Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Állatbarátok vs állatokat nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állatbarátok vs állatokat nem kedvelők! Mennyire számottevő ez ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Van egy tündéri cicám, és a srác akivel randizgattam azt mondta, addig nem lesz köztünk több amíg a cicámtól meg nem szabadulok. Nem is allergiás, nem fél tőle, egyszerűen csak gyűlöli.


Szóval kitettem a srácot :)


Nálatok mennyire számottevő hogy legyenek állatok/ne legyenek?


2019. márc. 9. 22:58
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
23%
Csak annyira hogy az a társa, vagy én? Ha az, akkor lapát.
2019. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 marcipántea ***** válasza:
92%
Állatbarát vagyok, szívesen veszem, ha a másik is az. De semmi esetre se gyűlölje őket, és ne állítson választás elé, mint például téged.
2019. márc. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
22%

Még pár év és egy egész macskasereg sorakozik majd a - nem túl illatos - lakásodban.


Amúgy meg ha normálisan tartja, macska szállása az év nagyrészében a fedett teraszon elhelyzett házikója/dívány/akármi és a téli hidegben a nappaliban kihelyezett hely amit kedvel akkor oké.


De ami már nem az: macska/állat az ágyban. Állat az étkezőasztalon. Macskaalom vagy ilyesmi az étkezőben vagy ilyesmi. Lakás alárendelése Kormi igényeinek stb.

2019. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
91%
Van egy mentett kutyám és jelenleg két nimfapapagájom. Össze sem jönnék olyannal, aki ilyen feltételeket szab. Nem arról van szó, hogy az állatok mindenek előtt, ha mondjuk gyerekem lesz, és allergiás lenne, nyilván megpróbálnám megoldani ezt a problémát, akkor is az állatok elpasszolása lenne a legutolsó lehetőség, de ha lehet, társat inkább olyat választok két egyébként ugyanolyan ember közül, akinek az állataim nem probléma, mert ők részei a csomagnak, hozzám tartoznak. És mielőtt bárki azzal jönne, hogy de mi van, ha életem szerelme. Életem szerelme nem indít zsarolással egy kapcsolatot.
2019. márc. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 Rockarc ***** válasza:
46%

Macska oke, kutya nem. Az osszes kutyas not balra huzom. Gondolom ok is engem. Nem gond, nem egymast keressuk.


42F

2019. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
30%
Addig nincs bajom vele, ameddig nem kell az állattal a lakásban lakni (gondolok itt kutya/macskára, kisebbek, mint hörcsög nem lenne bajom). Én imádom őket, de lakásba nem való egy sem szerintem, pont. Kinti állatnak bármit elfogadok.
2019. márc. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
42%
Kutya oké, macska nem!
2019. márc. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
89%
Az én macskám az ágyban alszik és ebből nem engedek. Csak olyan férfival jövök össze, aki ezt tolerálja. A párommal neten ismerkedtem össze, volt fent egy olyan fotója, ahol a kutyájával fekszik az ágyban. Egyből megdobbant a szívem. Ráírtam. Fél éve vagyunk együtt. Azóta négyen fekszünk az ágyban és nekem ez a legnagyobb boldogság.
2019. márc. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
22%
Szomszédomtól tudom, hogy az állatokkal kb. csak a baj van éjjel, a macska ugrál, mivel éjszakai állat, a kutya meg csak... hát simán kutya. Hacsak nincs klasszikus módon megnevelve akkor az is randalírozik, mert alszik eleget amíg dolgoztok.
2019. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
24%

#8


Hogy tudtok így aludni...? Mármint mélyen? Állatos ismerőseim mesélik, hogy éjjel kétszer kell felkelni a macska szeszélye miatt, másoknál a kutya "trappol" éjjel... Így nem lehet nyugodtan aludni.

2019. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!