Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló nők miért mennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők miért mennek bele egy kapcsolatba nős férfiakkal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok érintett,csak érdekel,hogyan és miért tudja elviselni egy nő azt,hogy a férfinak felesége és gyerekei is vannak.Normál esetben mindig is ők lesznek az elsők,ha mégis elválna ez a helyzet nagyon sok problémát generál.

Kinek milyen érzés az,hogy nem csak vele fekszik le,hanem mással is?Egyáltalán bele szoktak ebbe gondolni?

Milyen érzés lenne az ha vele tenné ezt egy másik nő ha férje lenne?



2014. ápr. 13. 13:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy keveredtem bele egy ilyen kapcsolatba, hogy az illető férfi azt mondta, nincs senkije, egyedül él.
2014. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Utolsó: egyszer én is igy jártam.. Nem mindig a nő a hibás, hanem a pasi fűzi a nőt ugy h közbe a pasi mondja h szingli azt ott a párja...
2014. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A hozzászólók egyike sem tudta,de engem az érdekelne amikor direktbe nős pasit akar,konkrétan tudja,hogy van családja. Miért?
2014. júl. 6. 14:54
 14/22 anonim ***** válasza:

Ha tudja, hogy házas, és úgy jár vele akkor:

- Nem akar elkötelezettséget, ez a néha dugunk meg eljárkálunk viszony jó neki

- vagy annyi önérzete nincsen, hogy akármennyire szerelmes is, nemet mondjon, pont azért, mert nem akar másodhegedűs lenni.

- vagy tipikusan az a fajta nő, aki foglalt pasikra bukik.

2014. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy amikor valaki hazassagban el az egy ido utan nem mukodhet, elhidegulnek egymastol a hazastarsak, es sok esetben a kozos lakas, vagy gyerek felnevelese tartja oket ossze. Altalaban ilyen kapcsolatbol szeretnenek altalaban a nos ferfiak tarsat talalni es elkezdenek ismerkedni. Tehat legtobb esetben, azert nem ugy mukodik, hogy otthon a feleseggel minden rendben es a nagy szerelembol kivankoznak el... hanem egy nagyon rossz hazassagbol szeretnenek szabadulni. A feleseg is altalaban ezt tudja, es azt is tudja ha fent van a ferje a tarskereso oldalon stb. de az anyagiak es a gyerek tartja oket ossze, ezert nem is foglalkozik ezzel a dologgal. Tehat sok oka lehet, ha valaki hazassag mellett masik tarsat keresne..A nok reszerol se felelotlenseg ha egy nos emberrel kezdenek viszonyt, tobb oka lehet, lehet erzelmileg megtalaltak egymast. Szerintem egy ilyesmiben nem lehet kivulallokent itelkezni.
2014. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

1. Mert bele van zúgva, emiatt aztán nem néz se Istent, se embert

2. Mert nem tudja, hogy a férfi nős

3. Mert csak "laza kapcsolat" kell neki, így megelégszik a szeretői státusszal is

4. Mert élvezi, hogy el tudott csábítani egy férfit egy másik nőtől


meg még ezer más oka is lehet.

2014. szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

én elmondom a hejzetemet

sok éve nős vagyok de enyhültek a szexuális dolgok irigy anyós uszitotta a lányát ellenem hogy ne adjon annyi szexet stb zsarolni próbáltak ketten

én nem hagytam magam, ha nem akarja az asszony az addigi megszokott heti 1-2-3-4 alkalmat mikor mennyit ezt mi már tudtuk kölcsönösen nagyon sok évig jol is ment kb 14 évig

később anyós uszitására havi egyre csökkent hiába mondtam nejemnek mindig kitalált vmit de nem ijen fejfájós dolgokat hanem

mért nem borotválkoztál meg aztán mért nem mostad fel a követ mért nem teregetted ki a ruhát meglocsolhatnám a virágot stb

ami eddig nem volt

és tudtam hogy anyós uszitotta ijenekkel mert egyszer kihallgattam őket

én nem hagytam magam

ha nincs szex akkor keresek mást

véletlenül 20 éves csajjal hozott össze s sors

kedves aranyos volt beszélgettünk elmondtam neki mi a hejzet és meghivtam pizzára stb miután már többször is találkoztunk a lakásán egyszer bepróbálkoztam és tettszett neki a dolog örült hogy egy tapasztalt pasival sikerült egy jó szexpartira szert tennie amit honoráltam is kis pénzzel nem akarta elfogadni de mondtam hogy akkor legközelebb utcalányhoz megyek

igy elfogadta

legközelebb ő hivott mert hiányzott neki egy jo kis szex

akkor nem adtam neki, harmadjára se adtam pénzt kiváncsi voltam hogy mi lesz. kellettem neki mindent megtett a szexért

csak negyedik alkalommal adtam neki újra

nem is érdekellte mennyit raktam a tárcájába

de mikor végeztünk akkor megbeszéltük hogy mikor mejik napokon találkozunk

én otthol elvégeztem a teendőimet a többi nem érdekelt a családba még fel is mostam meg meg locsoltam a virágokat is

mire az asszony mondta hogy ha kedvébe járok jobban lesz kedve a szexhez is

erre este mondtam neki tudod mit igy nem kell a szex igy nem esik jol

ha akarsz vmit kezd orálissal mint régen

de nem kezdte

ugyhogy eltelt megint egy hónap mire alakult vmi szex

de a kislánnyal heti 2x 3x nagyon jol elvoltunk

jol is csinálta

meg tettszett neki hogy egy komoj érett férfival szexel és meg is dicsértem hogy nagyon jó az ágyban


nyaralását fizettem biciklit vettem neki stb

plusz munkát válalltam miatta

jol elvoltunk vagy 3 évig

asszony semmit sem sejtett

de mint mindenre rálehet unni és szép lassan annyi ba maradt a dolog neki barátja is lett

de azért ha összefutunk egy kölcsönös orálisra felajánlom magam amit el is fogad

nem bántam meg jó volt vele

azt bántam volna ha nem teszem meg

most egy idősebb lányka fexik mellettem vele is jó neki is jó de ez már nem fog ojan sokáig tartani

itt jobban dominál a pénz de legalább van szex

otthol jóba vagyok az asszonnyal szeretem is mostansáh havi 2x van vmi

de nem ojan jo mint a fiatalabb generációval

sajna az asszony.kiégett vele is heti 4x kezdtem vagy arra is gondoltam hogy ban pasija de én nem vagyok az a féltékeny tipus elengedem ha mással akarja mert szeretem

hát hirtelen ennyi

ahány ember annyifélék vagyunk és idővel megtudunk változni

ha nem csökken le drasztikusan az itthoni szex akkor nem léptem volna félre mai napig se

de talán örülök ennek hogy igy történt

2014. nov. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 hellking2014 válasza:
mert dörzsölgetni unalmas
2014. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

11-10 09:17!


Nem megbántás képen,de ha a feleséged megkörnyékezné egy fiatal,belevaló pasi lehet neki is elmúlna a kiégettsége? Nincs kedved kipróbálni,ha neked lehet neki is. Persze úgy csináld,hogy ő nem tudjon róla,hogy te intézted.

2014. nov. 15. 13:24
 20/22 Missi_Key ***** válasza:
Mert egyedülállók?
2015. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!