Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedésnél kb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél kb. Mennyi idő után szoktatok találkozni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 3. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Valtozo, volt, akivel meg aznap, de az a szerencsesebb, ha elotte 1-2 hetig ismerkedtek a szemelyes talalkozo elott. Sokkal bensosegesebb lesz a hangulat, mert valamelyest mar ismeritek a masikat. Nekem ez a tapasztalatom.
2018. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Volt akivel több évig csevegtem, aztán már nem bírta tovább, és leszervezett egy talit, csak én nem tudtam, hogy az volt, mert később jöttem rá. Sajnos okosabb volt nálam:DD
2018. okt. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Soha. Anno nagyon hamar rájöttem, hogy a netes ismerkedés nem komoly. Meg eléggé ciki is. :D
2018. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom,minnél hamarabb annál jobb. Ha sokáig halasztódik képbe kerűl más. Az elő beszélgetés jobb mint a net,nonverbális kommunikáció többet ér mint pár hangulatjel. Amikor valami kedveset mondasz neki,szemébe tudsz nézni stb...
2018. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4es vagyok! Netes ismeretségnél 0.randi az első találkozó, szex (csók)komoly kapcsolati szándéknál nem ajánlott szerintem.Lehet nem úgy néz ki,igénytelen... Ha van második találkozó lehet az az első randi.
2018. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Attól függ...

Én egyszer randiztam innen valakivel, és vele néhány hónap beszélgetés után találkoztam először.

2018. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mi másfél hónap netes ismerkedés után taliztunk a két város között félúton, mert nálunk 200 km-es volt a táv kettőnk között.

5 és fél éve együtt vagyunk boldogan és már majdnem egy éve együtt lakunk.

2018. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi a párommal 3 hétig beszélgettünk a neten, aztán találkoztunk. Most voltunk együtt fél éve.
2018. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
4 hét netes levelezés után találkoztunk (persze telefonon is beszéltünk). Két évig jártunk, két hónapja házasodtunk:)
2018. okt. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3 hét után találkoztunk először. Jó volt így, nemsokára ünnepeljük a második évfordulónkat. :)
2018. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!