Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ilyen sok (rengeteg)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok (rengeteg) egyedülálló nő 25 évtől egészen 50-ig vagy felettig?

Figyelt kérdés

Több olyan női ismerősöm van akiknek soha nem volt még komoly kapcsolata és gyonyörű bomba lányok (20-30 közöttiek), és még több olyan csinos 40 feletti nők vannak akik évek óta egyedülállóak!

Oké.. most sokan erre azt mondanák,hogy csalódtak a férfiakban,meg már nem akarnak komoly kapcsolatot.. de ez nem feltétlen igaz! Akkor miért posztolják tele a facebookot szerelmes idézetekkel,és romantikus tematikával? Ha ennyire vágynak a szerelemre,azt nem tudom elhinni,hogy nem találnák meg ennyi idő után! Ha esetleg meg udvarias vagy velük,és tényleg szeretnéd öket megismerni max illemből nem küldenek el a melegebb éghjlatra vagy betesznek barát kategóriába! Nagyon kőszívűek. Miért?


2019. nov. 14. 00:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
27%

Mert nem akarnak átlag pasival lenni. Évek óta azzal eteti őket a média, hogy csak a helyes pasikhoz szabad és lehet vonzódni. Nézz meg egy filmet.. hol látsz olyan színészt, aki tök gázul néz ki és össze rakják valami bomba nővel? Nagyon kevés olyan film van, ahol ezt látni.

Az amihez vonzódni akarnak, meg igazából nem létezik. Vagy is lehet létezik, csak nem minden nő kaphatja meg.

Ezért inkább egyedül rohadnak meg, mint sem, hogy valakivel össze kössék az életüket, akihez nem tudnak vonzódni. Persze ezáltal le van szarva, hogy sok normális, de még is kevésbé helyes férfi szintén rohadhat egyedül. Őket nem nézi senki semmibe.

És ne mondja senki, hogy mindig is ilyen volt a világ, mert régen volt értéke az embernek, ma már nincs!

Ha ilyen lett volna a világ felfogása, már rég kihaltunk volna. A vonzódást egyszerűen agyban döntik el, az illető megismerése nélkül. A küllem minden felett.

2019. nov. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Hm.. Értelek...természetesen,igazad is van szerintem a te nézőpontodból kifolyólag,de szerintem inkább az anyagi dolog lehet a képben. Sok olyat rudok,hogy tényleg egy fiatal,jóképű,példás jellemű,intelligens fiatalember megszeretett volna ismerni egy egyedülálló elvált nőt,az meg szinte zéró esélyt adott neki. És megjegyzem,hogy sok nő túl sokat képzel magáról,mert oké,hogy nem néznek ki annyira rosszul,de ne szálljanak el már maguktól. De olyan is van,hogy átmennek hülyébe.. dugnak össze vissza,Lacival,Petivel és utána csodálkoznak,hogy elmegy a hírük. Erre is adnának választ,miszerint független nők, azt csinálnak amit akarnak. De ha megszeretnéd őket komolyan ismerni,akkor aztán átnéznek rajtad.. de azért a szerelmes idézeteket posztolják!
2019. nov. 14. 01:07
 3/65 A kérdező kommentje:
Nyugodjon Andy papa,és a világban hasonló tulajdonságú,kinézetű emberkéket azért észre vedzik a nők! :) Nem fontos jóképűnek lenni!
2019. nov. 14. 01:09
 4/65 anonim ***** válasza:
71%
Ha az ember nem akar egyik kapcsolatból a màsikba menni, mert mégsem passzolnak, akkor ez van. A magunkhoz való, valóban hozzànk illő pàrt nem olyan könnyű megtalàlni. Persze ha nem adja fel valaki, akkor nem lehetetlen Nekem pl 5 év volt mire meglett, 24 voltam. 3, velem egykorú baràtnőmnek mai napig sem jött még össze a dolog. Pedig ők is vàgynak rà. Ami pont NEM azt jelenti, hogy összeàllnak olyannal aki egyszerűen nem tetszik nekik. Mindenkinek van egy ízlésvilàga, amibe felesleges belekötni, ezért senki nem kőszívű. Szerintem te se kezdenél egy olyan hölgyeménnyel, akire rànézel, és nem jön be, mert mondjuk 150 kiló, vagy van valami màs, ami miatt nem. Hiàba kedves, aranyos és meg akar ismerni. Egy kapcsolathoz ez kevés. Nem kell màrtírkodni. 33N
2019. nov. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

4-es!

Itt már szélsőségekröl írsz!

Ha egy George Clooney, vagy Di caprio hasonmás akarna megismerkedni egy egyedülálló nővel,ott is csak max egyszeri szex lenne és kész! Szerinted a nagyvilágban csak 150 kilós csúnya férfiak léteznek? Elárulom,hogy nem! De a témánál maradva az elvált nők akkor sem adnak esélyt senkinek ha normális,átlag kinézetű a férfi. Ahogy írtam is a főcímben.. nem furcsa,hogy válásuk után szinte senkinek évek múltán sincs kapcsolatuk? De a sóhajtozás meg megy,hogy szeretetre meg szerelemre éhesek.

De adok egy meglepő választ.. velem már előfordult olyan,hogy egy nő úgy első benyomásra,látásra nem tetszett.. nem volt az esetem.. aztán ahogy jobban megismertem a belsö tulajdonságát, megtetszett a külső is. Magyarul magamban adtam egy esélyt,és kíváncsi is voltam rá,hogy milyen ember lehet valójában annak ellenére,hogy nem volt az zsánerem. És minél többször láttam face to face.. annál jobban tetszett a finom illata,bőre,szeme amit addig előtte nem is láttam mert nem néztem bele.

De a nők az átlag kinézetű csávoknak nem adnak esélyt.. durvára nem kíváncsiak rá,kapcsolatról meg hallani sem akarnak. Persze kivetel ha pl gyártulajdonos vagy.

2019. nov. 14. 02:17
 6/65 anonim ***** válasza:
90%

Én is úgy tartom, hogy ahhoz, hogy valakihez vonzódjunk, meg is kellene ismerni, csak ez marad el manapság. Engem nem érdekel a külső. Nem tartom magam szar pasinak, de nincs igazam? 8 éve szerencsétlenkedek pár kereséssel, a 8 év alatt kaptam mindig azt, hogy "ne haragudj, de nem vagy az esetem". És azért 8 év alatt kb 2000 embernél próbálkoztam. És akár hogy is mondja az ember, hogy menni kell tovább és próbálkozni, hova? Én tudom magamról, nem vagyok helyes. De nem is vagyok olyan vészesen ronda sem.

Még sincs esélyem a boldogságra, mert hamarabb jönnek össze jó képű pasival a nők, mint hogy velem összejöjjenek.

2019. nov. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:

6-os!

Az egyik haverom vállalkozó tulajdonos.. kis tömzsi 62 éves. Úgy néz ki mint De vito!

Én életemben nem fogok annyit szexelni mint ő,pedig én 34 éves 186 cm barna csávó vagyok.

Szó szerint nők tucatjai keresik fel 18 éves csinos csajoktól elkezdve..és már elege van a nőkből. Szerinted miért olyan sikeres? :)

2019. nov. 14. 03:38
 8/65 anonim ***** válasza:
38%

Én azt látom, hogy az egyedülálló nők úgy általában sokkal jobban néznek ki, adnak magukra, eltartják magukat, esetleg gyerekeiket, mint a szingli pasik halmaza.


Minek jöjjenek össze olyan pasival aki nincs azon a szinten mint ők?

A szerelmes idézetek meg hülyeség, ki nem tennék nőként ilyen szart a netre, te meg pasiként bedőlsz neki. Nem tudtad hogy aki ilyet kitesz az messze nem azonos a kitett írással? Csak szeretne olyan lenni. A helyzet az, hogy olyan magányosak, hogy ilyen lelket simogatónak tűnő! hülyeségekkel akarják tudatni a világgal hogy vegye már észre őket valaki hogy szenvednek az egyedülléttől, de valójában meg senkit sem tűrnek meg a közelükben.

Te meg becumizod hogy milyen cuki ettől.


😁

2019. nov. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

Ha jóképű vagy,de szürke,semmilyen (csóró) törödj bele,hogy nem lesz olyan párkapcsolatod amilyet szeretnél! Sajnos nem viccből mondom.

Legyél jóképű és módos,lehengerlő mosollyal,sok nő ügyeddel.. úgy leszel vonzó mindenkinek,és hidd el,hogy állandóan csipogna az a fránya messenger hang .

2019. nov. 14. 03:45
 10/65 A kérdező kommentje:

8-as!

Lehet,hogy igazad van.. biztos van ilyen,de akkor mit akarnak az élettől így ha senkit nem akarnak maguk mellett és max feltünési lázik van? Ez az egészséges női lélek?

2019. nov. 14. 03:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!