Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ilyen sok (rengeteg)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok (rengeteg) egyedülálló nő 25 évtől egészen 50-ig vagy felettig?

Figyelt kérdés

Több olyan női ismerősöm van akiknek soha nem volt még komoly kapcsolata és gyonyörű bomba lányok (20-30 közöttiek), és még több olyan csinos 40 feletti nők vannak akik évek óta egyedülállóak!

Oké.. most sokan erre azt mondanák,hogy csalódtak a férfiakban,meg már nem akarnak komoly kapcsolatot.. de ez nem feltétlen igaz! Akkor miért posztolják tele a facebookot szerelmes idézetekkel,és romantikus tematikával? Ha ennyire vágynak a szerelemre,azt nem tudom elhinni,hogy nem találnák meg ennyi idő után! Ha esetleg meg udvarias vagy velük,és tényleg szeretnéd öket megismerni max illemből nem küldenek el a melegebb éghjlatra vagy betesznek barát kategóriába! Nagyon kőszívűek. Miért?


2019. nov. 14. 00:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy én helyesnek tartom, még millió màsik nő nem tartja annak. Ez relatív. Próbàlkozni kell. Engem rengeteg pasi utasított vissza, vagy csak dugni akart volna... Feladtam? Nem. Ennyi.

Amúgy, sok nő visszautasította volna, mivel koràbban még nem volt kapcsolata. Engem ez nem zavart, inkàbb örültem, hogy nem ment àt 20-30 nőn, de sok nőt zavart volna, és szóba se àllnak ilyen pasikkal. Itt is sok pasi panaszkodik gyakorin erre. Én nem vagyok ilyen.

Ok, magas. És???? Én is az vagyok, ezért nekem ez fontos, mindig szempont volt, de azért nem extràn magas. És a sokkal alacsonyabb , 165 centis haverjànak több csaja volt, 3 lànyt személyesen is ismerek közülük.... Ennyit erről. Na ő pl semmilyen szinten nem jön be egyébként. Se magassàg, se arc, és nem is passzolna hozzàm.

Mint írtam, ízlés dolga. A férjem amúgy, ha most 30 éves koràban ismerném meg, most is tetszene, és 40 évesen is. Nem korfüggő.

Kifogàs, kifogàs kifogàs amiket írsz.

2019. nov. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
24%
Nem kifogás, hanem tény. 190+cm és nem extrán magas? :D 250cm alatt végülis senki nem az, ha úgy vesszük :D Amúgy érdekes, hogy itt mindenkinek van egy 160-165 centis haverja, aki után bomlanak a nők, a valóságban meg a 160 centis csajnak is 180-nál kezdődik a férfi :D
2019. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
100%
190cm. A + véletlen volt.
2019. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam hogy bomlanak utàna, azt mondtam, hogy több csaja volt mint a jóval magasabb férjemnek, 3- mat ismerek is.

190 szerintem nem extra magas. Az 195 2m màr igen.

2019. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 A kérdező kommentje:

52-es!

Nehogy azt gondold,és nehogy azt gondoljátok,hogy a nőknek számít,hogy valaki alacsony! Mert nem! Ha a csávó izmos,jóképű az bőven elég! A kidolgozott test sokkal jobban számít a csajoknak mint a magasság! Attól,hogy valaki magas az kevés! Érdekes módon én 186 cm vagyok,egyáltalán nem vagyok ronda, 34 éves létemre mégsem vagyok olyan népszerű és fetünő a nők körében. 4 kapcsolatom volt, 2 hosszú és 2 rövid.

2019. nov. 15. 18:55
 56/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem közös az érdeklődési kör, szabadidős tevékenységek nem egyeznek, elképzelt családmodell eltér.
2019. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Ez is emberfüggő. Nekem pl fontos a magassàg. 185 cm alatt egy randira se mentem el egy pasival sem. Az hogy izmos, kicsit se érdekelt. Nekem pont a magassàg fontosabb mint a testalkat.:) De mondom, ízlés dolga. Azért sok nő nem jönne össze olyan pasival aki mellette a kisöccsének néz ki.
2019. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy akit emlegettem, hogy 165 centis, 30 éves pasi és volt több csaja is, ő pl nem izmos egyàltalàn, és az anyjàval él. Jelenleg is van pàrkapcsolata, 1,5 éve.
2019. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
31%
Ezt rosszul gondolod kérdező. Pont, hogy hiába izmos valaki, ha nem magas. A magasság ott van a nőknél az első 1-2 helyen.
2019. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
49%
#58 Ez komolyan érdekelne, hogy hol van. Legalább település szinten. Kíváncsi vagyok, hogy itt a gyakorin kívűl hol találhatóak a nem felszínes nők.
2019. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!