Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hova tudok Budapesten esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tudok Budapesten esetleg olyan foglalkozásra eljárni, ahol segítenek rajtam? Egy nagyon kétségbeesett lány . Minden választ köszönök!

Figyelt kérdés
Nagyon elrontottam a párkapcsolatomat hónapokig rettentően viselkedtem,mert azt hittem ezt megengedhtem magamnak...szolt a párom,hogy fejezzem be mert befog sokalni...besokalt es egyik percről a másikra kidobott es teljesen kilépett az életemből...nem bírom feldolgozni hogy igy el tudott dobni..hogy akivel hónapokig mindent megtehettem csak ig elhagy...kezdek megdöbbentő tüneteket tapasztalni magamon...hívogatom nem hagyom békén hiába ker...nem tudok enni es aludni kerlek segítsetek...van esetleg Budapesten olyan foglalkozás ahova eltudok mnni es segítenek? Megfogok örülni mert nem bírom elviselni hogy eldobtam azt az embert akit szerettem...

2015. aug. 21. 12:56
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Akkor családállításra ill. lélekcsaládállításra tudsz menni.

azt lehet egyedül. De nem minden terapeuta hajlandó az adott tönkrement párkapcsolatra állítani, ezt előre meg kell tudd tőlük.

2015. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a segítséget!:)
2015. aug. 22. 13:33
 33/34 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, kihez mentél és milyen a foglalkozás és hogyan/mit segített! Egypárat ismerek!:)
2015. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok, csak én előbb kiszálltam a trollkodásból - ezt most nem bántásnak írtam, hanem hogy tudd, hogy van ilyen más is.


Igen, eljátszottad az esélyeidet, úgyhogy engedd el szépen a srácot :).


Én elmentem pszichológushoz, sokat beszélgettünk vele. Feloldotta a görcseimet, hogy ne akarjam maga sikeres egyetemista nőnek látni, aki jól elvan bárkivel.


Megtanított szeretni, rendezni, rendszerezni a dolgaimat. Most nyugodt vagyok, és kiegyensúlyozott.


Egyedül. Még.


És:


Régen az emberek, ha szégyellték magukat hallgatási fogadalmat tettek, zsákruhát vettek, böjtöltek, zarándokoltak. Tapasztalatból mondom, hogy ennek a 90%-a nem hülyeség. ;)

2015. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!