Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti örültetek volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örültetek volna neki? Kort is írjatok

Figyelt kérdés

A (mára már volt) barátnőmnek évfordulóra azt gondoltam, hogy főzök neki valami finomat, vagy a kedvencét. Megjegyzem nem dicsekedésből, de nagyon jól és finoman főzök, s egy gyertyafényes, halk zenés este közepette megünnepeljük az egy éves évfordulónkat.

De csak fintorgott, s húzta a száját, mert azt gondolta, hogy valami méreg drága helyre viszem vacsizni. S azt mondta, hogy lehetek ekkora k*cs*g, hát ennyit érdemel?

Én erre szakítottam vele. (gondoltam, nem mondtam, csak gondoltam hülye p*csa)

Ti örülnétek, ha a barátotok a kedvencetekkel vár titeket gyertyafény mellett kis zenével, vagy idióta vagyok???


Kort is írjatok legyetek kedvesek.

előre is köszönöm


2010. jún. 13. 16:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:

Örültem volna neki, ha főznek nekem :)

15/L

2010. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:

Valóban hülye p*csa ez a lány, jobban jártál, hogy ejtetted. Nem érdemli meg a mély érzelmeidet, az önzetlenségedet, a hűségedet. Remélem, találsz egy olyan kedves, aranyos lányt, aki megbecsül Téged. Ritka a mai világban az ilyen figyelmes, romantikus férfi, mint Te.


25L

2010. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett volna:)Nem értem azt a lányt,komolyan...

18/L

2010. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
hány éves a volt barátnőd??15?mert ak gondolom elvan kényesztetve és ezért fintorgott...örültem volna ha egy ilyen pasim lenne mint te=)
2010. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:

bár találnék már egy olyan fiút aki ilyeneket csinál nekem... ezek a dolgok annyira jók :)

21

2010. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:

Kedves 18:39-es, nem 15 éves csitrivitriről van szó, ő 20 éves.

Igaz én csak 24 éves takonypóc, de fiatal vagyok, s elöttem áll az élet.

Mint kommentjeimben írtam, vittem már étterembe, s itt az egy éves évforduló, várta a nagy bumm-ot, erre csak egy házi zenés gyertyafényes vacsi.

további esemény meg a kérdés, a konkúzio meg a ti válaszotok.


DE KÖSZÖNÖM MINDEN KEDVES VÁLASZOLÓNAK !!!

2010. jún. 19. 18:57
 47/64 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz mikor azt írod, hogy "várta a nagy bummmot", csak szomorú, hogy számára az egyenlő egy puccos étteremmel, ahol méregdrága kimondhatatlan nevű ételeket kérhet, és nem tudná mivel is illik azt enni. Én személy szerint biztosan örülnék egy olyan ajánlatnak, amit te írtál. Főleg, hogy az a nap rólatok és az elmúlt egy évről, na meg a következő évekről szólt volna és nem a külsőségekről...
2010. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim válasza:

Ezerszer többre tartottam volna mint valami puccos helyet!

nem érdemelt meg a lány és csak a pénzed kellett neki :) Megérdemelte hogy kitetted egy romantikus vacsi a barátomnál ő főz és zene és áhh nagyon jó a legjobb ajándék:) Még akkor is örülnék ha nem tudna olyan jól főzni mert a szándék a fontos

15/L

2010. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos vagy hogy egyáltalán eszedbe jutott ilyesmi és tényleg komolyan fáradoztál azzal hogy neki örömet szerezz, le a kalappal!:) Ha ez a lány nem értékelte az az ő hibája, nem is érdemli meg. Nehogy elmenjen a kedved, mint itt láthatod is nagyon sok lány sokra értékelné ezt a gesztust, most csak véletlenül nem jó partnert fogtál ki. Én személy szerint is nagyon örülnék neki, de ismerem a párom és tőle tuti hogy nem várhatok ilyesmit, nem az a típus.:)


25/N

2010. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim válasza:
jézusom, az exed nem normális... én megbecsülnélek :)
2010. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!