Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti örültetek volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örültetek volna neki? Kort is írjatok

Figyelt kérdés

A (mára már volt) barátnőmnek évfordulóra azt gondoltam, hogy főzök neki valami finomat, vagy a kedvencét. Megjegyzem nem dicsekedésből, de nagyon jól és finoman főzök, s egy gyertyafényes, halk zenés este közepette megünnepeljük az egy éves évfordulónkat.

De csak fintorgott, s húzta a száját, mert azt gondolta, hogy valami méreg drága helyre viszem vacsizni. S azt mondta, hogy lehetek ekkora k*cs*g, hát ennyit érdemel?

Én erre szakítottam vele. (gondoltam, nem mondtam, csak gondoltam hülye p*csa)

Ti örülnétek, ha a barátotok a kedvencetekkel vár titeket gyertyafény mellett kis zenével, vagy idióta vagyok???


Kort is írjatok legyetek kedvesek.

előre is köszönöm


2010. jún. 13. 16:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim válasza:

Mekkora idióta egy nő, ennek hogy nem leht örülni. :S

19/L

2010. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
100%

Ha jobban elolvassátok a kérdést:


"csak fintorgott, s húzta a száját, mert azt gondolta, hogy valami méreg drága helyre viszem vacsizni. S azt mondta, hogy lehetek ekkora k*cs*g, hát ENNYIT érdemel?


Tehát ő valami többre vágyott. Mindegy. Most már a vacsit is bukta, meg Téged is :)

2010. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
0%
nem vitted méregdrága helyre? egy nő tényleg többet érdemel! 14/L
2010. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
100%

16:35ös:

Te 14 évesen még nem tudhatod mit érdemel egy igazi NŐ.

2010. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 A kérdező kommentje:

Hála Istennek, azért a mai lányokból még nem veszett ki a romantika, csak melléfogtam. Nem vagyok csóró, mert dolgozom, s lett volna keret hogy elvigyem. De a kedvencét csináltam, amit nem biztos, hogy az étteremben az étlapon szerepel. Gyertyafényt meg azért, mert van varázsa szerintem, s egyáltalán nem azért mert nem fizettem be a villanyszámlát. Halk zene...hát ez relatív olyan válogatást csináltam, mint pl: neoton: kell, hogy várj, máté péter: első szerelem, vagy charles aznavour She (ez hallatszik el a sztárom a párom filmben, szerintm gyönyörű) aki nem ismeri ezeket halhassa meg jútubén (reklám miatt írtam fonetikusan, mert egyszer hasonlóért kitiltással fenyegettek a szerkesztők).


Igaz 24 éves vagyok, de remélem találok valakit aki értékeli a fáradalmaimat...hülyeség így...mert ez akkor nem volt fáradtkozás, mert örömmel csináltam...s továbbiakban sem lenne.

2010. jún. 13. 16:45
 16/64 anonim ***** válasza:
100%
hálátlan ribanc
2010. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
100%

hülye ez a csaj!

én a helyében biztos "elolvadtam" volna

nem akarsz nekem is főzni vmit? :D :D

2010. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:

előző vok

18/L

2010. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 A kérdező kommentje:
16:49-es nagyon is szívesen főznék, ha valóban szereted a hasonlókat. KOMOLYAN!!!
2010. jún. 13. 16:53
 20/64 anonim ***** válasza:
A gesztus szép (bár személy szerint nem vagyok ennyire a nyáladzás híve, de azért értékelném a dolgot), de szerintem nem csak a csajjal volt a hiba. Ilyen jellemhibának egy év alatt már ki kellett volna derülnie. Ne csak a kedvenc kajáját akard tudni a következő barátnődnek, hanem ismerd is. De alapvetően tényleg nem veled volt a baj.
2010. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!