Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hova tudok Budapesten esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tudok Budapesten esetleg olyan foglalkozásra eljárni, ahol segítenek rajtam? Egy nagyon kétségbeesett lány . Minden választ köszönök!

Figyelt kérdés
Nagyon elrontottam a párkapcsolatomat hónapokig rettentően viselkedtem,mert azt hittem ezt megengedhtem magamnak...szolt a párom,hogy fejezzem be mert befog sokalni...besokalt es egyik percről a másikra kidobott es teljesen kilépett az életemből...nem bírom feldolgozni hogy igy el tudott dobni..hogy akivel hónapokig mindent megtehettem csak ig elhagy...kezdek megdöbbentő tüneteket tapasztalni magamon...hívogatom nem hagyom békén hiába ker...nem tudok enni es aludni kerlek segítsetek...van esetleg Budapesten olyan foglalkozás ahova eltudok mnni es segítenek? Megfogok örülni mert nem bírom elviselni hogy eldobtam azt az embert akit szerettem...

2015. aug. 21. 12:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem :)
2015. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Kerdezö azt szabad tudni, h pontosan hogyan viselkedtel, miket csinaltal?
2015. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Igen,persze! Eloszor ugy indult hogy neki volt egy 3 éves kapcsolata de otthagyta miattam!nqgyon vágytam ra,őrülten es hirtelen megkaptam,igen ott volt akire vágytam ....miután mekaptam ő iszonyúan szerelmes volt es mindent megadott nekem minden teren!de hirtelen nem kellett mar csak azert nem hagytam ott mert a

Legjobb barátom is volt...rengeteget hisztiztem,elutasító voltam,másokkal kavargattam de soha nem csaltam meg...önző voltam mindenen hatalmas válhat rendeztwm...egyáltalán nem vagyok amugy se házias de neki se valtoztam nem főztem nem takarítottam semmi...nagyon féltékeny típus vagyok minidg ellenőriztek a telojaz stb...ilyenek de mondom megegyszer eloszor barátok voltunk es igy jött bele ebbe a kapcsolatba h tudta h ez lesz...

2015. aug. 21. 16:15
 24/34 A kérdező kommentje:
Es most hirtelen felcserelodtek a szerepek es en könyörgöm neki....soha nem volt előtte ilyen
2015. aug. 21. 16:16
 25/34 A kérdező kommentje:
De fő baj azt mondta h arra jött ra h nincs kozos jövőnk 6 év van köztünk..o mar lassan gyereket en mg egy karierrista ember vagyok de ezekről nem beszéltünk...de azt mondta a sok negatívum előhozta belőle...
2015. aug. 21. 16:24
 26/34 anonim ***** válasza:
Energiavámpíroknak nem adakozunk, nincs segícccség.
2015. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Egyetemista vagy? Hát biztos nem az eszedért és a helyesírásodért vettek fel.

Őszinte vélemény: Jól járt a srác, hidd el!

2015. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
Hisztis, cirkuszoló liba. Ilyen nőtől mentsen meg minden férfit a Jóisten!
2015. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Párterápiára hajlandó lenne?
2015. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Nem hajlandó ra...:(
2015. aug. 22. 12:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!