Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti örültetek volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örültetek volna neki? Kort is írjatok

Figyelt kérdés

A (mára már volt) barátnőmnek évfordulóra azt gondoltam, hogy főzök neki valami finomat, vagy a kedvencét. Megjegyzem nem dicsekedésből, de nagyon jól és finoman főzök, s egy gyertyafényes, halk zenés este közepette megünnepeljük az egy éves évfordulónkat.

De csak fintorgott, s húzta a száját, mert azt gondolta, hogy valami méreg drága helyre viszem vacsizni. S azt mondta, hogy lehetek ekkora k*cs*g, hát ennyit érdemel?

Én erre szakítottam vele. (gondoltam, nem mondtam, csak gondoltam hülye p*csa)

Ti örülnétek, ha a barátotok a kedvencetekkel vár titeket gyertyafény mellett kis zenével, vagy idióta vagyok???


Kort is írjatok legyetek kedvesek.

előre is köszönöm


2010. jún. 13. 16:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:

Nekem valahogy sokkal többet érnek olyan "ajándékok,meglepetásek" amiket nem vesz az ember.

Ez igaz barátokra,rokonokra,szerelmemre.

Egy vacsora,amit ő főz,egy gyertyafényes romantikus este sokkal többet ér számomra,mint egy méregdrága akármi.

15/L

2010. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
53%

A kedvenc éttermem a Lili Étterem & Pizzeria, Nyíregyházán van a főtéren, nem reklámozni akarok, de ha az étlapot megnézed, a legrágább étel is 1950 Ft, és ez akkora bőségtál, hogy utána egész nap feküdnél az ágyban.

Olyan kajájuk van mint a pulykanyárs tzatzikivel, vagy a bacon-be göngyölt sertésszűz, paradicsomos penne garnélával, szóval ketten is kijösztök 5 ezer Ft-ból, piával, desszertel együtt 7500 körül :) Szal a 30 ezer Ft erősen túlzás.

Viszont az otthoni főzőcskézés biztos nincs ennyiben se, és rossz időben is nyugodtan egész nap a lakásban hallgathatjátok a hangulatfényes nappaliban a lágy zenét, ő odabújhat hozzád, csókolózhattok, szerelmeskedhettek, anélkül hogy tekintettel kéne lennetek másokra (mint étteremben) illetve ha étterembe mentek, és kocsival mentetek volna, akkor nem ihatsz bort, pezsgőt, így meg nem is koccinthattok, ami elég ciki. Nincs igazam?

2010. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim válasza:
52%

Én is csak ezt tudom mondani,hogy helyesen tetted,amikor kidobtad a csajt...hihetetlen,hogy van ,aki nem tud ilyen gesztust értékelni...

19/L

2010. jún. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:

Hmmm, elég érdekes...eddig ez nem tűnt fela csajon?(költői kérdés) Nos, az, hogy fintorgott, nem ok arra, hogy kidobd, DE! a reakciója alapján nagyon különböztök életfelfogásban, tehát nem sok értelme lett volna folytatni, szóval nem baj, hogy szakítottál vele..


Az jutott eszembe, mikor a 18. szülinapomra az akkori pasim hozott nekem vmi snassz csokit és harrypotteres mindenízűdrazsét... :( Azt hittem hozzá vágom...nem azon voltam kiakadva, hogy nem többtízezer Ft-s ajándékot kaptam-mert mi sem vagyunk gazdagok-hanem eszébe nem jutott, hogy felnőttnek számítok..és még mindig jobb lett volna, ha egy szál vörös rózsát hoz...de igazából soha nem rám figyelt, hanem ő úgy volt vele, hogy amit gondol,az a normális... aztán egy után szakítottam vele...rájöttem, hogy túlnőttem rajta, pedig 10 évvel volt idősebb nálam...

2010. jún. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:

Kedves 23:50-es.


köszönöm a tanácsodat, de én Nyugat-Magyarországon élek, azaz az ország túlsó végletében.

Sajnos, mint utólag (egy év után) kiderült, hogy milyen is, nem hinném, hogy Pizzériának vagy egy kisvendéglőnek örült volna.

Nem az volt igazán a baja, hogy főztem neki, hanem mert szerinte egy évet csak luxus körülmények között kell megünnepelni. Vittem már el a szülinapján és a féléves évfordulón is, s még párszor csak úgy...de a keret akkor kettőnkre közel 12000 ft volt. Nincs kocsim így ihatnék alkoholt (de ritkán teszem, egy évben csak 5-6 alkalommal iszom meg 3dl sört, s szilveszterkor 1 pohár pezsgő...na jó néha vadász -azaz boros kóla...2dl bor 1dl cola lecsúszik a 12 hónapra lebontva)...ergo ha étteremben is veszem az üveg bort vagy pezsgőt, mert általában nem bontogatnak, mert minőségi terméket szoktak felszolgálni, pohárral nem kínálnak senkit. A kisvendéglő ahol dolgozom, ott is ez a helyzet, egy 5***** étteremre meg főként, de ott az árak is 5****-ak. De kocsim sincs.... Sose azt néztem mennyi lett volna, mert lett volna rá pénzem, hisz a 3. legnagyobb beosztásom van.

Azt, hogy nem értékelte az relatív.

Eddig nem főztem neki, gondoltam megcsinálom a kedvencét amit egyszer régen evett valahol, s nagyon megszerette, de azóta nem. Megcsináltam nagy lelkesedéssel, hátha örül, de nem. :-(

Meg se nézte mit készítettem neki, elkerekedtek a szemei, kissé húzta a száját, s ennyit mondott "hát b@sszus, nem lehetsz ennyire k*cs*g, ennyit érek neked egy év után??? Ez nem lehet igaz, k-cs-g!

Én erre kicsit ideges lettem, s azt mondtam szivikém. Egy, nem vagyok k*cs*g, kettő, ahogy beléptél azon az ajtón, megkérlek úgy menj is ki légyszi.

Ő vállat vont, s sarkonfordult.

2010. jún. 14. 15:36
 36/64 anonim ***** válasza:

"Én erre kicsit ideges lettem, s azt mondtam szivikém. Egy, nem vagyok k*cs*g, kettő, ahogy beléptél azon az ajtón, megkérlek úgy menj is ki légyszi.

Ő vállat vont, s sarkonfordult."


Minden tiszteletem!

2010. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ahogy egyre többet mondasz el magadról és a kapcsolatotokról, és hogy részletezted nekem, hogy szerinte egy évet csak luxus körülmények között kell megünnepelni és hogy vitted már el a szülinapján és a féléves évfordulón is, s még párszor csak úgy ilyen helyekre, meg kisvendéglőben dolgozol, ez felvetett nálam 2 érdekes kérdést!


Az első az, hogy ugyebár ahogy mondtad már, jól főzöl, és több éve vagy szakács, elgondolkodtató, hogy miért húzta fel magát azon, hogy Te főzöl neki, mert szerintem te egy szokványos étlapon szereplő ételeknek majdnem mindegyikét eltudnád készíteni, mégha fejből nem is, de egy szakácskönyvből könnyedén. Főleg, ha szereted is a munkád.

Azaz, pont neked verte a nyálát, ahelyett hogy azt mondta volna, hogy nagyon udvarias gesztus tőled, megbízok benned, hiszen nem minden férfi tud főzni, ez meg neki külön ajándék tőled.


A másik feltételezésem az volt, hogy mi van, ha éppen a nagy udvarlásoddal (elvitted szülinapján, féléves évfordulón és máskor is csak úgy étterembe (is), és hozzászoktattad a luxus ételekhez, luxus élethez, luxus helyeken, most meg majd elájult mikor megtudta, hogy valami házias kosztot akarsz elétolni, és hogy már csak tényleg ennyit érdemel.

2010. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:
De én csak kettesben akartam lenni vele, s nem valami házi koszttal.
2010. jún. 14. 18:33
 39/64 A kérdező kommentje:
de jogos így az észrevétel.
2010. jún. 14. 18:36
 40/64 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen csak rossz volt az időzítés. Félreértettétek egymást.
2010. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!