Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patentos kérdése:

Hogyan szerezzem vissza a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kerdesem lenne hogyan szerezhetnem vissza a baratnom ? Hatha esetleg volt marilyen helyzetbe persze másak az emberek de naaszoval tobb mint ket evig eggyuttvoltunk januarba szakitottunk es most megint egy suliba jarunk es mindeddig nagyin rossz volt nelkule nekem tenyleg o az igazi hiaba bant el velem csunyan erzelmileg nagyon jol megvoltunk ezek ellenere es tenyleg meghalok nelkule mas csajokkal probaltam de nem ment egyaltalan..ot szeretnem visszaszerezni kerlek segitsetek:( 20/F

2015. szept. 9. 22:19
1 2
 11/12 Blade Bone ***** válasza:
Ez érdekes volt, :D sose hallottam még a karmáról én se, viszont nekem sokszor van dejavu érzésem. .. . :/
2015. szept. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Van benne egyebkent valami !
2015. szept. 10. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!