Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Állatbarátok vs állatokat nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állatbarátok vs állatokat nem kedvelők! Mennyire számottevő ez ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Van egy tündéri cicám, és a srác akivel randizgattam azt mondta, addig nem lesz köztünk több amíg a cicámtól meg nem szabadulok. Nem is allergiás, nem fél tőle, egyszerűen csak gyűlöli.


Szóval kitettem a srácot :)


Nálatok mennyire számottevő hogy legyenek állatok/ne legyenek?


2019. márc. 9. 22:58
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
19%

ˇ#20


Anno kutyaszarban úszott a város... Mindig ez ugrik be (evéshez ne): https://www.youtube.com/watch?v=s0DvCFtUk8c

2019. márc. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
20%

#17


Én alapból nem tartom hülyeségnek a külön alvóhelyiséget szükség esetére. Pl. ha nagyon eltérő az ébredés ideje vagy ilyesmi.

2019. márc. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
93%
Komoly kapcsolatnál nálam mindent eldönt. Életem szerelmét löktem el azért, mert megtudtam, hogy belerúgott a kutyájukba. De volt olyan is, akinek csak annyi bűne volt, hogy kioktatott, hogy kutya nem lehet az ember legjobb barátja.
2019. márc. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
5%

#23


Ez a világ menthetetlenül megőrült. A Szent Kutya mindenek felett.


Mondjuk a rugdosót kötél általi halálra kellene ítélni, de sokan amit a Szent Kutya nevében csinálnak... Lassan a kutyák irányítanak és a gazdák mennek le kutyába.

2019. márc. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

"akkor az is randalírozik, mert alszik eleget amíg dolgoztok."


Az enyém végig alussza az éjszakát, és addig nem kell fel, amíg en sem. Nem randalirozik

2019. márc. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
III. Edricus Anxious: válaszolj privátban azoknak, akikkel beszélgetni szeretnél, vagy írj ki kérdést magadnak kérlek - nem kell mindenre reagálni vagy belekötni vagy megmagyarázni. Köszönöm :)
2019. márc. 10. 00:48
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Kedvelem az állatokat, de nem akarok otthonra semmilyet. De nem állítanék választás elé senkit, ez milyen feltétel már.
2019. márc. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
89%

Amikor nem volt kutyam,aludtjnk es mellolunk loptak el a penzunket,iratainkat,egyeb mozdithato cuccainkat. Bar akkor mar meglett volna a hazorzo kutyam. Szerettem volna inkabb kutyaugatasra ebredni,mintsem arra,h telen tarva van a lakasajto 0 fokban es a korfolyoson az osszes kabatom kiteregetve kiuritett zsebekkrl meg szetszorva a taskaim a lepcsohazban. A hidegre dbredtunk akkor hajnali 5-kor.


Utana honapokig ebredtem pont akkor hasmenessel.


En kutyaval tudok nyugodtan aludni. O biztos,h szo szerint bedaralja a betoro csontjait. Minden nap edzzem ra csontokkal stb.

2019. márc. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
19%
A macskától büdös a lakás, akármit csinálhatsz, akármennyire takaríthatsz, érezni azt a macskaszagot. A kutyáknak meg manapság még a feneküket is kinyalják, úgyhogy nem, nem jönnék össze olyannal, akinek van állata. Max ha egy kinti kutya.
2019. márc. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
40%

Állatbarátnak vallom magam, de lakásba maximum halat vagyok hajlandó elviselni. Az állat helye az udvarban van, lakásba, sőt családi házba se engednék be se kutyát, se macskát.

Ezzel együtt nem kényszeríteném az akaratom senkire és ha a másiknak az állat a fontosabb, akkor elfogadom és továbbállok.

2019. márc. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!