Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Hogyan éljem túl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan éljem túl? Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 évig voltunk együtt. Most 3 hónapot külön voltunk, mert sajnos a munkára koncentráltam, nem mutattam ki, hogy szeretem. Szakított. Én összejöttem mással (tudom, nagy butaság volt...) és megtudta, hogy majdnem lefeküdtünk... gondolom ez is lehetett az újboli szakító indok, mert március 31.-én újra összejöttünk.. vagyis április 1.-én, de aznap édesapám elhunyt.. utána mindennap találkoztunk, elmondta, hogy szeret, hogy hiányoztam neki, együtt aludtunk, szexeltünk. Igaz, sokszor nem tudtam ráfigyelni, apa miatt, így elment megint :'(

Pedig már az összeköltözésen is gondolkoztunk...

Letiltott már kb mindenhonnan, mit tegyek, hogy visszakapjam? Nagyon sok esélyt kaptam már tőle az évek alatt, ez ilyen "utolsó utáni" volt, nagyon szeretem őt és szeretnék vele lenni!

Tegnap azt mondta, hogy csak sajnálatból volt velem, meg megszokás, de hogy egyedül jobb, nincs az a stressz stb..

de nagyon ideges volt, lehet, hogy amiatt mondta... mert éreztem rajta, hogy szeret... "félek attól, hogy nem fogok más lányt így szeretni, mint téged"

Szüleivel sajnos elég rossz a viszonyom (nem beszéltem velük annó sokat), írjak anyukájának, hogy ezen szeretnék javítani és beszéljen a fiával? Hogy tudnék-e vele egy kávé mellett beszélni, vagy vmi?

Szeretném Őt visszakapni, mit tegyek? :'(

22F, 21L


2016. ápr. 14. 07:50
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Munkám most nincsen, a moziból elküldtek, mert nincs már diákmatricám. Tanulni majd csak szeptembertől fogok. Nincs sok barátom, akik pedig vannak, messzebb vannak most tőlem.. vagy nem érnek rá.

Anyával nem jó a kapcsolatom, egyedül vagyok egy albiban, pár lakótárssal, de nem igazán találkozom velük.

Félek az egyedülléttől, be vagyok pánikolva, hogy akár éveket is egyedül kell töltenem... nem tudom mit csináljak, sokszor már öngyilkos gondolatok is felmerülnek, hogy legalább nem kell ezt éreznem...

2016. ápr. 14. 10:49
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ami a legfontosabb, az a hozzáállásod.


Ne a kifogást keresd, miért nem fog valami menni, hanem a megoldást, hogyan tudod te magad, önerőből kirángatni magad ebből az állapotból.


"Munkám most nincsen" - keress másikat, böngéssz hirdetéseket, küldj önéletrajzokat.


Tanulni majd csak szeptembertől fogok - Mi tart vissza, hogy most is tegyél magadért valamit? Duolingo-n nekiállhatsz nyelveknek, Coursera-n, Udemy-n, stb, mindenféle érdekes kurzusoknak, de ha utánanézel, rengeteg opció van. Csak az előnyödre válik.


Nincs sok barátom, akik pedig vannak, messzebb vannak most tőlem.. vagy nem érnek rá. - Sosem késő társaságot szerezni, nyithatsz a lakótársaid felé is (pl főzni egy jó kis vacsit mindenkinek valamelyik nap), hátha kialakul valami. A messze lévő barátaid meglátogathatod, hiszen most elvileg jobban ráérsz. Olvashatsz az érdeklődési körödnek megfelelő fórumokat, sokan innen lelnek társaságra.


Mondd, egyébkénz miért rettegsz ennyire ez egyedülléttől? Mi olyan tragikus benne? Magyarázd meg, kérlek.


Komolyan nem értem, hogy lehet egy egyoldalú, egyértelműen rossz kapcsolat jobb bárminél. Milliószor inkább egyedül. Ha előre elkönyveled, minden mennyire sz-r lesz, akkor tényleg magad alatt vágod a fát.

2016. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

5 ezer forintom van mindösszesen.. ebből alig tudok kaját venni, nemhogy még másoknak főzni. Meglátogatni nem tudom őket és ők sem jönnek ide, mert több 100 kmre laknak, illetve aki pesti, ő nem szereti ezt a várost...

családomra nem igen számíthatok...

az a rossz az egyedüllétben, hogy egyedül vagyok.. nincs mellettem senki.. nincs aki átölel, aki megcsókol, aki azt mondja szeret.... :'(

2016. ápr. 14. 12:33
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy "remek" kapcsolat arra,hogy idegileg teljesen kicsináljátok egymást,ha még nem tettétek meg eddig.

hagyd az embert,építsd fel magad,és ismerkedj másokkal.

Veszett fejsze nyele........

2016. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Egyfolytában csak sírok, gyógyszert szedek, nem tudok mit csinálni :'(
2016. ápr. 14. 12:41
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy ez rossz (bár az szvsz sokkal rosszabb, hogyha a képedbe hazudják, hogy szeretnek, mint ahogy a kedves exed is tette), de nem tragédia, nem létszükséglet. Ez még mindig nem ok arra, hogy ennyire félj tőle, nézz magadba mélyebben és keresd meg az okát annak, hogy így érzel. Nem nekem kell ezt megválaszolnod, hanem magadnak.


Ha ennyire rosszul állsz, akkor meg pláne ne a párkapcsolatosdin járjon az agyad, hanem a munkakeresésen és azon, hogy kitörj ebből a kilátástalanságból. A barátokkal próbáld meg felvenni a kapcsolatot, vagy keress magadnak helyben társaságot, rengeteg ingyenesen elérhető helyen lehetséges.


Engem sem támogatott soha a családom, nem lehetetlen így sem talpra állni. Nem támaszkodhatsz másokra, nincs az életben semmire sem garancia, jobb, ha az önállóságra törekszel, minden szempontból. Ha függéshelyzetbe hozod magad (akármilyen téren, neked a kapcsolatokkal van ez), sok jóra nem számíthatsz.


Persze tedd, amit jónak látsz, de nekem az jön le, hogy csak a kifogásokat keresed (ha meg nincs, akkor gyártod) arra, hogy miért is ne szedd össze magad.. Te tudod. Én segíteni próbáltam, de csak azon lehet, aki akarja..

2016. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Azért érzek így, mert ő itt volt, mikor más nem... :(

Most megcsináltam az új önéletrajzomat, de félek, hogy semmi sem fog sikerülni egyedül..

már voltam 2 állásinterjún, de nem hívtak vissza..

2016. ápr. 14. 12:47
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Ő itt volt, de nem érted volt ott, hanem hogy legyen valaki, aki kielégíti a pillanatnyi igényeit. Ezt azért ne felejtsd el.


Két állásinterjúból még ne vonj le következtetést, nekem nagyon pöpec CV-m van a területemen, de így is hónapokig (heti 2 állásinterjú, többszáz jelentkezés) tartott elcsípni egy jó állást, amikor váltani akartam.


Ha gondolod, elküldheted a CV-d, átnézhetem neked "szakmai szemmel" (HR-en belül dolgozom).

2016. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Hálából ne akarj vele maradni, mert "ő ott volt,mikor más nem".

Ez a kapcsolat nem működik, csak egyre komolyabb mentális problémáid lesznek,ha tovább húzod.

2 állásinterjú.

Ugyan.

Lehet a 18.fog bejönni.

Csinálni, csinálni és csinálni kell!:)

Előbb-utóbb egy bejön,hidd el!

Fel a fejjel, kezd rendbe tenni az életedet! :)

2016. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Nem hálából akarok vele lenni, hanem mert szeretem! :(

Az állásinterjúkat csinálom, vagyis beadom a jelentkezésemet, de sajnos nem tudok majd mit enni, ha hétfőn nem kezdek..

2016. ápr. 14. 12:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!