Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Állatbarátok vs állatokat nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állatbarátok vs állatokat nem kedvelők! Mennyire számottevő ez ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Van egy tündéri cicám, és a srác akivel randizgattam azt mondta, addig nem lesz köztünk több amíg a cicámtól meg nem szabadulok. Nem is allergiás, nem fél tőle, egyszerűen csak gyűlöli.


Szóval kitettem a srácot :)


Nálatok mennyire számottevő hogy legyenek állatok/ne legyenek?


2019. márc. 9. 22:58
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
24%
Vannak megrögzött állatkedvelők, nekik szent az állatka. Ha talál magának egy olyan személyt, aki elfogadja ezt a hóbortját, vagy ő is legalább ugyanolyan állatkedvelő, mint ő, akkor betalált a dolog.
2019. márc. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
46%
Nem jönnék össze kutyás macskás lakásos pasival. Nem lehet lakásban tartani, büdös. Udvarban oké, ott elviselem, még akkor is ha fontosabbnak tűnik az állata mint én, de bent nem.
2019. márc. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
10# mind a kettő nyugodtan alszik. A macska kinti-benti, kitombolja magát egész nap, a kutya meg szintén le van fárasztva, úgyhogy estére nyugi van. Annyi, hogy a macskánál előfordul, hogy több hely kell neki az ágyban, mint nekem, meg ráfekszik a takaróra, vagy éppen a hátamra, de én ezt már megszoktam, 4 éves korom óta macska van az ágyamban. El sem tudnám képzelni macska nélkül az életem.
2019. márc. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Én elfogadom, ha valaki nem akar velem tovább ismerkedni, mert vannak állataim, de az viszont zavar, hogy a sok felelőtlen, hülye, igénytelen gazdi miatt egy kalap alá vesznek minden állattartót.


Van egy nagynéném, akinek van egy szánhúzó kutyája, külföldön élnek, az a kutya tényleg büdös, tiszta kutyaszőr a lakás. Amikor én kutyát terveztem, saját lakásba, tehát nem a szüleim nyakára, a szüleimmel óriási vita volt ebből miatta, mert a kutyának tudták be ezt az állapotot, nem a gazdinak. Aztán én meg valahogy másképp csinálom a dolgokat, mint a nagynéném, de nálam nem úszik kutyaszőrben a lakás, pedig ugyanúgy hosszabb szőrű kutyám lett, és nem is büdös a kutya, meg is lepődtek, hogy mennyivel másabb, mint a nagynénémnél, mostanra meg már kifejezetten kedvelik, és a kutyámat is szívesen látják maguknál vendégként.


Madarakkal hasonló a helyzet, ahányszor csak szerelőt kellett hívni valamiért, mindig megjegyezték, hogy másnál, ahol jártak, olyan hangosak a papagájok, az enyémek meg csak csendben figyelik, hogy ők mit csinálnak, és nem csinálnak zajt.


Van előítélet sok emberben az általuk ismert idióta, igénytelen állattartók miatt, ezzel tisztában vagyok, de azért viccesek a reakciók, amikor valaki nálam jár, és rá tudok erre cáfolni. Minden esetre egyáltalán nem baj, ha nem akar minden velem ismerkedő eljutni eddig a szintig, hiszen én sem akarok mindenkivel próbálkozni. Azt az egyet akarom megtalálni, akivel összepasszolunk, és egy életre társai lehetünk egymásnak.

2019. márc. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos, szerencsere nem kellett kompromisszumot kotnom, a baratom is allatrajongo. Ez is osszekot minket.
2019. márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
0%

#28


Akkor neked nem kuytád van, hanem kvázi fegyvered a betörők ellen.


#29 és 30



Na igen, de mit kapnátok ezért az állatfanoktól... Gonoszak vagytok meg bunkók, meg ilyesmik... Pedig nem. Csak kicsit régimódiak, mivel manapság ez már annak számít :)

2019. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
#36: köszönöm hogy ismét muszáj volt megmondanod a véleményed, túl nem lehetett volna élni nélküle :)
2019. márc. 10. 18:24
 38/41 anonim ***** válasza:
Nem régimódiságnak tartom, inkább igényességnek. Én még nem voltam olyan lakásban, ahol ha állat volt ne éreztem volna büdösnek. A gazdik nem érzik, mert megszokták. A szőrrel nem volt problémám sehol, azt lehet úgy csinálni, hogy észre se vedd, hogy kutya/macska van ott. De a bűzzel nem tudnak mit tenni, még a betegesen tisztaságmániás barátnőmnél is érezni a macskaszagot. Még ha nem is konkrétan a macskán, de ki van rakva a kajája, az alom is büdös még kaki nélkül is, persze a wc ajtót nyitva kell hagyni hogy a macska tudjon szarni, így ez a két illataroma összetalálkozik. Én nem tudnék így élni, vagyis inkább nem akarok. Ha megyek valahova nekem ne legyen kutya/macskaszagom.
2019. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Nem tudnék,és nem is akarok olyan emberrel lenni aki nem szereti az állatokat . Bár nem kutyát vagy macskát tartok,hanem pókokat,kígyókat és őket fogom választani bármilyen férfi helyett ,ha választás elé állít .
2019. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
"Én még nem voltam olyan lakásban, ahol ha állat volt ne éreztem volna büdösnek." - A szüleim is tartottak ettől, mikor úgy döntöttem, hogy kutyám lesz (nem az ő nyakukra, saját lakásomba), mert az egyik nagynéném kutyája büdös, de tényleg, aztán mikor meglett az enyém, és jöttek megnézni, akkor meg is lepődtek, hogy ő tényleg nem büdös.
2019. márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!