Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? Nem értem. (egy...

Miért van ez? Nem értem. (egy kétségbeesett kérdező. )

Figyelt kérdés

Kezdem egy példával hogy jobban értsétek

megyek az utcán vagy bárhol jönnek szembe fiuk mindig megnèznek vagy mikor vonatozok nincs olyan hogy ne szemezne velem valakim

De ennél több sosincs..néha azthiszem rám van irva hogy ne közelits!

Nem értem ezt esetleg fiuk ha ti tudjátok miért segitenétek:)

Persze lányok is irhatnak.Köszi



2014. jan. 16. 20:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én is gondolkodtam ezen, hiába nézik meg az embert sokan az utcán, az még nem jelenti azt, h neked nem kell tenned azért, h legyen valakid. és hogy mint a filmekben majd az öledbe hullik az alkalom!

a férfiak egész egyszerűen nem mernek megszólítani. én, ha fiú lennék szintúgy nem mernék idegennel kezdeményezni utcán vagy vonaton...

az is benne lehet, h túl szép vagy és nem gondolják, h van nálad esélyük, de inkább szerintem az, h nem tűnsz nyitottnak. ha rájuk mosolyogsz, úgy egész más a helyzet, mert bíztatod őket. lehet, így sem fognak megszólítani, mert mint írtam, ahhoz sok merészség kell szerintem, de a reakciódból le tudják szűrni, h szabad a pálya.:)

2014. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!