Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy randin mennyire számít az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randin mennyire számít az őszinteség? Van értelem a netes társkeresésnek?

Figyelt kérdés

Eddig mindig ismerősökön keresztül jöttem össze csajokkal, a netes társkeresőt idáig még nem használtam.Egy ismeretlen csajszival találkoznék, csak az a gáz hogy 2-3 hónapja elvesztettem a munkám.Igaz keresek másikat, csak nem olyan könnyű azért.Igazából hazudni nem szeretnék, mert ugy is kiderül.viszont ha nem kérdezne rá akkor nem mondanám, ha nem muszáj, egyfajta szelektív őszinteség :) Mi a véleményetek?

Szóval a munkanélküliség nem jó pont.És mi a véleményetek a netes társkereséssel kapcsolatban?



2015. febr. 16. 08:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Soha ne hazudj! Egy nő szemében az őszinteség is érték. Manapság sokan vannak időszakosan munka nélkül. Attól kereshetsz és lehetnek lehetőségeid és ezt ma mindenki elfogadja.


A netes társkeresés nekem bejött :-D ... Alkalmi és komolyabb kapcsolatra is.

2015. febr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Én is a neten ismertem meg a párom, már több éve vagyunk együtt. Nekem is bejött a dolog. :) Semmit nem tagadtam le, úgy álltam hozzá, hogy ha összejövünk, akkor abból csak a csalódás jön át, hogy kiderülnek később sorban a hazugságok... Egyszerűbb őszintének lenni, úgy nincs mitől parázni... :)
2015. febr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
A netes társkeresés nem rossz dolog, nekem többször bejött már. Ha szexkapcsolatot keresel, akkor nem feltétlenül kell mindenben őszinte legyél. Ha tartós kapcsolatot, akkor ajánlott. De nyilván nem mondasz el mindent az elején, csak a legfontosabb dolgokat, majd ahogy egyre inkább egymás bizalmába kerültök, úgy el lehet mondani a kényesebb dolgokat is. De hát mindenkinek vannak kényes dolgai. Munkanélküliséget nem valószínű, hogy érdemes eltitkolni, előfordul az ilyesmi, és amúgy meg hipp-hopp kiderül. Csak ne mutatkozz emiatt "lúzer"-nek, mert akkor megrémülhet...
2015. febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Az a másik problémám, hogy így nehezebb lesz megírni a jellemzést magamról, nyilván nem írnám ki hogy nincs melóm.
2015. febr. 16. 08:28
 5/38 anonim ***** válasza:
írd le mihez értesz, mit szeretsz csinálni szabadidődben...
2015. febr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Netes társkeresésnél pont lényeges érték a külsőn kívül a hozzáadott érték, ezen belül is a legjobban az iskolázottság, munkahely. Kulturáltabb csajok is lehet hogy szombat este egy buliban esélyt adnak egy jó testű, de egyszerűbb srácnak is, de ilyen helyen másban is magasabbra teszik a lécet.
2015. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Őszinteség mindenek felett....semmi értelme hazudozni, színészkedni! Ne akarj jobbnak látszani, mint amilyen Vagy!!

Nem hiszem, hogy egy friss kapcsolatnál pont ezzel kéne kezdened, de ha a lány mégis rákérdezne(amit elég nagy bajnak tartok), akkor őszintén válaszolj.

Ha nagyon cikinek érzed, akkor mond azt, hogy éppen munkahely váltás közepette Vagy, mert a régi munkahelyedet ott kellett hagynod, de még nem találtál megfelelőt.....szerintem ez még pont belefér.

Ami a netes társkeresést illeti.....egy nagy szerencsejáték az egész, lapos és személytelen....valamit magára adó hapsi nem erőlteti ezt.

37F

2015. febr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Bemutatkozó szövegben nem írnám ki hogy nincs melóm. Ez múló állapot (remélhetőleg), és nincs mindenkinek köze hozzá, aki csak épp megnézi a reglapod...
2015. febr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Én azt gondolom, hogy 5-10 évvel ezelőtt gáznak tartottam volna az internetes társkeresést.De manapság a facebook korában ez már nem számít, "minden" a neten zajlik...Régen meg pont az volt a gondom mikor keményen dolgoztam folyamatos műszakba hogy nem volt időm ismerkedni.


Unokahúgom is így jött össze a pasijával, együtt vannak már vagy 3 éve.És ráadásul a srác kb. tőlünk 120km-re lakik(Törökbálint).Csak azt nem tudom találok-e kb. fele olyan jó csajszit mint a húgom.A jót nem kinézetre értem. Ilyen rendes lányt nem igen láttam még rajta kívül.Eddig én és a haverjaimnak is csak olyan csajaik voltak akik inkább a pénzre mennek, vasalni, főzni nem tudnak...stb.

2015. febr. 16. 09:53
 10/38 anonim ***** válasza:

én pl itt leveleztem több lánnyal, többel skypeon is beszéltem (chat/webcam/mikrofon) (sokkal ismerkedés céljából) 2-vel találkoztam (egyik a barátnőm :) )


és elég sok kedves rendes lány van itt pl...én kihasználtam az előnyöket, szerintem neked is összejöhet...ha máshol ismerkedsz akkor is van esélyed normális lányt találni...tehát ha nem jössz össze az első pláza r1b1vel akkor megtalálhatod azt a típust amilyet keresel :) sok sikert :)

2015. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!