Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Hogyan éljem túl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan éljem túl? Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 évig voltunk együtt. Most 3 hónapot külön voltunk, mert sajnos a munkára koncentráltam, nem mutattam ki, hogy szeretem. Szakított. Én összejöttem mással (tudom, nagy butaság volt...) és megtudta, hogy majdnem lefeküdtünk... gondolom ez is lehetett az újboli szakító indok, mert március 31.-én újra összejöttünk.. vagyis április 1.-én, de aznap édesapám elhunyt.. utána mindennap találkoztunk, elmondta, hogy szeret, hogy hiányoztam neki, együtt aludtunk, szexeltünk. Igaz, sokszor nem tudtam ráfigyelni, apa miatt, így elment megint :'(

Pedig már az összeköltözésen is gondolkoztunk...

Letiltott már kb mindenhonnan, mit tegyek, hogy visszakapjam? Nagyon sok esélyt kaptam már tőle az évek alatt, ez ilyen "utolsó utáni" volt, nagyon szeretem őt és szeretnék vele lenni!

Tegnap azt mondta, hogy csak sajnálatból volt velem, meg megszokás, de hogy egyedül jobb, nincs az a stressz stb..

de nagyon ideges volt, lehet, hogy amiatt mondta... mert éreztem rajta, hogy szeret... "félek attól, hogy nem fogok más lányt így szeretni, mint téged"

Szüleivel sajnos elég rossz a viszonyom (nem beszéltem velük annó sokat), írjak anyukájának, hogy ezen szeretnék javítani és beszéljen a fiával? Hogy tudnék-e vele egy kávé mellett beszélni, vagy vmi?

Szeretném Őt visszakapni, mit tegyek? :'(

22F, 21L


2016. ápr. 14. 07:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%
Általában nem azzal éljük le az életünket, akivel 16 évesen jövünk össze. Volt szép 5 évetek, ideje, hogy váltsatok, és új kalandokat élj meg.
2016. ápr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
De én vele szeretném.. és azt mondta, hogy ő is velem :(
2016. ápr. 14. 08:06
 3/38 anonim ***** válasza:
69%

Te azt érzed ki a beszélgetésetekből, amit szeretnél hallani. Nem azt, amit ténylegesen mondott. Lépj túl rajta, mindkettőtöknek ez lesz a legjobb.

Ez az "írjak anyukájának, hogy beszéljen a fiával" meg már meglehetősen szánalmasnak tűnik.

2016. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nem akarok túl lépni, vele akarok lenni és vissza akarom/fogom szerezni!
2016. ápr. 14. 09:59
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor sok sikert. Csak aztán ne panaszkodj majd, hogy pár évet elpocsékoltál az életedből a semmire.
2016. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Szóval lelépett, először mert a munkára koncentráltál,m aztán meg mert apukád halála miatt (amiért őszinte részvétem) nem figyeltél rá eléggé.. erre te még futnál utána? Ne haragudj, de észnél vagy? Egy ilyen ember, aki ilyen helyzetben sem tud támogatni és melletted állni, egy percet nem érdemel az életedből.


Baromira "szeret" téged, kár, hogy ez csak a pofázásban merül ki, tettek már nem követik. Ébresztő! Ez minden, csak nem szeretet!


Ne alázd meg magad még jobban, és ne fuss valaki olyan után, akinek lósz*rt se jelentesz, mert ha tetszik, ha nem, ez az igazság. Az meg, hogy mit magyaráz, nehogymár mérvadó legyen, üres szavak.

2016. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm!

De az a baj, hogy nem bírok egyedül lenni, nem tudom mit csináljak! :(

2016. ápr. 14. 10:29
 8/38 anonim ***** válasza:
Keress új partnert.
2016. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Volt, de csak Őt kerestem benne...
2016. ápr. 14. 10:36
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Azt te csak hiszed, hogy nem tudsz egyedül lenni.. Sokan ebbe a hibába esnek, rettegnek az egyedülléttől, pedig hidd el, nincs mitől félni.


Töltsd meg értelemmel a napjaid, merülj a munkádba, tanulj (akár csak nyelvet online, ingyen), keress hobbit, kreatívkojd, sportolj, legyél sokat a barátaiddal, olvass, főzz, sétálj, utazz el valahová, a lehetőségek tárháza végtelen. Ne félj egyedül maradni, inkább használd ki az alkalmat, hogy fejleszd magad, az önbecsülésed, ismerd meg magad jobban. Ugyanis ha ezekkel rendben lennél, eszedbe se jutott volna, hogy ezzel a s-ggfejjel szóbaállj ezek után :)


Állj a lábadra, nem támaszkodhatsz arra az életben, hogy mindig lesz melletted valaki. Persze, lehet, de ha ennyire görcsösen kapaszkodsz a kapcsolatokba, hogy csak legyen valakid, hatalmas árat kell érte fizetned, mégpedig a kapcsolat minőségében. Nekem életem legnagyobb áldása volt az a majdnem 4 év, amit egyedül töltöttem. Nem félelmetes, ne úgy tekints rá, mint valami borzalomra, hanem inkább mint egy lehetőségre, hogy megismerd magad, rágyere mire van az életben szükséged és megtapasztald, hogy egyedül tökéletesen önálló, teljes ember vagy - ha rendben vagy magaddal, legközelebb nem egy ilyen gyökeret fogsz kifogni.


És ne egy olyan embert keress mindenkiben, akire nem lehet számítani, akit nem érdekel, mi van veled, nem érdekel, hogy van a lelkivilágod, hanem csak az önző, saját érdekei vezérlik, miközben semmit nem tenne meg érted. Ne ezt keresd. Ha lett volna normális kapcsolatod, tudnád, hogy nem ez az. Add meg magadnak az esélyt, hogy normális kapcsolatod legyen - ennek az első lépése, hogy megszabadulsz végleg ettől az embertől, és elkezdesz magadon dolgozni, egyedül. Hidd el, megéri.


#6

2016. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!