Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy randin mennyire számít az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randin mennyire számít az őszinteség? Van értelem a netes társkeresésnek?

Figyelt kérdés

Eddig mindig ismerősökön keresztül jöttem össze csajokkal, a netes társkeresőt idáig még nem használtam.Egy ismeretlen csajszival találkoznék, csak az a gáz hogy 2-3 hónapja elvesztettem a munkám.Igaz keresek másikat, csak nem olyan könnyű azért.Igazából hazudni nem szeretnék, mert ugy is kiderül.viszont ha nem kérdezne rá akkor nem mondanám, ha nem muszáj, egyfajta szelektív őszinteség :) Mi a véleményetek?

Szóval a munkanélküliség nem jó pont.És mi a véleményetek a netes társkereséssel kapcsolatban?



2015. febr. 16. 08:02
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Pláza ribikkel nem is akarok, azokról messziről megmondom hogy milyenek, hogyan viselkednek, eléggé beképzeltek.Sajnos volt ilyen nőm. Nyilván olyat keresek aki aranyosabb/szerényebb(normálisabb) típus, de azért jól néz ki.Persze nem minden a külső...
2015. febr. 16. 10:04
 12/38 anonim ***** válasza:

#7:

A netes társkeresés is csak egy ugyanolyan kommunikációs csatorna az ismerkedésre, mint egy szórakozó hely, egy baráti társaság, stb. Nyugodtan ismerkedhet ott olyan férfi is, aki ad magára és tudja ezt a csatornát is (ki)használni ...

#1-es voltam, sok jó tapasztalattal a netes ismerkedésben :-P és 40/F!

2015. febr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

"12" reagálva......

Ha hiszel az érték alapú párkapcsolatokban, akkor Neked való. Személy szerint nem hiszek benne....látni,érezni, szagolni akarom azt a Nőt akibe időt és energiát fektetek....a kémiának működnie kell!!! Persze van aki ezt látatlanba is bevállalja és abban bízik, hogy ha majd kibontja a csomagot pont az lesz benne amit megígértek. :)

Én soha nem veszek meg semmit,amit nem foghattam meg vagy nem próbálhattam ki....még szériatermékek esetében sem!!!

Az élet a személyes benyomásokról,érzésekről és improvizációról szól, hogy milyen hatást vállt ki belőlünk a másik látványa, a hangja!!!...ez a netes párkeresésnél nincs meg.

Egyetlen előnyét látom a netes párkeresésnek...az pedig a korlátlansága....hogy egy olyan emberrel is felveheted a kapcsolatot akivel normál esetben soha nem találkozhattál volna és ez izgalmas. De aki kicsit is tisztában van a lehetőségeivel az tudja, hogy ezek a távkapcsolatok ritkán működőképesek.

37F

2015. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Értem amit mondasz, de ha vannak olyan képek a csajról amik nem 10 éve készültek és jól is néz ki rajta, akkor szerintem így nem számit a kémia :)

Nyilván érezni akarom a nőt én is, de ez úgy is kiderül.

A hangja meg hogy milyen, annyira nem izgat csak fiús(mély) ne legyen...de ha meg jó csak akkor meg kit izgat. Ha meg nem teszik akkor nem találkozol vele.

2015. febr. 16. 11:06
 15/38 anonim ***** válasza:

#13:

Valahol nagyon mellé vagy te csúszva :-P :-D

Gondolod, hogy egy netes ismerkedésből első találkozásra kapcsolat lesz? Most komolyan magyarázzam neked az 1x1-et?

Hát egy fene: a netes ismerkedés - mondom még egyszer - egy kommunikációs csatorna csak. Lehetőséget ad más emberekkel a megismerkedésre, a kontaktus kialakítására. Kb. mint egy szórakozó helyen a szemkontaktus ... ott is aztán odamész és jönnek a személyes benyomások. Egy netes ismerkedés is személyes találkozásba torkollik, jó esetben, ahol leszűrheted a személyes benyomásaid :-P

Mondjuk alapszabály és szerintem sokan elrontják, hogy húzzák a találkozást. Én mindig 2-3 levélváltás után randiztam is, pont ez miatt. Hogy meglegyen a személyes benyomás ...


(Mondjuk az más kérdés, hogy általában szex is lett az első randin, de azt már az én mentalitásom hozta ;-) :-P)

2015. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

"Gondolod, hogy egy netes ismerkedésből első találkozásra kapcsolat lesz?"


Nem gondoltam, tuti kell 2-3 alkalom, ennyire zakant azért nem vagyok. :) ÉS szerintem csajtól függ leginkább, hogy első randi után ágyba tudod-e vinni. Nyilván ez a csak a csajt minsősíti.

2015. febr. 16. 11:13
 17/38 anonim ***** válasza:

#16:

Nem a csajtól függ :-P :-D :-D ... mindegyiket lehet vinni ;-) ... Bár igaz én 40+-os korosztállyal foglalkoztam csak, arra érvényesek a megállapításaim ;-)

2015. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Tökéletesen igazad adok Neked abban, hogy fingom sincs arról milyen társkeresőben ismerkedni....mert férfi szemmel még a létjogosultságát sem értem.

A társkeresőbe regisztráló Nőket inkább megértem....az tiszta sor....nem kezdeményeznek a férfiak feléjük így ők kénytelenek valamit lépni...de egy valamire való férfi vegye már a fáradságot és mérettesse meg magát a való életben. Értem Én, hogy sokkal könnyebb és kényelmesebb úgy ismerkedni, hogy eleve olyan Nőkkel veszed fel a kapcsolatot akik ismerkedni akarnak (mondhatni csak Rád várnak), és lehetőséget kapsz arra, hogy előre megszűrjed a jelentkezőket, és egy "kamu" fénykép és írás alapján eldöntsed valami egyedi sztereotípia alapján kivel érdemes egyáltalán találkozni...aztán élőben akkorát koppansz mint a huzat!! (lehet, hogy Te szerencsés Vagy)

Igazából pont megfordítod a sorrendet....a tárgyi tudást,műveltséget,stílust részesíted előnyben és az emberi tulajdonságokat,a genetikát,a személyes kisugárzást ismered meg később...kérdés kinek mi a fontosabb?!! Mivel a Nővel együtt akarok élni,nézni és szagolni akarom, számomra sokkal fontosabb, hogy élőben milyen hatást produkál rám mint hogy milyen fényképet tud készíteni magáról,milyen végzettsége van vagy hogy milyen leveleket tud írni.

Volt itt GYK már olyan srác akivel azon értekeztünk, hogy vajon egy férfi tud-e vonzódni egy olyan Nőhöz aki intelligens, értelmes,humoros de külsőleg egyáltalán nem mozgatja meg és a szerintem a válasz egyértelműen az, hogy nem!!!

37F

2015. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

#18:

Akkor vagy rossz következtetést vontál le, vagy én vagyok teljesen más, mint a legtöbb férfi (vagy legalább is te :-P).

Alapvető szűrés volt számomra, hogy a nőnek legalább egy, de inkább két diplomája legyen, tudja magát kifejezni, akár egy levélben, írásban és nagyon sokat elmond a levelezési stílus, legalább annyit, mint a beszéd és a metakommunikáció ... csak máshogy kell "olvasni".


Mondjuk a keresés célja is befolyásolja a célcsoportot, mert soha nem kerestem olyan nőt, akivel együtt akarnék élni ... Tehát biztos a célok is befolyásolják a dolgot.


A kamu képeket ki tudom szűrni, sztereotípiáim pedig nincsenek :-P :-D Ez miatt soha nem koppantam, pontosan tudtam, hogy mit fogok kapni a találkozáskor.


De azért meddő ez a vita, mert én legalább annyit ismerkedtem - és legalább annyi kapcsolatot találtam - élőben is, mint neten. Tehát én megmérettettem magam a való világban is és tudtam ismerkedni csalódások nélkül neten is :-P

Mivel Te a netes társkeresést elutasítod, így csak fikciód van róla és az alapján vonsz le fals következtetést :-P


A létjogosultsága pedig pont annyi - bár ezt is mondtam már -, mint beülni egy kávézóba és ott ismerkedni egy olyan lánnyal, aki szintén ismerkedési céllal ült be :-P Csak itt a kávézó a net ... ennyi és ebbe nem kell többet belegondolni ...

2015. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

"Nőhöz aki intelligens, értelmes,humoros de külsőleg egyáltalán nem mozgatja meg és a szerintem a válasz egyértelműen az, hogy nem!!! "


Hát igen részben egyed tudok ezzel érteni.Egy olyan csajjal feküdtem le 2-3x aki tök inteligens volt, diplomás volt, okos volt. kb. 10/4-5 volt kinézetre a csaj, bár én mondta neki hogy alkalmi dologba benne vagyok, de másban nem.Sajnos belém szeretett. Egy hiba volt csak, ő volt a főnököm/műszakvezetőm.Egyébként rohadt jó teste volt.De meg is szivtam, össze is balhéztunk, miatta ott is kellett hagyom a melót, sajnos.Bár ne tettem volna...

2015. febr. 16. 12:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!