Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti milyen ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti milyen ajándékot kaptatok a barátnőtöktől 1 hónapra, aminek örültetek? Lányok, ti mit vettetek a pasitoknak, mennyire örült neki?

Figyelt kérdés

A barátommal csütörtökön leszünk 1 hónaposak, mit vegyek neki, ami nem drága, és nem jön tőle zavarba, hogy egy hatalmas dolgot adok neki így rögtön 1 hónap után, de mégis örülne neki. Ő 19 éves, én 16.

Konkrétan nem írnám le, h mi az érdeklődési köre...

Inkább saját "tapasztalatra" vagyok kiváncsi, hogy ti mit kaptatok-vagy vettetek 1. hónapra, és örült-e neki (örültél-e neki...) :)


2009. nov. 30. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Óvszer.
2009. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 1hónapra nem kell semmit sem venni!
2009. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm... de légyszíves valami értelmeset is írjatok...

Az óvszert nyilván nem 1. hónapra adom neki, és megveszi magától...:)

2009. nov. 30. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos mi soha nem ünnepeltünk hónapokat, mert akkor a két év alatt már csődbe mentünk volna, és a sok kacattól el se férnénk:D


De ha nagyon szeretnél neki adni valamit, akkor csak valami apróság legyen. Ha szeret olvasni saját kezűleg csinálhatsz neki egy szép könyvjelzőt. Mondanám, hogy apró plüss állat, de szerintem ez a pasiknak nem jön be pláne ha 19 éves. Azzal én nem próbálkoznék. Vagy esetleg csinálj neki sütit. Nem kell feltétlen venni, csinálhatsz te is. Vagy összevágott közös fotókat egy képkeretbe. Remélem kaptál ihletet. És még sok sok újabb hónapot kívánok nektek!

2009. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Küldtem neki egy sms-t. És ennyi.. szerintem megrémítettem volna, ha az első hónapban ajándékozgattam volna, főleg ha ő nem is gondolt erre. Az szép ha Te kapsz tőle egy szép rózsát és együtt töltitek a napot, de ez azért még elég kevés idő. Mi még a féléveken sem ajándékozzuk egymást.. úgy is az az igazi ajándék, ha együtt lehetünk.
2009. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!