Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? Nem értem. (egy...

Miért van ez? Nem értem. (egy kétségbeesett kérdező. )

Figyelt kérdés

Kezdem egy példával hogy jobban értsétek

megyek az utcán vagy bárhol jönnek szembe fiuk mindig megnèznek vagy mikor vonatozok nincs olyan hogy ne szemezne velem valakim

De ennél több sosincs..néha azthiszem rám van irva hogy ne közelits!

Nem értem ezt esetleg fiuk ha ti tudjátok miért segitenétek:)

Persze lányok is irhatnak.Köszi



2014. jan. 16. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet olyan a külsőd, hogy megijednek. Vagy jó csajnak látnak, de úgy érzik túl rideg vagy, hogy bármi esélyük is lenne. Van ilyen.
2014. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert ez már kiment a divatból.Ma már az égi jel ha ugyanaz a csengőhangotok.
2014. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ASOT ***** válasza:

És emiatt vagy kétségbeesve? :)

Lehet h nem mernek, lehet h nem tetszel nekik...

Amúgy meg nagyon sok nő tartja cikinek azt h sok sok ember között odamennek leszólítani őt pláne ha a pasi nem jön be neki.

Meg a pasinak is ciki egy vonaton ahol csend van és mindenki őt figyelné hallaná vagyis titeket és kapna egy elutasítást aztán amilyenek az emberek csak röhögnének rajta.

2014. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1 lehetséges de nem tartom magam ridegnek

2 akkor mi a divat?

2014. jan. 16. 20:27
 5/11 A kérdező kommentje:
3 ebben is van logika
2014. jan. 16. 20:28
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Ma már nem lehet embereket megszólítani az utcán/vonaton, mint régen. Ma már előkerül a gázspray, vipera, colt...

Ma már az is szexuális zaklatás, ha az ember megkérdezi, mennyi az idő, vagy merre van a Nyugati pályaudvar.


Az emberek félnek és nem csak egymásban, de magukban sem bíznak.

2014. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én saját tapasztalatomból beszélek. Ha én is nézek egy szép lányt, szemezgetni próbálok... akkor:


1. A lány reakciójából nem igazán tudok következtetni semmire, vajon van-e esélyem vagy nem.

2. Nem nagyon jut eszembe semmi, amivel leszólíthatnám, vagy elkezdhetnék vele beszélgetni :/


Meg az is igaz, hogy vannak olyan gyönyörű lányok akik után csak sóvárgunk de még megközelíteni se merjük őket, mert úgy is foglaltak, vagy esélyünk se lenne. Meg nekem a tapasztalatlanságom a nők terén is egy bizonyos feszültséget okoz bennem.

2014. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

akkor 1 kis szerepjáték

(vonaton vagyunk, már szemezgetünk 1 ideje....)

én: elnézést hölgyem, megmondaná mennyi az idő

(kezemen a karóra, zsebemben a telóm)

erre Te mit lépsz?

:D

2014. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kuldj kepet magadrol...
2014. jan. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

6 köszi

7 na ezt nem értem ha tetszik egy lány mert olyan szép miért gondoljátok egyből h ugyis foglalt? Ès ha nem?

2014. jan. 17. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!