Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hova tudok Budapesten esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tudok Budapesten esetleg olyan foglalkozásra eljárni, ahol segítenek rajtam? Egy nagyon kétségbeesett lány . Minden választ köszönök!

Figyelt kérdés
Nagyon elrontottam a párkapcsolatomat hónapokig rettentően viselkedtem,mert azt hittem ezt megengedhtem magamnak...szolt a párom,hogy fejezzem be mert befog sokalni...besokalt es egyik percről a másikra kidobott es teljesen kilépett az életemből...nem bírom feldolgozni hogy igy el tudott dobni..hogy akivel hónapokig mindent megtehettem csak ig elhagy...kezdek megdöbbentő tüneteket tapasztalni magamon...hívogatom nem hagyom békén hiába ker...nem tudok enni es aludni kerlek segítsetek...van esetleg Budapesten olyan foglalkozás ahova eltudok mnni es segítenek? Megfogok örülni mert nem bírom elviselni hogy eldobtam azt az embert akit szerettem...

2015. aug. 21. 12:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Segíthetek? Mert májusban nekem is vége lett,ő volt gáz és még én lettem a szemét..
2015. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Írj ha akarsz, szívesen találkozom is, és nem várok el semmi olyat cserébe.
2015. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz menjél. Vannak csoportok is, de szerintem most nem az kell neked (később viszont jó lehet).
2015. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz
2015. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Neked, nem foglakozásokra kellene járni. Inkább, írni kellene kis kézi könyvet a fiatal nők (18-35 év) számára, hogy miket tettél és hogy képzelted, miért is teheted meg azokat a dolgokat és persze, mi is lett a következménye. Hidd el, lenne rá kereslet. Az is igaz nem a cél csoport venné, de nekik adnák ajándékba (anyukák, apukák, kollégák és persze bennük csalódott fiatal férfiak). Szerintem, ez tuti biznisz lenne. ;)
2015. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Egyetlen ember sem játékszere a másiknak.Ha az intés nem érdekelt, majd a fájdalmas leckéből tanulni fogsz.
2015. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Tudom hatalmas hibákat követtem el de kerem aki tud esetleg egy kort ahol olyan emberekkel beszélhetek akik hasonló visszafordíthatatlan hibákat követtek el kerem írja meg....amugy egy pesti egyetemista lány vagyok egy nagyon határozott es kemeny nő aki soha nem sírt egy ferfi utan se...es neki is elmondtam h bármikor mehet mert nem érdekel sikeres no vagyok aki nem ragaszkodik senkihez de nagyon pofara estem mert lezárta es nem tudom elfogadni es mar kerlek hogy hagyjam meggyűlolt nem szeret mar stb de nem bírom feldolgozni most jöttem ra h akarom öt...hívogatom,zal látom hiába mondja h igy csak rosszabb
2015. aug. 21. 13:17
 8/34 anonim ***** válasza:

Egy pont ilyen kapcsolatnak voltam én is a fiú fele (amíg ki nem tettem a lányt). Az a baj, hogy szerintem nagyrészt eljátszottad magad előtte.


Bár nem igazán érdemled meg, íme pár tanács:

- próbálj meg neki egy hosszú levelet írni, amiben leírod, h hibáztál, ilyenek;

- ha valamit kért, de te nem voltál rá hajlandó, most engedj neki;

- és viselkedj úgy, mint aki tudja, h hibázott

2015. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Én is a pszichológust tudnám tanácsolni!


az már első lépésnek jó, hogy beláttad a hibáidat. De ezen változtatni kell, mert újból elfogod ezeket a baromi nagy hibákat követni. Figyelj! Szerintem szeretett téged az a pasi, ha hónapokig elviselte a rettentő stílusodat. Változtass magadon a te érdekedben, mert így mindenkit elmarsz majd magad mellől.

2015. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Írtam neki egy 4 oldalas levelet...meghatottan de azt mondta hogy nem valtoztat benne semmin....azt mondta beszélhetünk ha nekem jobb de nem latja értelmet ......azt mondja nála a vesztes végleges es h sok esélyt kaptam mar....meg is fenyegettek mert tenyleg egy temperamentumos lány vagyok es fajdalmam hozza elő...ráadásul egy egyetemre járunk...ősztől meg nehezebb lesz...ilyeneket írtam neki h mindenhogy keresztbe fogok tenni neki ahogy tudok meg felpofozott stb...aztan 10 perc múlva Könyörögtem neki SMS-Ben h hívjon fel...biztos h bolondnak néz es annak is érzem magam..az őrület jeleit tapasztalom magamon...nem vagyok egy rossz no rengeteg jelentkező lenne de nekem ő kell nem bírom...nem tudom mit tegyek
2015. aug. 21. 13:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!