Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt már olyan veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan veletek h még annak is örültetek volna ha csak kihasználna titeket?

Figyelt kérdés
nagyon hiányzik az exem ,ma megint láttam(ő is engem) :'(((((((( és még annak is örülnék ha kihasználna.legalább addig is vele lehetnék:'(( :S nem tudom mi van velem:S:(
2010. szept. 20. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
A szerelem vak!! De legyél erős és lépj túl rajta! menni fog;)
2010. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ez van velem is... mi talizgatunk is..(szex),múltkor véget akartam ennek a "kapcsolatnak" vetni, mert lelkileg már nem bírtam, de nem engedte.Ne menj bele mert rossz lesz..:( én is alig várom h vhogy kikerüljek ebből a körből.
2010. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,volt,de hamar elvetettem az ötletet.Elvégre ember vagyok,és nem egy darab kapcarongy..Van büszkeség,méltóság,tartás is a világon.Ha magadat nem becsülöd meg,akkor másoktól hogyan is várhatnád ugyanezt?Mindig erre gondolj,ha ilyesmik jutnak az eszedbe.
2010. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ismeros helyzet:((van egy srac aki nagyon tetszik es nem tudom hogy mondjam el neki.En azt se bannam ha csak kihasznalna,szexre kellenek neki,de addig is tudnam hogy igen velem van,mellettem
2010. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez viszonylag normális érzés is lehet szerintem, főleg bizonyos személyiségtipusok esetén. Természetesen van olyan ember aki sértésként venné ha valaki csak kihasználná, de van aki még ezt is elfogadná, mert annyira belevan habarodva valakibe.


Ez velem is elő fordult párszor, de van rá megoldás éspedig az, hogy találj magadnak más pasit/csajt és kapd meg azt tőle, amit az exed már nem tud megadni.

A másik lehetőség az az, hogy foglald el magad és fókuszálj jobban az életedre. Ez nehezebb variáns, én ezt csináltam. De a barátszerzős módszer természetesen könnyebb.

2010. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 20. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

velem is volt már ilyen, fél évig hagytam, h használjon, alázzon...stb. pedig nem is volt a pasim, csak szerelmes voltam belé, de nagyon durván :s

pont így vélekedtem, mint te: "addig is vele lehetek"

még fél év és egy másik pasi kellett hozzá, h túl legyek rajta. azt kell, h mondjam, nagyon szerencsés vagyok a mostani barátommal, mert szeretjük egymást, ez egy beteljesült szerelem, életemben először, pedig szinte biztos voltam benne, h az előzőn kívül más nem létezik, akit szeretni tudnék.


azt mondom, hallgass azokra, akik ezt már megtapasztalták! ne csinálj hülyeséget, mert ezt csak rövid távon érzed jónak, hosszabb távon pokoli!!!

majd találsz valakit, aki megérdemel téged, csak ne add fel, meglátod megéri várni és "küzdeni".


kívánom a legjobbakat Neked!!!


24L

2010. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!