Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt kétségbeesett lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt kétségbeesett lány?

Figyelt kérdés

A kétségbeesett talán nem is a legjobb szó, csak nem jutott eszembe jobb, és több lehetséges dolgot értek alatta. Olyan lányt keresnék aki pl. depressziós vagy valamilyen téren kilátástalannak érzi az életét vagy nagyon nincs önbecsülése és úgy gondolja soha nem fog tetszeni senkinek és nem lesz soha párja. És azért keresek ilyen lányokat, mert lenne hozzájuk néhány kérdésem:


Szerintetek egy párkapcsolat segítene túllépni a problémáitokon? Egyáltalán ilyen állapotban ki lehet alakítani normális párkapcsolatot? És ha valakivel csak azért jönnél össze hogy legyen valakid, ne legyél egyedül, vagy azért hogy segítsen túllépni a nehézségeiden, de igazából nem szereted, akkor az valóban segíteni fog vagy csak inkább rontana a helyzeteden? És mi a helyzet egy lazább kapcsolattal, pl. távkapcsolat vagy pusztán testi kapcsolat?


Esetleg olyan is írhat, aki ilyen helyzetben került párkapcsolatba, hogy az segített neki vagy csak rosszabb lett.


Lehet nem túl egyértelmű mire gondolok, mert próbáltam általánosan megfogalmazni a kérdésem, de aki bármelyik részében is magára ismer, az írhat. Nem is kell minden kérdésre válaszolni, csak amire tudtok.


2012. jan. 14. 04:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem még egy kérdést :)

Egy szintén depressziós fiúval kialakított párkapcsolatból kisülhet valami jó, vagy az eleve kudarcra van ítélve?

2012. jan. 14. 04:42
 2/17 anonim ***** válasza:

Ilyen lány voltam, azzal a különbséggel, hogy nem akartam senkit azért, hogy legyen. Szerintem csak annak lenne jó aki a magány miatt depis.

Nekem használt volna a dolog ha összeillünk, de úgy látszik mást szánt az ég. Szexkapcsolat helyzetfüggő hogy kinek jó ilyen helyzetben. Egyelőre nagyon nem vágyom komolyra, csak jó lenne. :)


20/N

2012. jan. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy olyanokkal futsz össze amilyen vagy. Inkább tedd rendbe magad és elkerülsz egy rakás szerencsétlenséget. Normális kapcsolatot egészséges lélekkel lehet kezdeni, ritka az, hogy kigyógyítják egymàst.
2012. jan. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Válaszolok, ha elmondod, hogy ezzel mi is a konkrét célod..

Kissé úgy jött le nekem most ez az egész kérdés, mintha ki akarnád használni azt, hogy mondjuk ír egy lány, akinek nuku önbizalma és akárkivel összejönne, akár veled is..

Bocsi, ha sértő voltam, próbáltam normálisan megfogalmazni, de érted, mire gondolok. Szeretnék indoklást is..Vagy te is ilyen lelkibeteg vagy és ezért érdekel?20l

2012. jan. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Több oka is volt, hogy kiírtam ezt a kérdést, nincs egy konkrét célom vele. Sőt talán én magam sem ismerem minden okát, csak ilyesmikről gondolkoztam, és mostanában sokat olvasgattam az oldalt, gondoltam kiírom kérdésbe.


Én fiú vagyok, és nekem is vannak hasonló problémáim. A párkereséssel is problémáim vannak, és valamiért úgy érzem hogy szeretnék hozzám hasonló lányt találni, de nem tudom hogy az jó lenne-e. Persze az nem reális hogy direkt ilyen lányt keressek, csak így érzek. Valamint nemrég megismerkedtem egy ilyen lánnyal, és gondolkoztam hogy neki vajon ártana vagy használna egy velem való kapcsolat.


Amúgy nem voltál sértő, és megértem miért szeretnél indoklást. A kérdésbe direkt nem írtam bele ezeket, mert nem csak az én konkrét esetemre vonatkozva keresek választ, hanem általánosabban is. De remélem most hogy leírtam, kapok választ a te részedről is :)

2012. jan. 14. 06:35
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Csak kötsögbeesett lyánykák vannak.
2012. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
05:03 a te lelkedet se lehet egészségesnek mondani az biztos.
2012. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem éppen ellenkezőleg kellene cselekedned. Ha találnál egy olyan lányt aki nálad jobban ki van békülve magával sokkal biztosabb lenne, hogy téged is úgymond magával húz. Két depis minden körülmények között depis marad vagy az egyikük rátalál önmagára és elhagyja a másikat mert képtelen már azt a silány életet élni v. fokozatosan eltávolodnak egymástól. Igazából nem is hiszem, hogy lehetséges lenne egészséges kapcsolatot így kialakítani. Nekem volt már ebben részem tapasztalatból beszélek. Én az első variációt ajánlom.
2012. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Kiss Dorcii ***** válasza:

Szerintem meg 2 depis a legjobb, kihúzzák egymást ebből az egészből. :)

Nekem van egy ismerősöm akivel ez volt.


Am. én is eléggé ilyen vagyok :/

15/L

2012. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én is ilyen vagyok.. Én azért kezdtem el "depizni", mert nincs párkapcsolatom, talán túlságosan rágörcsölök erre a témára és ezért..

18/L

2012. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!