Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy randin mennyire számít az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randin mennyire számít az őszinteség? Van értelem a netes társkeresésnek?

Figyelt kérdés

Eddig mindig ismerősökön keresztül jöttem össze csajokkal, a netes társkeresőt idáig még nem használtam.Egy ismeretlen csajszival találkoznék, csak az a gáz hogy 2-3 hónapja elvesztettem a munkám.Igaz keresek másikat, csak nem olyan könnyű azért.Igazából hazudni nem szeretnék, mert ugy is kiderül.viszont ha nem kérdezne rá akkor nem mondanám, ha nem muszáj, egyfajta szelektív őszinteség :) Mi a véleményetek?

Szóval a munkanélküliség nem jó pont.És mi a véleményetek a netes társkereséssel kapcsolatban?



2015. febr. 16. 08:02
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Pont a lényegét nem érted.....

Nem megyek oda egy olyan Nőhöz ismerkedni aki külsőleg nem jön be, mert nem akarok barátkozni vele. Ha felveszi a szemkontaktust odamegyek, elmondom a mondokámat, max visszautasít....és könnyen lehet azért, mert éppen kapcsolatban él valakivel. Nem rakja ki a táblát, hogy pasit keresek és nem is kell. Nem érdekel, hány nyelven beszél vagy van-e gyereke...csak maga a Nő és kész.

Te barátom célirányosan keresel párt magadnak(mondjuk nem Vagy evvel egyedül), olyan értékrendű Nőt keresel Magad mellé akivel a tapasztalataid alapján jól kijössz(diploma,stb), aztán megpróbálod elfogadni a külsejét, a hangját, a mosolyát...és azt hiszed boldogok lesztek együtt?!

Tudod az a furcsa, hogy amikor fiatal voltam, akkor Én is belementem ilyen kapcsolatokba, ahol inkább a szerzett tulajdonságokra figyeltem és menekültem belőlük. Mert bár a közös érdeklődés összekovácsolt minket, minden más ami valójában számít taszított. Egyikkel sem voltam boldog, csak szerettem volna boldog lenni. :)

37F

2015. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

#21:

Ott beszélünk el egymás mellet, hogy én sem a neten, sem az életben nem kerestem párt ... csak partnert ;-)

2015. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek.....

Örök szabály, hogy főnökkel soha nem létesítünk semmilyen viszonyt, mert ha véget ér a románc akkor nézhetsz új munkahely után!!! Függőségi viszonyt kerüld, ha teheted!!

37F

2015. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
hat sracok nem mondom megvalogatjatok. nos kedves kerdezo igen is legy mindig oszinte es ismerkedj csak nyugottan itt a neten ugyanis lehet hogy itt fogod megtalalni az igazit es keszulj fel nem biztos hogy diplomas gazdag cicababa lesz de attol meg inteligens lehet. jobakat is talalhatsz.
2015. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

"22" reagálva

És ezzel kezdted a bemutatkozásban is?

Mármint,hogy te nem akarsz "tartós" kapcsolatot csak jól érezni Magad? A társkeresőn lévő Nők többsége nem erre vágyik....csak bevállalja hátha kialakul valami komolyabb!!!

37F

2015. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

jeliska19:


Nem cicababát keresek, hanem egy szép, de aranyos csajszit.

Én is éreztem már ugy hogy ez a csaj nekem kevés, jobbra, szebbre vágyom.

Főleg az a legszarabb egy kapcsoltban, hogyha az adott nőmnek van egy dögösebben kinéző huga/nővére.Na az tud fusztrálni :)

2015. febr. 16. 12:38
 27/38 anonim ***** válasza:

#25:

Mondjuk úgy, hogy soha nem tagadtam, hogy kit és milyen céllal keresek ... a nők értékelik az őszinteséget ;-)


"A társkeresőn lévő Nők többsége nem erre vágyik...."

Megbeszéltük már, hogy mivel élből elutasítod a netes társkeresést és nem is próbáltad, így fogalmad sem lehet róla, hogy mit keresnek ott a nők ;-) ... Nekem van ;-) :-D :-D

2015. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

"27" reagálva.....

Azt mondtam, hogy személy szerint nem próbáltam. De van róla fogalmam, hogy a hozzád hasonló hozzáállású pasik hogyan hitegetik, és fektetik meg a Nőket (mondjuk Ők teszik ki a táblát magukra)....sajnos egyik-másik elmondja Nekem a tapasztalatait és még tanácsot is kér. Munkatársakról beszélek és nem egyről.

Mivel nem azzal kezded a "mondokád" egy társkereső oldalon, hogy márpedig Te igazából nem is Társat keresel (csak alkalmi partnert) visszaélsz a naivitásukkal és az elkeseredettségükkel és bár szó szerint nem használod ki Őket, mert tagadhatatlanul adsz is, csak az idejüket és lelkesedésüket rabolod!!! Néhány randi után alapból dobod a Nőt ha nem fekszik le Veled, vagy amikor már kezdene komolyabbra fordulni a dolog veszed a kalapod és odébb állsz.....mert Neked pontosan ez a célod és ezekben a kapcsolatokban lássuk be, Te vagy a kedvezményezett!!!

37F

2015. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Kérdező....

Avval szerintem semmi probléma nincs, ha úgy gondolod nem jól választottál. Akkor őszintén odamész a leányzóhoz, megtiszteled azzal, hogy elmondod neki, hogy szerinted ez nem működőképes kapcsolat és elköszönsz....nem csalod meg!!!

Mondjuk szar dolog 2 nyereg közé esni, mert bár a másik lány lehet hogy szebb meg jobb, de a logika alapján Te is kerülhetsz lapátra, szóval nem árt megbecsülni azt ami van!!!!

37F

2015. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

#28:

Elég nagy baromságot írtál és olyan dolgokat állítasz rólam valótlanul, amelyek már sértés számba mennek! :-P


Idézek magamtól, ha Te már olvasni nem tudsz: "Mondjuk úgy, hogy soha nem tagadtam, hogy kit és milyen céllal keresek ... a nők értékelik az őszinteséget ;-) " ... Erre Te ezt a következtetést vontad le: "hozzád hasonló hozzáállású pasik hogyan hitegetik, és fektetik meg a Nőket" ... Tehát nekem az, hogy őszintén elmondom, hogy mit keresek, az nem a hitegetés kategória, azt hiszem elég nagy szövegértelmezési problémáid vannak :-P


Soha egyet sem használtam ki, mert mindegyik pontosan tudta, hogy mit várhat tőlem ... Ne adj olyan szavakat a számba, amelyeket nem mondtam!

" (csak alkalmi partnert)" ... Sehol nem írtam az 'alkalmi' szót le! Csak azt, hogy partnert, de az én mondandómban nem szerepelt előtte egyszer sem az alkalmi! Tanulj meg olvasni, mielőtt fröcsögsz!


És még egyszer mondom: soha nem hitegettem senkit, hogy ágyba bújjon velem, soha nem állítottam magamról valótlan dolgot. Én csak őszintén megmutattam, hogy tőlem milyen lehetőséget kaphatnak. Az ő döntésük volt, hogy akarják -e! Én maximálisan tisztelem és imádom a nőket, soha nem csapnám be őket. Nyíltan vállaltam, hogy én mit tudok nyújtani és ők döntötték el, hogy kell -e! :-P


Az meg, hogy munkatársaid elmesélték és ez alapján Te nagyon tudod, hogy miről beszélsz, nevetséges. Hiába meséled el egy szűz srácnak, hogy milyen a szex, attól nem fogja tudni, hogy milyen érzés amikor punciban van a farka :-P

2015. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!