Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez az őszinteség :D? Inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az őszinteség :D? Inkább maradnának csendben.

Figyelt kérdés

Manapság párt találni nagyon nehéz. Próbálok lányokkal ismerkedni, de már lassan kedvem se lesz...


Ilyet szól, hogy nála a legfontosabb az őszinteség, megcsalta a volt barátját. De másnap bevallotta neki, és otthagyta, mondván már nem szereti.

Komolyan mondom, néha inkább lennék tudatlan... Ilyen és ehhez hasonló kijelentésekkel, egy másodperc alatt megölik bennem a vágyat, hogy ismerkedni akarjak...


2014. márc. 13. 18:48
 1/9 Ahol megállt az idő ***** válasza:

Nem mindenki ilyen,mielőtt teljesen elmenne a kedved.:)

Ez a csaj tényleg hülye.

2014. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem védem sem a nőket, sem a pasikat, mert mindkét nemben vannak i*ióták, de azért a férfiakat sem kell félteni.


Két éve nincs senkim, inkább nem ismerkedek, mert annyi barom van, hogy egy-egy randi után néha élni sem volt kedvem.


Volt olyan, aki úgy indított, hogy elmondott mindenféle igénytelen tirpáknak, mert elmondtam, milyen zenét hallgatok, majd leqrvázott és megkérte a kezem (és nem viccelt.)


Azt hiszem, kezet foghatunk.

2014. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem mindenki ilyen, pl.: én sem vagyok, de sajna vannak ilyen lányok, akik miatt jogosan degradálják a nőket...csak ne lenne az a többesszám...
2014. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet csak el akart ijeszteni. :D


#2: milyen zenét mondtál neki, hogy így reagált?

2014. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Nightwish, Bon Jovi, Rammstein. Mondtam, hogy szeretem a kicsit rockra hajazó zenéket, de semmi hörgőset. Képzelem mit szólt volna, ha valami hardcore hörgős zene szólna nálam egész nap. :D

2014. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor látom a keményebb műfajokkal kapcsolatban még mindig rettentő toleránsak az emberek...király. :D
2014. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sok ilyen ember van, ezért kell a magunkra leginkább hasonlítót megtalálni


#2

ezek pedig jó zenék :D

2014. márc. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy ilyen buta liba.Rögtön eldöntheted,hogy átmegy-e a rostádon. :)
2014. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es

Köszi :)

2014. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!