Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Hogyan éljem túl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan éljem túl? Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 évig voltunk együtt. Most 3 hónapot külön voltunk, mert sajnos a munkára koncentráltam, nem mutattam ki, hogy szeretem. Szakított. Én összejöttem mással (tudom, nagy butaság volt...) és megtudta, hogy majdnem lefeküdtünk... gondolom ez is lehetett az újboli szakító indok, mert március 31.-én újra összejöttünk.. vagyis április 1.-én, de aznap édesapám elhunyt.. utána mindennap találkoztunk, elmondta, hogy szeret, hogy hiányoztam neki, együtt aludtunk, szexeltünk. Igaz, sokszor nem tudtam ráfigyelni, apa miatt, így elment megint :'(

Pedig már az összeköltözésen is gondolkoztunk...

Letiltott már kb mindenhonnan, mit tegyek, hogy visszakapjam? Nagyon sok esélyt kaptam már tőle az évek alatt, ez ilyen "utolsó utáni" volt, nagyon szeretem őt és szeretnék vele lenni!

Tegnap azt mondta, hogy csak sajnálatból volt velem, meg megszokás, de hogy egyedül jobb, nincs az a stressz stb..

de nagyon ideges volt, lehet, hogy amiatt mondta... mert éreztem rajta, hogy szeret... "félek attól, hogy nem fogok más lányt így szeretni, mint téged"

Szüleivel sajnos elég rossz a viszonyom (nem beszéltem velük annó sokat), írjak anyukájának, hogy ezen szeretnék javítani és beszéljen a fiával? Hogy tudnék-e vele egy kávé mellett beszélni, vagy vmi?

Szeretném Őt visszakapni, mit tegyek? :'(

22F, 21L


2016. ápr. 14. 07:50
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Mondd, mit szeretsz valakiben, aki tojik a fejedre, ha baj van?


Mit szeretsz valakiben, aki cserben hagy és nem tudsz rá számítani?


Mit szeretsz valakiben, aki nem tisztel, hazudik a szemedbe arról, hogy szeret, aki nem tekint egyenrangú, de még huszadrangú partnerként sem? Aki a szemedbe mondta, hogy csak a szánalom tartotta melletted?


Komolyan, mit lehet ezen szeretni?


Ha ennyire sürgős a munkakeresés akkor pedig irány be a városba, és menj be minden szimpatikusabb helyre érdeklődni, keresnek-e valamit. Nem értem, eddig miért vártál vele.

2016. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Mert én úgy láttam, hogy szeret, hogy velem akar lenni... azt mondta attól fél, hogy nem fog más lányt így szeretni, ahogy engem...

most adtam le még az önéletrajzomat, megyek kinyomtatni és beadom pár helyre..

2016. ápr. 14. 13:05
 23/38 anonim ***** válasza:

"azt mondta attól fél, hogy nem fog más lányt így szeretni, ahogy engem..."

Szavak,szavak...mindig csak a duma.

Ezen gondolkozz.

2016. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Ismétlem, attól, hogy valaki mond valamit, az semmit nem ér, ha a tettek mást mutatnak. Semmit. Beszéni bárki tud, ha most azt mondom neked, tavaly megmásztam a Mt Everestet, attól még az nem lesz igaz. Vagy ha azt mondom, jövőre megmászom, attól még szintén nem lesz igaz, mert tudom, hogy nem fogom.


Sajnos a tények itt világosan beszélnek. Aki nemhogy nem áll melletted a bajban, de még kifogásolja is, hogy problémáid vannak amiktől időszakosan háttérbe szorul, az nem szeret, pont.


Sok sikert kívánok a munkakereséshez, remélem így összejön valami.

2016. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
De mutatta, hogy szeret, csak én nem mutattam ki, mert nem arra figyeltem :'(
2016. ápr. 14. 13:36
 26/38 anonim ***** válasza:

Példákkal tudod illusztrálni? Mi olyat tettél, hogy nagy kegyesen "esélyeket kellett adnia"?


Mert a leírásodból az jön le, hogy amíg ott voltál kéznél, és kényelmes volt neki, addig szeretett, de amikor problémáid lettek hopp, mint szamár a ködben.. Ez nem szeretet. Ha azt hiszed, hogy igen, akkor fogalmad sincs az igazi szeretetről. Tudod könnyű akkor "szeretni" valakit, ha minden rendben van..

2016. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Mindig bejött hozzám, munka után velem volt, vett nekem sok mindent, megvigasztalt apa miatt, stb :'(

én rontottam el, mert most nem figyeltem rá és nem tudom mit csináljak :'(

2016. ápr. 14. 13:59
 28/38 anonim ***** válasza:

Figyelj, itt nem az a kérdés, mit csinálj, mert arra már megvan a válasz - lépj tovább és szedd rendbe az életed.


Még mindig nem írtad le, miben merült ki a "nem figyeltem rá", de már nem erőltetem a kérdést, láthatóan nem akarsz rá válaszolni.

2016. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Nem törődtem vele eléggé :(
2016. ápr. 14. 14:40
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég tág fogalom.


A tényeken viszont ez nem változtat. Az életben még sok nehéz időszakon mész keresztül, normális, szerető kapcsolatban a másik megérti, ha valami ilyen dolog miatt időszakosan háttérbe szorul. Aki erre nem képes, és még ilyenkor is elvárja a maximális figyelmet és odaadást, az egy önző p-cs, aki nem szeret.


Mindegy, szerintem elég tanácsot adtam, vagy megfogadod, vagy majd tanulsz a saját károdon, x elvesztegetett év után. Remélem nem az utóbbit választod és nem próbálsz vissza csúszni-mászni egy ilyen alakhoz, de a te életed, a te felelősséged.

2016. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!