Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Hogyan éljem túl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan éljem túl? Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 évig voltunk együtt. Most 3 hónapot külön voltunk, mert sajnos a munkára koncentráltam, nem mutattam ki, hogy szeretem. Szakított. Én összejöttem mással (tudom, nagy butaság volt...) és megtudta, hogy majdnem lefeküdtünk... gondolom ez is lehetett az újboli szakító indok, mert március 31.-én újra összejöttünk.. vagyis április 1.-én, de aznap édesapám elhunyt.. utána mindennap találkoztunk, elmondta, hogy szeret, hogy hiányoztam neki, együtt aludtunk, szexeltünk. Igaz, sokszor nem tudtam ráfigyelni, apa miatt, így elment megint :'(

Pedig már az összeköltözésen is gondolkoztunk...

Letiltott már kb mindenhonnan, mit tegyek, hogy visszakapjam? Nagyon sok esélyt kaptam már tőle az évek alatt, ez ilyen "utolsó utáni" volt, nagyon szeretem őt és szeretnék vele lenni!

Tegnap azt mondta, hogy csak sajnálatból volt velem, meg megszokás, de hogy egyedül jobb, nincs az a stressz stb..

de nagyon ideges volt, lehet, hogy amiatt mondta... mert éreztem rajta, hogy szeret... "félek attól, hogy nem fogok más lányt így szeretni, mint téged"

Szüleivel sajnos elég rossz a viszonyom (nem beszéltem velük annó sokat), írjak anyukájának, hogy ezen szeretnék javítani és beszéljen a fiával? Hogy tudnék-e vele egy kávé mellett beszélni, vagy vmi?

Szeretném Őt visszakapni, mit tegyek? :'(

22F, 21L


2016. ápr. 14. 07:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

*aki nem szeret senkit, csak saját magát.


Elharaptam a mondat végét, elnézést.

2016. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsodat, megfogadom!!
2016. ápr. 14. 15:06
 33/38 anonim ***** válasza:
Én megértem az indokaidat de azt nem értem hogy ha a barátoddal nem értél rá foglalkozni akkor hogy értél rá összejönni egy másik sráccal.Bár ezek ellenére én is azt javaslom ne gyere vele össze újra.A legnagyobb bajban hagyott magadra.Akkor hogyan számíthatnál rá másban.
2016. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
vele azért jöttem össze, mert nem bírok egyedül lenni.. bár nem érzett úgymond ő sem semmit..
2016. ápr. 14. 15:22
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
"nem bírok egyedül lenni" - a munkanélküliség után ez a legnagyobb baj veled, a kapcsolatfüggőség. Ezen kezdenék el nagyon gyorsan dolgozni, sajnos ha megmarad ez a tulajdonságod, akkor sanszos, hogy sosem lesz normális, kiegyensúlyozott életed, de a jó, egészséges párkapcsolat esélyeit is minimálisra csökkented ezzel.
2016. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Látod pont ez a lényeg hogy nem tudsz egyedül lenni.Kapcsolatfüggő vagy.Mivel ő egy biztos pont volt az életedben ezért mennél vissza hozzá.Milyen ember az aki nem áll a szerelme mellett a legnagyobb gyászban.
2016. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
És a kapcsolatfüggőség ellen mit tegyek? :(
2016. ápr. 14. 15:42
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Először is tanulj meg egyedül létezni. Amíg nem szeded össze magad, ne ismerkedj.. Tanuld meg, milyen megállni a saját lábadon, támogatás és babusgatás nélkül elérni valamit.


Építs önbizalmat, sikerélményt - tűzz ki magad elé célokat, először aprókat, majd fokozatosan komolyabbakat, érd el őket. Foglalkozz saját magaddal, önfejlesztéssel, tanulj önismeretet, ez nagyon fontos. Gyere rá, mi a szeretethiányod oka, és dolgozz rajta. Tudatosítds magadban, hogy teljes ember vagy anélkül is, hogy legyen valaki, aki ezt megerősítse. Ha nem szereted magad és nincsenek másokkal szemben alapszintű elvárásaid, nem tiszteled magad, akkor más sem fog. Ha nem mersz elvárásokat támasztani mással szemben, akkor ugyanúgy bevonzod majd az olyanokat, akik csak elnyomnak és ugyanúgy nem lesz kölcsönösség a kapcsolataidban.


Adj értelmet a napjaidnak, keress hobbit, társaságot, munkát, ahogy leírtam az egyik előző válaszomban is, sportolj, kreatívkodj, nem mindenhez kell pénz.


Elhatározottság, következetesség, türelem és kitartás fog ehhez kelleni, mert nem lesz azonnali az eredmény.. de lesz eredménye, hidd el, és többszörösen megtérül a belevetett idő és energia.

2016. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!