Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet netes ismerkedésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet netes ismerkedésnél rákérdezni kényes dolgokra?

Figyelt kérdés
Pl hogy jól látom e a képen, hogy bibircsókos az arca (szemölcs) vagy amolyan durván kráteres(heges, lyukas) hogy mitől van, vagy szóval az életben is így néz e ki, fog e ez vàltozni, kezeli e,stb., hogy ne bántsam meg?
2016. jan. 26. 03:17
1 2 3
 1/23 Fish1 ***** válasza:

Szerintem erre ne kérdezz rá neten.

Egyrészt, mert ha a képen ott van, akkor valószínűleg élőben is ott van. A szemölcs kezelhető, bár attól függ, hogy milyen, mert ugye a kisebbeket jó esetben ecsetelővel le lehet szedni, de a nagyobbakat már macerásabb, lézerrel vagy műtéttel, stb.

Ha heges az arca, akkor azt szerintem nem lehet eltüntetni.

Amikor élőben találkoztok, úgyis látni fogod.

Ha megszereted, akkor meg nem ez fog számítani.

2016. jan. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Pont hogy így míg nem tudom, élőben nem akarom làtni se. Szóval előre szeretném tudni ezeket
2016. jan. 26. 03:25
 3/23 anonim ***** válasza:
Pl h van e huvelygomba fertozse?
2016. jan. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Estienne ***** válasza:
100%

Nah, megjött Mr. Tökéletes :D

Kérjél retusálatlan nagy felbontású képet bazzd meg :/

2016. jan. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Anyukámnak is "kráteres" (heges) az arca egy csúnya betegség miatt még tinikorából. Nem azt mondom, hogy lehetetlen kezelni, de nem nagyon szokták. (Több ilyen embert is ismerek.)

A szemölcsről nem tudok nyilatkozni.


Ezen kívül, ha akarná kezelni, nyilván nem olyan képet rakna ki magáról, amin látszik. Ne írj rájuk, jobbat érdemelnek nálad!

2016. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem az érdekelne, ha már a kép alapján sem tetszik, mert nem tökéletes a bőre, azzal mi a büdös francért ismerkedsz??

Még semmit se tudsz róla, de már azon agyalsz, hogy fogod megváltoztatni, hogy neked megfeleljen külsőre.


Aztán meg vérig leszel sértve, ha közli veled a nem tökéletes bőrű, neked nem megfelelő az ismerkedés során, hogy bocs, de szerintem nekünk nem kell találkozni, nem érdekelsz.

2016. jan. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

egyik próbálok nem a külsőre adni

de nem szeretném ha hányingerem is lenne


szerintem teljesen normális.

nem értem aki ki van akadva összejönne e pl egy fogatlannal, vagy rothadó bőrűvel. aztán járjon a szája.

2016. jan. 26. 09:45
 8/23 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jogos a részéről, ezert kell kontakt ot kérni pl Facebook. Ott több kép van róla, ha meg ott sincs több vagy nem tudod eldönteni, tényleg talalkozzatok személyesen. Ha valaki szimpatikus a levelei alapján egy óra az életedből nem sok. Megmondod, hogy ennyire érsz ra. S élőben eldontod mennyire tudod elfogadni. Pl en nagyon nem szeretem ha a lánynak a fogai kuszak, ennek ellenére a legutolsó páromnak viszonylag elől az egyik foga nagyon csúnyán állt. De egy-két hét utan mar fel sem tűnt.
2016. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ennyire azert nem hasonlitanam a fogatlanhoz azt akinek szemolcse van, bar nekem se nagyon jon be, foleg azert, mert le lehet szedetni eleg konnyen manapsag.

De h ez miatt nem talalkozol vele vagy hasonlo az tobb mint nevetseges.

2016. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Pont az elobb lattam egy ilyen lyukacsos arcu csajt, es nem undorodtam tole, sot! :) Tok aranyos arca volt.
2016. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!