Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Állatbarátok vs állatokat nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állatbarátok vs állatokat nem kedvelők! Mennyire számottevő ez ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Van egy tündéri cicám, és a srác akivel randizgattam azt mondta, addig nem lesz köztünk több amíg a cicámtól meg nem szabadulok. Nem is allergiás, nem fél tőle, egyszerűen csak gyűlöli.


Szóval kitettem a srácot :)


Nálatok mennyire számottevő hogy legyenek állatok/ne legyenek?


2019. márc. 9. 22:58
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt bent kutyám, semmi gond nem volt..persze úgy marha könnyű véleményt formálni,hogy sosem tapasztalta.
2019. márc. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
16%

#11


Ha meg belemész és már benne vagy, akkor meg már késő.


De a mai világ olyan, hogy első helyen kuytulika, aztán utána az emberek. Beteges.

2019. márc. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan kell klasszikus módon megnevelni egy kutyát? :-D

Az enyém nem randalírozik, le van fárasztva, sportolok vele. Két papagáj mellett frászt is kapnék, ha randalírozna itt nekem. Tudom, hogy sok a hülye gazdi, aki cseszik nevelni az állatait, én a madarakat is neveltem mindig, kutya nem volt mindig, madarak viszont kb 20 éve folyamatosan volt valami már gyerekkoromban is. Az enyémeken mindig meg is lepődnek, hogy milyen csendesek, nyugodtak. Amikor a kutya hozzám került, nekem természetes volt, hogy őt is nevelni kell, különben problémás lesz, de ő legalább nem tud repülni, mint a madarak, szóval egy kutyánál működik az, hogy ha valami elég magasan van, akkor az védett, madaraknál ilyen nincs, az ő esetükben vagy őket kell elzárni mindentől (nekem erre van egy nagy röpde), vagy tőlük kell mindent zárni.

2019. márc. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
"másoknál a kutya "trappol" éjjel..." - Inni az enyém is felkel, ha szomjas, meg amúgy én is, ha kiszárad a szám vagy pisilni kell, teli hólyaggal nem tudok aludni, ha túlságosan fűtenek télen, akkor van, hogy arra ébredek, hogy nem kapok levegőt, és ablakot kell nyitni, ez már a kutya előtt is így volt. De nálunk nincs éjjeli trappolás, ha megszomjazik, iszik, de azt is csendben csinálja, aztán visszafekszik aludni. Amelyik kutya éjjel trappol, az nincs eléggé lemozgatva.
2019. márc. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
20%
Nálunk a nővéremnek van egy macskája, ezzel nem is lenne gond, mert mikor még házas volt, akkor a férjével lakott meg a macska is ott volt. Én egyedül laktam. Viszont pár hónapja elváltak, szétköltöztek. Na kihez jött a nővérem meg a macska? Hát hozzám... Nagyon rossz, hogy konkrétan kényszerítve vagyok, hogy tűrnöm kelljen az össze-vissza randalírozó, mindent összeszőröző, almot mindenhova szétterítő macskát. Hamarosan költözik, alig várom hogy elvigye végre... Mondom ezt úgy, aki imádja a macskákat, de lakásban nem tudok elfogadni ilyeneket...
2019. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

#12 Mi az,hogy késő? Kinek? Ez nem egy csapda...

Meg kell tudni nevelni minden állatot,el kell tudni látni, ha már valaki felelősséget vállal érte...nem csak úszunk az árral,hogy hát, most már mindegy. Ha esetleg valami nem úgy sül el :D


"De a mai világ olyan, hogy első helyen kuytulika, aztán utána az emberek. Beteges." Sajnos, vagy nem sajnos, de előfordul. Én is vagyok ezzel így sokszor..

2019. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy tudtok így aludni...? Mármint mélyen?" - Szerintem feküdj be melléjük ötödiknek, aztán megtudod. :-D


Amúgy én meg erősen horkolóval egy helyiségben nem tudok aludni, de mindig a horkoló fél alszik el előbb, ha a leendő párom horkolni fog, akkor alvás idejére ragaszkodom a külön szobához. :-)

2019. márc. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
31%

#13


Na EZ az ami millióból egy. A legtöbb helyen pofátlan zsebcirkáló kutyákba futok (vendégségben) akik általában végacsarkodják a látogatást, a "gazdika" meg félhülye stílusban (amúgy értelmes ember, de ha kutyájáról van szó akkor facepalm...) "jajj hát nem aranyos" meg ilyenek, GÜGYÖG. Gusztustalan.


Azokról nem is szólva akik beöltöztetik a kutyákat. Röhejes. Egyedül akkor elfogadható ha az állat anatómiai adottságai és a környezeti tényezők kötelezővé teszik, de sokan csak röhögnek, mert de vicces.


De láttam már macskában butt-plugot! Na EZ kikészít. [link]


Most komolyan?


Meg amikor az egész lakás cicuka-kutyuka kedvére van szabva, a funckionalitás és az emberek rovására, mert cicuka így meg úgy.


Én erősen konzervatív családban nőttem fel, ahol ha randalírozott a macska, akkor sicc volt. Aztán hamar visszajött, akkor pedig ha beengedtük hirtelen tudott viselkedni. Ahogy hidegben is elég 10 perc kint és rögtön tudja, hogy jobb ha nem áll neki ugrálósat játszani. Csak sok helyen a macskát gyereknek kezelik és nem macskának. És ugyebár akkor "bigyibügyili kittita" azt csinál amit akar, és minden el van nézve.


Na ezek beteg emberek.


Jó a nagyanyám-féle "seprűvel odakúrok" viselkedése már nekem is sok.


Bár nálam már az is gond lenne, hogy én forgolódós vagyok, a macska véletlenül repülne mikor a lábam útjába kerül és mivel alszom fel sem tűnne. Még az emberi ágypartnereim is elszenvedtek pár sérülést emiatt.

2019. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
17%

#16


Én nem nevelhetem meg a másik macskáját, mert "az az ő macskája". És ha homlokegyenest mást tanít neki, akkor a macska könnyebb ellenállás felé fog elmozdulni ami nem jó.


Ezért van az is, hogy más gyerekét se nevelheted, hiába házasodsz össze az egyik szülőjével és a gyerek kiakaszt, akkor max elviselheted, ha nevelnéd, azonnal szembekerülsz a szülővel és te leszel a szaralak. Macskánál/kutyánál szintén, mert sokan gyerekpótléknak tartják és úgy is kezelik.


Bár az ilyenek inkább tartsanak nyuszit vagy ilyesmi. Teknőst.

2019. márc. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
79%

Az én kutyámnak is van kabátja, de csak akkor adom rá, ha szükséges, amikor hozzám került, erősen hullott a szőre, túl volt egy ivartalanításon éppen, jöttek a téli mínuszok, folyamatosan pár lépésenként megrázta magát séták alkalmával, pedig nem rövid szőrű, rendeltem neki kabátot, miután megérkezett, kipróbáltuk, bejött, már nem rázta magát sétáknál, szóval ő biztos, hogy fázott. Azóta amúgy a bundája is átalakult, vegyesen etetem, biztos, hogy ennek is van köze hozzá.

Igen, az tény, hogy nem minden gazdi normális, és ennek az állatok is isszák amúgy a levét, séták alkalmával is futok bele olyanokba, akiknek nem kellett volna kutyát vállalni, mert... Mindegy, nem téma. A lényeg, hogy társkeresésnél ezt azért figyelembe lehet venni. Azért akármilyen állattartó nálam sem jöhet szóba. Például felnőtt macska a madaraim mellé nem jöhet, kutyások közül is azért számít, hogy mondjuk mennyire tartja magát a szabályokhoz, mert én nem támogatom a póráz nélküli sétát, csak zárt futtatóban engedem el, szabadban parkba van 5 méteres kiképző pórázunk, ha kell a nagyobb tér vagy ha épp tanítani akarom, a kutyaürüléket az enyém után felszedem, aki nem tartja fontosnak a sajátja után felszedni, az nem engem keres...

2019. márc. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!