akarok nem túlsúlyosként ismerkedni velük, miközben ők sem akarnak ismerkedni hozzájuk hasonlókkal.

Attól, hogy x éve egyedül vagyok, még mindig nem fogom olyan elvárásaimat alább adni, amik miatt nem érezném jól magam egy kapcsolatban, szóval továbbra sem ismerkedek dohányzóval, mert allergia szinten reagál rá a szervezetem (már attól, ha cigiszünetről bejönnek a dohányzó kollégák), én nem dohányzom, az állataimat sem fogom kipakolni a lakásból, csak mert egyeseknek ez akadály lenne, nem fogadom el a hisztit egy felnőtt embertől, meg a mások hibáztatását, mert én sem így élek, baromi idegesítő azt hallgatni, ha valaki folyton nyafog valami problémára az életében, de nem tesz meg minden tőle telhetőt, hogy jobb legyen, én nem ilyen vagyok, nem fogadom el, ha valaki meg akarna változtatni, nem fogadom el, ha valaki meg akarná szabni, kivel barátkozzak, beszélgessek, én sem teszem ezt másokkal, van bigott vallásos rokonom, és olyan is, aki politikai vonalon szélsőséges, az ilyen embereket kerülöm, mint ahogyan azokat is, akik nagyon ráakaszkodnak másokra és levegőt sem hagynak...

Nem tudom, átlagosnak számítok-e, de a legtöbb ismerősöm teljesen más életvitelű, gondolkodásmódú, sok dologhoz másképp állnak hozzá, mint én. Elfogadtam, elfogadom, nem élünk együtt, nem zavar, de akivel közös jövőt tervezek, azzal fontos, hogy ne legyenek összeegyeztethetetlen problémák, amik konfliktust okoznak a mindennapokban is akár. Ami már az elején is zavar, később még jobban zavarni fog, ha valakivel nagyon mások a tervek, nem muszáj próbálkozni, mi értelme húzni egymás idejét? Több, mint 7 milliárd ember él a Földön. Nem érdekel, hogy lesz-e gyerekem, de ha lesz, akkor ne azért legyen, hogy kipipáljam, hogy ez is megvan, de az apjával nem működik a kapcsolat.

2019. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
46. Miért, ki akkor az átlagos? Milyen kinézetű férfi?
2019. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
Mert erre még nem kaptam vàlaszt.
2019. nov. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
80%
Magas, helyes....szerinted ilyenek az átlagosak? :D Nem. Ez az a külső amivel csak az nem szerez nőt, aki nem is akar.
2019. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!