Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha internetes ismerkedésnél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha internetes ismerkedésnél a telefonbeszélgetéskor nem tetszett a hangja akkor felesleges találkozni már?

Figyelt kérdés
Hang fontos hogy kémia legyen. Vajon ha nem tetszett a hangja telefonon akkor élőben sem lesz semmi felesleges elmenni a randira vagy élő hatás még változtathat ezen.
2016. febr. 7. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Irigylésre méltó helyzetben vagy ha megengedheted magadnak,hogy ilyesmi miatt elpasszolj valakit.
2016. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. hát eléggé pocakos nem helyes okoska kocka fejem van , szóval nem vagyok szerencsés helyzetbe.
2016. febr. 7. 21:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne dönts hang alapján, ismerd meg élőben is.

(Valamennyire azért nekem is fontos a partner hangja, de hiba lenne erre alapozni a továbbiakban, és nem elmenni egy randira.)

2016. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 opened paradise ***** válasza:
100%
Én nem tenném. Nekem is volt már olyan,hogy megijedtem a hangjától és élőben mégis jó volt.
2016. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Telefonban az én hangom is elég gáz, élőben viszont semmi gond nincs vele.
2016. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És ha torzít a telefonja? Ne legyél már hülye. :)
2016. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
viber volt és a beszéde nem tetszett úgy nem csak a hangja.
2016. febr. 7. 21:30
 8/12 anonim ***** válasza:
A beszéd fontos,hang is egy tali és tudni fogod igen vagy nem.
2016. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg élőben. És ha úgy sem tetszik, akkor legfeljebb lepattintod.
2016. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most a 2000 forintot, vagy a 2-3 órádat sajnálod rá?
2016. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!