Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló nők miért mennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők miért mennek bele egy kapcsolatba nős férfiakkal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok érintett,csak érdekel,hogyan és miért tudja elviselni egy nő azt,hogy a férfinak felesége és gyerekei is vannak.Normál esetben mindig is ők lesznek az elsők,ha mégis elválna ez a helyzet nagyon sok problémát generál.

Kinek milyen érzés az,hogy nem csak vele fekszik le,hanem mással is?Egyáltalán bele szoktak ebbe gondolni?

Milyen érzés lenne az ha vele tenné ezt egy másik nő ha férje lenne?



2014. ápr. 13. 13:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik ez jó.
2014. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mert bele szeretett/ belezugott
2014. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Andi80018 ***** válasza:
Például mert csak szeretői viszonyt szeretnének, így el tudják kerülni az elkötelezettséget, illetve lehet még sikerélmény a számukra, hogy egy nős palit el tudott "szeretni" a feleségétől.
2014. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm (24 éves lány) pl. azért csinálta, hogy tapasztalatot szerezzen a szexben... Mások belezúgna a pasiba, és reménykednek, hogy az majd őket választja és elválik feleségétől. Mások pedig egyszerűen szeretnének szexpartnert, de tartós kapcsolatot nem. Sokféle oka lehet, de én soha nem lennék rá képes...
2014. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 PearlDiver ***** válasza:
46%
Hülyék az emberek, azt hiszik, tudják, mi jó nekik- aztán meglepődnek hogy boldogtalanok lesznek.
2014. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

ma 13:54!


Nagyon igazad van!Éppen ezért volt az a kérdésem,hogy belegondolnak e abba amit tesznek?Tele van a net társkereső nős férfiakkal,hogy nem veszi észre a párja?Ennyire buták?

2014. ápr. 13. 17:31
 7/22 PearlDiver ***** válasza:

Nem tudom, még nem voltam nős... egyszer csaltam meg az akkori barátnőmet (csók szintjén), de mivel ebből rájöttem hogy nem ő kell nekem, a következő találkozáskor szakítottam is.

Aki házasságot tör, nyilván belegondol, ennyire nem buták, csak szerintem ferde elképzeléseik vannak a kapcsolatok működéséről. Fals szempontok alapján választanak házastársat, vagy nem elég körültekintőek, aztán belefáradnak az életbe, mert nem találják a támaszt a másikban, amire szükségük lenne...

2014. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem fejeztem ki magam teljes egyértelműen a butaságot azokra értettem akik nem veszik észre,hogy a párja megcsalja.Nem is buták hanem hiszékenyek és bíznak inkább.Ha odafigyelek a páromra akkor észre kell vennem az erre utaló jeleket.
2014. ápr. 14. 19:22
 9/22 anonim ***** válasza:
sok pasi váltig állitja h egyedülálló
2014. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ha odafigyelek a társamra,ha érdeklődöm és törődök vele akkor észre lehetne venni.Azt hiszik a nők,hogy egy esküvő vagy egy gyűrű már biztosíték.Sajnos mindenki változik és észre kellene venni a dolgokat!
2014. ápr. 25. 08:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!