Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló nők miért mennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők miért mennek bele egy kapcsolatba nős férfiakkal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok érintett,csak érdekel,hogyan és miért tudja elviselni egy nő azt,hogy a férfinak felesége és gyerekei is vannak.Normál esetben mindig is ők lesznek az elsők,ha mégis elválna ez a helyzet nagyon sok problémát generál.

Kinek milyen érzés az,hogy nem csak vele fekszik le,hanem mással is?Egyáltalán bele szoktak ebbe gondolni?

Milyen érzés lenne az ha vele tenné ezt egy másik nő ha férje lenne?



2014. ápr. 13. 13:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm csinálta ezt. Több nős, gyerekes pasival is szeretői viszonyt folytatott, nem is csak egy-két alkalom erejéig, tényleges szeretők voltak, sokáig. Hiába mondtam neki, hogy ezt azért nem kéne, nem igazán érdekelte. Azt mondta, a pasi dolga hűségesnek lenni, mert ő van kapcsolatban, neki ahhoz semmi köze, hogy a párkapcsolatban nekik mi működik és mi nem. Egyáltalán nem voltak soha olyan ábrándjai, hogy majd a pasi elhagyja érte a családját, ő ezzel a szeretői viszonnyal teljesen meg volt elégedve. Valahol persze igaza van, és nyilván, ha nem vele, akkor mással, de... De akkor sem tudom átérezni a dolgot.


Viszont kérdeztem, hogy az nem zavarja, hogy nem ő az egyetlen? Erre az volt a válasza az egyik nős pasi esetében, hogy ők már jó ideje nem szexelnek, nem is egy szobában alszanak (nyilván a férj mondta ezt)... Na persze. De hogy ez tuti így van, és biztos őszinte vele az a pasas. Aha. Ez csak természetes. Mert aki a feleségének, gyermekei anyjának hazudik és megcsalja, az majd a szeretővel őszinte és egyenes lesz. Nyilván.

A másik pasi esetében meg ilyen baromságokat nem mondott, ott egyszerűen csak nem gondolt bele. Azt mondta, neki is egyszerre több szexkapcsolata van (és tényleg, akkoriban a nős pasi mellett egyszerre 3 állandó szexpartnere volt, és ki tudja még hány alkalmi, amennyi éppen beesett), akkor miért lenne féltékeny a másikra.


Másodkézből ennyit tudok mondani, a barátnőmet ebben akkor sem tudtam támogatni, és most sem tudom. Lassanként a párom a sima "barát" státuszból áttér a "férj" státuszba, és a hozzá hasonló kis 20 éves csitriket (merthogy 20 és 21 éves volt, amikor a 40+os nős pasikkal kavart...) a hajuknál fogva ráncigálnám el a párom mellől. Ennyi becsület nincs benne... Ha a pasi félre akar lépni, akkor úgyis félre fog, ezzel nincs mit vitatkozni, de legalább a dolgát nehezítse már meg.

2015. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

ma 17:36!


Te is egy hozzám hasonlóan gondolkodó nő vagy és úgy érzem,hogy te sem érted igazán.Remélhetőleg egyszer eléri majd őt is a szerelem és talán akkor rájön mekkorát hibázott.Addig biztos nem.

2015. márc. 7. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!