Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet netes ismerkedésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet netes ismerkedésnél rákérdezni kényes dolgokra?

Figyelt kérdés
Pl hogy jól látom e a képen, hogy bibircsókos az arca (szemölcs) vagy amolyan durván kráteres(heges, lyukas) hogy mitől van, vagy szóval az életben is így néz e ki, fog e ez vàltozni, kezeli e,stb., hogy ne bántsam meg?
2016. jan. 26. 03:17
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

nos még egyszer kérdezem

hogyan kérdezzek rá arra a bibircsókra??

amúgy is antiszociálisnak jön le(nem tud mit mondani, témája sincs, érdeklődése sincs, egy pancsernek tűnik)

igazából az i-re tenném már csak fel a pontot.


mert eddig úgy látom nincs miért találkozni vele.

2016. jan. 26. 12:56
 12/23 A kérdező kommentje:
és nem is egy van neki, és bazi ronda, nem egy diszkrét szemölcsöcske..
2016. jan. 26. 12:58
 13/23 anonim ***** válasza:

Ha így beszélsz róla akkor nem mindegy hogy milyen arca?

A képen egyértelműen látod hogy ott van-e vagy sem,akkor mi itt a kérdés?

Nem kell rákérdezned,de szerintem a kapcsolatot is szakítsd meg vele.

2016. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
veled vmi nincs rendben sztem. nem jön be, meg soroltad itt a dolgokat, de még bele is akarsz rúgni, h a szemölcs miatt nem talizol vele? te amúgy normális vagy?? hagyd akkor azt a szerencsétlent, nem kell még beszólni is neki
2016. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

ne is találkozz vele, nem érdemel téged

biztos olyan helyes vagy, hogy 10-ből 10 nő fordul meg utánad

2016. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
látszik, hogy nem ti beszélgettek vele..
2016. jan. 26. 19:35
 17/23 Fish1 ***** válasza:
Ha egy pancsernek tartod és nincs közös témátok, akkor nincs értelme találkoznotok. És itt szerintem nem a szemölcsei fognak dönteni, hanem te már döntöttél a személyisége alapján. Mondd meg neki akkor azt, hogy sorry, de úgy érzem, nincs témánk, stb, de a szemölcseire ne térj ki, mert ha ez egy olyan dolog, ami ellen nem tud tenni, akkor csak lelki sebeket okozol neki, amire semmi szükség nincs. Bánj úgy az emberekkel, ahogy te szeretnéd, hogy bánjanak veled.
2016. jan. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

hát kitértem rá..

próbáltam nagyon óvatosan, tapintatosan amennyire csak lehet


hát nem reagált olyat, hogy el akarná tüntetni..


még próbálom megismerni.(találkozni persze még nem)

mert érdekes, hogy még mindig ír nekem.

hátha hoz valami stílust, vagy kiderül van e benne férfi is, vagy csak pancser.

2016. jan. 28. 19:35
 19/23 A kérdező kommentje:

"Bánj úgy az emberekkel, ahogy te szeretnéd, hogy bánjanak veled."


én szeretem ha valaki szókimondó és őszinte.

tegnap pl bnőm szólt, hogy elkenődött a szememen a smink.

2016. jan. 28. 19:40
 20/23 Fish1 ***** válasza:

Én is szeretem az őszinteséget.

Viszont egy testi hiba meg a smink az kettő, szerintem.

És azt se mindegy, hogy hogy kérdezel rá, nyilván.

Mondjuk én nyilvánvaló dologra nem kérdeznék rá (ha több képen is látszik az arcán az a valami), mert felesleges.


Nem tudom, hogy miféle dolog van az arcán (egyszer szemölcsöt írtál, egyszer krátert, így nem világos), mert nem látom, de elképzelhetőnek tartom azt, hogy nem lehet eltüntetni és ezért nem tért ki a dologra. Vagy nem zavarja (ha pl. szemölcs, és 1db van belőle). A hegeket szerintem nem lehet eltüntetni.

2016. jan. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!