Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hova tudok Budapesten esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tudok Budapesten esetleg olyan foglalkozásra eljárni, ahol segítenek rajtam? Egy nagyon kétségbeesett lány . Minden választ köszönök!

Figyelt kérdés
Nagyon elrontottam a párkapcsolatomat hónapokig rettentően viselkedtem,mert azt hittem ezt megengedhtem magamnak...szolt a párom,hogy fejezzem be mert befog sokalni...besokalt es egyik percről a másikra kidobott es teljesen kilépett az életemből...nem bírom feldolgozni hogy igy el tudott dobni..hogy akivel hónapokig mindent megtehettem csak ig elhagy...kezdek megdöbbentő tüneteket tapasztalni magamon...hívogatom nem hagyom békén hiába ker...nem tudok enni es aludni kerlek segítsetek...van esetleg Budapesten olyan foglalkozás ahova eltudok mnni es segítenek? Megfogok örülni mert nem bírom elviselni hogy eldobtam azt az embert akit szerettem...

2015. aug. 21. 12:56
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
(Megfenyegettem) (h felpozom)
2015. aug. 21. 13:37
 12/34 anonim ***** válasza:

#9-es válaszodó vagyok!


Ha már most elmentél volna a pszichológushoz az is késő lenne. Ne járasd le magad ennél is jobban, mert szerintem ezzel a viselkedéssel teljesen kiábrándítod magadból. Később mikor észhez térsz sülni fog a fejedről a bőr a mostani viselkedésed miatt. Én remélem, hogy helyre tudod rakni magadban a dolgokat, de nagyon úgy néz ki, hogy segitség nélkül ez nem fog neked menni!

2015. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha megbocsátasz nekem egy kissé cinikus, de messzemenőkig őszinte véleményt, azt kell mondjam neked, hogy ha jót akarsz a srácnak, békében hagyod őt végleg.


Üdv

2015. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

A legutolsó beszélgetésünk az volt h mondtam( ő most lent dolgozik nyáron vidéken) hogy lemegyek hozza kert ne tegyem nem akarja! Soha nem fenyegetett de szépen ker h ne menjek mer szoba se

Fog állni velem....nagyon intelligens fiu de miota kikelt magából es azt is mondta h mit akarsz ??! Nem

Akarok veled mar egyutt lenni elteltem! Meg akarod dugatni velem magadat?! Ht nem lesz ilyen! Nem vagyok egy szivtelennek ember azt nem birnam! Téged másra akartalak kapcsolatra! Kerlek ne gyere le nem

Akarom! En meg mondtam h akkor is ott leszek es rányomta

...azota nem beszéltünk....tudom h nem helyes de meg látni akarom ,hozzáérni,megolelni...

2015. aug. 21. 13:58
 15/34 A kérdező kommentje:
Es h ne alazkodjak mar meg ennyire pont ezt kedvelte/tisztelte bennem h ennyire kemeny nő vagyok..."kapj mar a fejedhez senki nem ér ennyit en sem!hogy viselkedsz,nem vagy ilyen" ez szánalmas....szánalmat jelzést bennem es kilölod belőlem a maradék érzelmeket is...
2015. aug. 21. 14:02
 16/34 anonim ***** válasza:

Ha nagyon csoportot akarsz, semmiképp sem pszichológust, akkor itt találsz egy csomót: [link]

Az induló csoportok és a speciális csoportok menüben keresd. Én az "Átbillentő csoportban" voltam, volt egy hozzád hasonló lány a csoportban és segített neki.

2015. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon koszonom !!! Ezek alapjan szerinted nekem melyikbe kellene járnom? Illetve ez mennyibe kerül amugy?:)
2015. aug. 21. 14:21
 18/34 anonim ***** válasza:
Te egy egyetemista, sikeres nő vagy? Kizárt. Egy troll vagy barátom vagy egy komplett idióta.
2015. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Olvasd végig a csoportok leírását ("bővebben" gomb lenyomása után jön elő), elég részletesek. Amelyik legjobban megszólít. Szerintem, fontosabb hogy mész, minthogy melyikbe. Akár a fiatal felnőtt csoportba is mehetsz, mert nem bántásból mondom, még aranyos is lehet (egy bizonyos szintig), de nagyon tinisen viselkedsz. Az a csoport amin én voltam, kimondottan párkapcsolati, most nincs kiírva indulónak, de kérdezz rá a csoportvezetőknél (Luthardt Andrea,

Bereczky Tamás), ha többen érdeklődnek, akkor esetleg kiírják gyorsabban.

2015. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Koszonom a segítséget ! Iszonyúan halas vagyok! Bantast pedig nem kertem! Egy sikeres ember is leht nagyon mélyponton!
2015. aug. 21. 15:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!