Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Masfel evet voltunk egyutt, tudom nem sok... Nagyon szerettuk egymast, de egyszercsak problemak tuntek fel, amit megbeszeltunk probaltunk javitani rajta, nem nagyon sikerult, szakitottunk a nyaron. Vagyis o velem. Egy honapig nem kerestuk egymast, nem beszeltunk egy szot sem, majd rajott hogy ures az elete nelkulem, semmit nincs kedve csinalni ha nem vagyok ott vele.

Ujra osszejottunk, eltelt 3 honap, minden rendben volt ujra, de most megint szakitott, mostmar kicsit kozos dontessel. Nem mukodott, nem tudjuk miert. Nagyon szeretjuk egymast, es nagyon nehez egymas nelkul, egy hete vagyunk kulon. A fő ok a korkulonbseg. Sok esely van arra, hogy masodjara is hianyozni fogok neki, mint nyaron? Nagyon nehezen birom ki hogy ne keressem, mert azt beszeltuk meg hogy a felejtes konnyebb ha nem keressuk a masikat. De hianyzik, bele orulok az erzesbe, borzalmas. Eletem elso hosszu kapcsolata volt, egyutt eltunk. Neki konnyebb azzal, hogy mar tobbszor elt at ilyet, es tudja hogy fogadja el. En sirok mindennap, orulten hianyzik.

Varjak honapokat es keressem fel ujra? Mit csinaljak? Vissza akarom szerezni. :( tanacsokat szeretnek, hogy mennyi ideig hagyjam, majd mit csinaljak, uzeneteket dobjak a postaladaba? Olvastam tobb mindent 'hogyan szerezzuk vissza az exet'.



2015. nov. 21. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nagyon szeretjuk egymast"


Latom.

2015. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugy szakitottunk, hogy azt mondtuk szeretjuk egymast. De ha egyszer nem ment a korkulonbseg miatt akkor inkabb elengedtuk a masikat. De nekem nagyon hianyzik
2015. nov. 21. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valakiért azt gondolja, hogy nem akar ekkora korkülönbségel kapcsolatot, akkor miért jött ossze veled? Úgy utálom az ilyet. Ha már kiválasztott, tartson ki.
2015. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En is mondtam neki. Ha mar ennyit szenvedtunk az elejen, a korkulonbseg miatt. Akkor kitarthatna most is :(
2015. nov. 21. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!