Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti örültetek volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örültetek volna neki? Kort is írjatok

Figyelt kérdés

A (mára már volt) barátnőmnek évfordulóra azt gondoltam, hogy főzök neki valami finomat, vagy a kedvencét. Megjegyzem nem dicsekedésből, de nagyon jól és finoman főzök, s egy gyertyafényes, halk zenés este közepette megünnepeljük az egy éves évfordulónkat.

De csak fintorgott, s húzta a száját, mert azt gondolta, hogy valami méreg drága helyre viszem vacsizni. S azt mondta, hogy lehetek ekkora k*cs*g, hát ennyit érdemel?

Én erre szakítottam vele. (gondoltam, nem mondtam, csak gondoltam hülye p*csa)

Ti örülnétek, ha a barátotok a kedvencetekkel vár titeket gyertyafény mellett kis zenével, vagy idióta vagyok???


Kort is írjatok legyetek kedvesek.

előre is köszönöm


2010. jún. 13. 16:09
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
25%
azért meghallgatnám a másik fél elbeszélését is. az a legrosszabb valakinek, ha a párja tényleg elhiszi magáról, hogy tud főzni, egyébként meg eléd tol valami moslékot, te meg vágjál jó pofát hozzá, mert különben megsértődik. sőt, ki tudja hányadik eset volt ez? egy év alatt lehet nekem is tele lett volna a f@szom, ha mondjuk havonta egy ilyen "jó kaját" kéne elviselnem. és az évfordulón ettem volna valami jót, erre megint ugyanaz. f@sza.
2010. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:
17:13-as SZAKÁCS vagyok, s közel 10 éve főzök. Sose csináltam moslékot.
2010. jún. 13. 17:17
 23/64 A kérdező kommentje:
És meg se nézte mit főztem neki, csak fintorgott, mert ő étteremben akart enni.
2010. jún. 13. 17:18
 24/64 A kérdező kommentje:

És vittem étterembe is de sosem főzném naki ugyanazt.


Tanulság, évfordulóra gfyűjtök 30.000 oszt' együnk.


Jó igy?

2010. jún. 13. 17:20
 25/64 anonim ***** válasza:
100%

Aztamindenit!

Szerintem ott rontottad el amikor összejöttél a csajjal...habár mondjuk nem tudhattad, hogy ilyen.

Hülye csajokat a francba kell hagyni..majd lezs nkei egy pasija aki BMW-vel villogtatja mindehol és mindennap a legdrágább vendéglőbe viszi.

2010. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
0%
háhá! a zenei válogatásod az valami... undorító! pfujj. :D:D
2010. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 A kérdező kommentje:
Mert? mit kellett volna betennem Tiesto-t???
2010. jún. 13. 18:50
 28/64 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tetted h kidobtad!

Istenem!Nem emberi hogy mennyire nagyra tartják magukat egyes nők...

Te egy nagyon aranyos és rendes ember lehetsz,ha ilyen romantikus,kedves meglepetést szerveztél neki,ő pedig egy degenerált,élvhajhász hülye k....,ha ezt nem veszi észre,és nem becsüli.

Keress magadnak olyan lányt,aki értékel,mert az ilyen enm érdemli meg alegapróbb figyelmességet sem!Biztos vagyok benne hogy fogsz találni,és ez semmiképp ne szegje kedved!

L/18

2010. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
100%

Én örültem volna neki. Étteremben igazán jót még úgysem ettem :( És onnan utána még haza is kell menni, teljesen megöli a romantikát. Nameg nincs is annál jobb, mikor a párod olyasvalamivel lep meg, amit igazán szeretsz :)

Jól tetted, hogy kiraktad és becsüllek, mert elég erős voltál hozzá... Sokan nem mernének ilyen hirtelen változtatni.

2010. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
Ja, előző: 25/L
2010. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!