Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ilyen sok (rengeteg)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok (rengeteg) egyedülálló nő 25 évtől egészen 50-ig vagy felettig?

Figyelt kérdés

Több olyan női ismerősöm van akiknek soha nem volt még komoly kapcsolata és gyonyörű bomba lányok (20-30 közöttiek), és még több olyan csinos 40 feletti nők vannak akik évek óta egyedülállóak!

Oké.. most sokan erre azt mondanák,hogy csalódtak a férfiakban,meg már nem akarnak komoly kapcsolatot.. de ez nem feltétlen igaz! Akkor miért posztolják tele a facebookot szerelmes idézetekkel,és romantikus tematikával? Ha ennyire vágynak a szerelemre,azt nem tudom elhinni,hogy nem találnák meg ennyi idő után! Ha esetleg meg udvarias vagy velük,és tényleg szeretnéd öket megismerni max illemből nem küldenek el a melegebb éghjlatra vagy betesznek barát kategóriába! Nagyon kőszívűek. Miért?


2019. nov. 14. 00:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:
Amúgy meg egyáltalán nem találom cukinak.. sőt!Frusztrál,idegesít!
2019. nov. 14. 03:50
 12/65 anonim ***** válasza:
68%
Kipróbálták a kapcsolatok bármely formáját, nem jött össze, mert a szülői mintákat követték, és "mindig, csakis a másik fél volt a hibás" bármelyik kapcsolatban. Így inkább játsszák a szinglit úgy, hogy 1-2 kaland azért belefér...
2019. nov. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
19%
Sok? Én alig ismerek néhány egyedülálló nőt, ők is azért azok, mert van valami komoly szoftverhibájuk.
2019. nov. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
56%

8. "azt látom, hogy az egyedülálló nők úgy általában sokkal jobban néznek ki, adnak magukra, eltartják magukat, esetleg gyerekeiket"


Miből, a gyerektartásból? Vagy az állami transzferekből? Úgy könnyű, ha a pénzem felét máshonnan kapom, pl. egy férfitől, vagy az adófizetőktől.

2019. nov. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon sok a munkájába (vagy egyetemen a suliba) szerelmes, amolyan "sosem érek rá" típusú nővel ismerkedtem már. Közös jellemzőjük, hogy olyan pörgős életet élnek (ez nem egy pozitív jelző), annyi elfoglaltságuk van, hogy szinte nincs idejük ismerkedni sem, egy párkapcsolat fenntartására meg aztán végképp nincs. Egy héten ha egy napon ráérnek találkozni, minden percük be van táblázva, a szerelem/férfi/párkapcsolat előtt van gyakorlatilag minden a rangsorban (munka, tanulás, barátok, bulizás, család, hobbik) náluk, ezért ez utóbbira nincs is idejük, csak ha olyanok akkor esetleg egy kósza dugásra, vagy összejárogatásra.
2019. nov. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem túl sok elvárásuk van a mai nőknek, cserébe nem adnak szinte semmit.

Legyen egy fiatalembernek jó munkája, lakása, autója. Eszükbe sem jut, hogy ezeket régen közösen, együtt teremtették meg a párok.

Igen, természetes is lehet, hogy ilyenre vágyik, csak ez sokszor vágy marad és kicsúsznak végül a családalapításból, és gonosz macska/kutyaimádó, gyerek gyűlölő szinglikké válnak.

A férfi imádja, ajándékozza, kényeztesse, vigye étterembe, mert ugye nem tud főzni, meg nem is akar, és ez különben is jár neki. Cserébe mit ad? Követelőzést. Szexet is csak amikor neki van kedve.

Tisztelet minden kivételnek, de én ezt látom, tapasztalom és hallom.


Írtam ezt nőként.

2019. nov. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
22%

16# persze hogy elvárás, mi más dolga van egy pasinak az életbe, mint megteremteni az anyagiakat? Talán szülnie is neki kell, szoptatni, gyereket nevelni, családot szervezni? stb. Ez évezredek óta így van, és ma sincs ez másképp.

Szerencsére vannak még férfias férfiak akik ettől érzik magukat férfinak, hogy letesznek valamit az asztalra, és nem csak követelőznek hogy majd együtt.

Nagy faxt együtt. Soha nem a nő teremtette elő ezeket, hanem mindig is a férfi.

2019. nov. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
11%

#17 Az igényeket a lehetőségekhez kell beállítani!

Nem Svájcba születettél, hogy ezek alanyi jogon járjanak!

Nem tévedtem semmit abban, hogy csak követelőztök.


Tisztába vagy a magyar fizetésekkel és ingatlan árakkal? Nem hiszem.

2019. nov. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
66%

"Miért?"

1.Mert senki nem elég jó. Akinek nekik kellene annak nem kellennek.

2. Nem aktívak (verbális) flört terén.

2019. nov. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
0%

18.

Nem kell nagy dolgokra gondolnod. De egy negyven évesen is albérletben tengődő faszira nem lehet családot alapítani.

Nem követelőzöm, nekem a férjem mindent megteremtett, cserébe szültem neki két szép gyereket, és gondoskodó nőként tartom össze a családunkat, a gyerekek már nagyok, saját fizetésem is van, és nem mellesleg mindig a férjem mellett álltam, nem tartana ő sem ott nélkülem, ahol tart.

Szóval ez pont nem a követelőzésről szól.

Csináld utána!

Aztán akkor neked is jut ilyen nő mint én vagyok.

2019. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!