Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patentos kérdése:

Hogyan szerezzem vissza a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kerdesem lenne hogyan szerezhetnem vissza a baratnom ? Hatha esetleg volt marilyen helyzetbe persze másak az emberek de naaszoval tobb mint ket evig eggyuttvoltunk januarba szakitottunk es most megint egy suliba jarunk es mindeddig nagyin rossz volt nelkule nekem tenyleg o az igazi hiaba bant el velem csunyan erzelmileg nagyon jol megvoltunk ezek ellenere es tenyleg meghalok nelkule mas csajokkal probaltam de nem ment egyaltalan..ot szeretnem visszaszerezni kerlek segitsetek:( 20/F

2015. szept. 9. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem segithetek visszaszerezni, mert neked szeretnek segiteni. Talan egy masodik eselyt mindenki megerdemel. De tobbet nem. Nincs utolso utani esely. Mert aki egyszer megtette, megteszi maskor is, sajnos ezt mutatja a tapasztalat.
2015. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nos ketszer mar szakitottunk.. De meg ezek utan is zgy erzem hogy o az igazi
2015. szept. 9. 22:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát,ha már 2X szakítottatok,akkor nincs mese, valami miatt nem illettetek össze, és valószínűleg megint előjönnének ugyanazok a problémák.

"igazi hiaba bant el velem csunyan erzelmileg "

Aki árt neked, az után miért akarsz futni? : (

2015. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nemtudom en probaltam tenyleg felejteni nem gondolni ra mint irtam masokkal is probalkoznj de amint meglattam elobe vagy csak a nevet mar egybol ra gondoltam csak es ez megy mar eleg hosszu ideje es tenyleg ugy erzem hogy csak vele tudok lenni
2015. szept. 9. 22:30
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, h törlesztendő karmátok lenne egymás felé? És lehet, hogy az húz oda hozzá téged folyton.
2015. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most lehet hulyenek fogsz nezni de mire gondolsz ezalatt a torlesztendo karma alatt? Mit jelent?
2015. szept. 9. 22:40
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti hogy menekulj. Fuss. Es vissza se nezz. Ismerosommel mar 5- szor szakitott a baratnoje. Es mindig egyre durvabban. Es soem lesz jobb. Rossz nezni ahogyan szenved.

Inkabb szenvedj meg egy evet nelkule es lepj tul rajta mint hogy sose labalj ki belole. Persze ez csak az en nezopontom, de hidd el, nem rosszindulatbol irom.

2015. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van csak ezt most nemtudom megtenni mivel egy osztalyba jarunk megint (milyen ironikus) es igy megy nemtudom felejteni ha heti harom napot latom..
2015. szept. 9. 22:52
 9/12 anonim ***** válasza:

3.és 5.vagyok,mondjuk ez kicsit másfajta történet lehet; bár nem tudom, azért leírom, mert lehet köze hozzá ilyesminek. Szóval hogy volt egy házaspár, a nő nem értette, hogy imádja a férjét, de időnként valahogy mégis iszonyodik tőle, erre elmentek hipnoterapeutához, aki visszautaztatta a múltba egyszer egyiküket, másszor másikukat. Nem emlékszem a teljes történetre, hogy a pasinak is voltak ilyen furcsa érzései a nővel szemben; na szóval, hogy hipnózis alatt elmondta mindkettő azt a sztorit a két főszereplőjének a szemszögéből, amik kiegészítették egymást: pasi valami uralkodó volt, vagy ilyen nemesi cucc, és akkor teherbe ejtett egy nem olyan magasrangú nőt, erre a pasinak az egyik szolgáló telebeszélte a fejét, hogy micsoda szégyen lesz, hogy ilyen alacsonyrangú nő vár tőle gyereket, és akkor ezért a pasi hát szétrúgta a terhes nőt. Pedig mielőtt telebeszélték a fejét, nagyon szerelmesek voltak állítólag; na és akkor az volt, hogy a sors adott nekik mégegy esélyt, ja és asszem talán a nőnek a viszolygása miután erre fényt derítettek, megszűnt.

Na szóval, hogy lehet, hogy ez ilyen karma, hogy egyiktek tartozik a másiknak, és ösztönszerűen törleszteni akar a másiknak, vagy a másik tartozik, és még ezért van szüksége rá, vagy pedig, te is folyton csúnyán elbántál a pároddal előző életedben esetleg, és akkor ezt neked is át kell élned, hogy tudjad, hogy ez milyen rossz, és hogy tanulj belőle. De amúgy aszonják, hogy ha ilyen visszatérő események vannak az életünkben, azok tanítani akarnak minket valamire; és addig-addig térnek vissza ezek a szituációk, amíg nem tanulunk belőle. Neked lehet, hogy nem is voltál ilyen előző életedben senkivel, lehet, hogy neked ebben most csak annyi a lecke, hogy tanulj meg elengedni talán. De nem vagyok mindentudó, szal innentől passzolom, ez már a te dolgod:D

2015. szept. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*vagy az is lehet,hogy ő , exed, csinál magának most karmát:P De amúgy a karma addig tart elvileg, amíg mindenki megbocsát mindenkinek:D
2015. szept. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!