Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele lehet fáradni férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet fáradni férfiként is az örökös visszautasításba?

Figyelt kérdés
31 vagyok, 6 éve senkim sincs, két tucat kosáron vagyok túl. Intelligens, káros szenvedélyektől mentes vagyok, van munkahelyem is, megbízhatónak, korrekt embernek tartanak. De sajnos kicsit unalmas is. Ez pedig a 6 randi során, ami összejött a 6 év alatt (nem minden éven egy), mindig hátrány volt, mindig lapátra kerültem. Van kiút? Fel kellene adni? Mi lett a nőkkel (tudom,hogy ők sosem hibásak, de azért van bennük egyfajta magas elvárás, ahogy tapasztalom, hogy a férfi mindenben, pl kommunikációban is, jobb legyen náluk).
2014. máj. 20. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
0%

A 69-es válaszát kicsit kínzás volt olvasni, tekintettel arra, hogy se írni, se mondatot szerkeszteni nem tud...


69-es és kérdező, meg a többiek: "Mindig azt írják le, hogy biztos a jellemeddel, beszédeddel, kisugárzásoddal van a baj, hogy nem akarnak randira menni veled a nők."


Érted, hogy mit jelent a kisugárzás? Gyanítom, hogy egyáltalán nem... Valójában az a gond, hogy nagyon sok mindennel nem vagytok tisztában. Nem értitek, hogy a belső világotok kihat a külvilágra. Hiába préselsz ki egy mosolyt magadból a beszélgetés közben, vagy amikor épp megszólítasz egy nőt, ha egyszer belülről teljesen az ellentéte árad belőled. Ez nem egy tudatos dolog, hanem egyfajta lelki állapot, amit megéreznek mások körülötted. Ugyanolyan ez, mint amikor az állatok érzik rajtunk, hogy félünk.


Még most se fogjátok fel, hogy a saját belső világotokat NEKTEK és csakis NEKTEK kell és lehet rendbe hozni, felépíteni és ellenállóvá tenni. Nem értem, hogy lehet elvárni másoktól, hogy megtegyék helyettetek. Azt se várjátok el, hogy házat építsenek nektek csak úgy a semmiért. Bár a lelki építésért sajnos még fizetni sem lehet.

2014. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:

nem kértem írás elemzést...


most újból visszakanyarodtunk, hogy a fenébe irtsak ki miden félelmet ha miden próbálkozásra negatívan reagálnak.

A pozitív hozzá állás egy dolog, de mélyen mindig ott motoszkál a és befolyásol a hangulatban döntésekben de főként éles helyzetekben mikor nincs idő mérlegelésre.

Ez előbbi természet szerűen kihat a kisugárzásra is de nem úgy megy, hogy eldöntöm pozitív a kisugárzásom és kész. De ez előbbi nem jelenti azt sem, hogy nem tudok vidám lenni, pozitív kisugárzású lenni más területeken megy. De ha arról van szó, hogy lánnyal akarok beszélni azonnal megjelenik egy szorongás, nem gondolkodok a félelmeimen nem táplálom őket de elnyomni sem tudom, egyszerűen csak érzem ha akarom ha nem.

2014. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 A kérdező kommentje:
Ezt tényleg nem lehet elnyomni. Ez olyan, mint a kisgyermekkori, serdülő-tínédszerkori traumák, melyek köztudottan is a legerősebben épülnek be (sajnos) a fejlődő szervezetbe is teljesen elnyomni sosem lehet. Pár csalódás ilyenkor, tizenévesen és egy életre véged van e téren. Akinek meg ilyenkor sikeri vannak, jól szocializálódik e téren, az az életben nem csak e területen, de más szegmensben is sikeresebb lesz. Ezek tények, ha itt sokan leírják, hogy légy tökös, növessz tököt, akkor is ez a büdös nagy helyzet.
2014. máj. 22. 16:27
 74/82 anonim ***** válasza:
Miért hiszitek azt, hogy mások fogják megszüntetni a félelmeiteket? Te kiét szüntetted meg eddig?
2014. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:

Azt mondják a félelemet legjobban úgy lehet megszüntetni ha szembenézel vele vagy belemész a a félelmet okozó szituációba. Tehát nem más szünteti meg hanem mi.

Eddig rendben is volna. Rengeteg alkalom lett volna rá de...

ha mindig fajdalom ért ... pont az amitől félünk... ilyenkor ha fél valaki konkrétan nem a vissza utasítástól fél hanem a fajdalomtól így az ami segítene csak megerősíti a félelmeket... csak azért mert egyesek túl hamar ítélkeznek és nem hagynak kibontakozni... Nem beszélve, hogy egy olyan megfeleltetési kényszerbe kényszerítenek bele aminek nem lehet tudni a mércéjét... azért ismeretlen a mércéje mert nem lehet tudni az illető mit is vár el, mert nem hagy időt az ismerkedésre és ezért a megfelelési mérce misztikus határokat súrol ami még nagyobb stresszt okoz.


Nem szándéka senkinek ebben a helyzetben maradni, de a kiút sem egyszerű ha mindenki hátat fordít. Nem segíteni kell rajtunk HANEM CSAK EMBERSZÁMBA VENNI, egy KIS EMPÁTIÁT TANTUSTANI.

Miért olyan nagy baj ha valaki fél egy kicsit egy olyan szituációtól amiben még nem volt része ? vagy amiben sikertelen volt eddig ?


Nem inkább tisztelni kéne a kitartását, és az, hogy bár fél de akkor is belevág ? ( ez utóbbi szerintem egy hatalmas pozitívum ha az ember képes SZEMBESZÁLLNI azzal amitől a legjobban fél és a legtöbb szenvedést okozta eddig az életében).


MÉG EGYSZER NEM KELL SEGÍTSÉG, CSAK GONDOLJANAK ÚGY RÁNK IS MINT ÉRZŐ EMBERI LÉNYEKRE, KIKBEN VAN KITARTÁS, ANNAK ELLENÉRE HA FÉLNEK/SZORONGANAK IS. MINDEN EMBERNEK VANNAK HIBÁI MINT NÉKÜNK a FELELEM/TAPASZTALATLANSÁG DE EZ PUSZTA ELFOGADÁSSAL ELMÚLIK.

2014. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
Még mindig ugyanott vagyunk, hogy mástól vársz el valamit, amit magadnak kellene megtenned. Te se fogadod el magad jelenleg. Másoknak akarsz megfelelni, pedig egyáltalán nem kellene.
2014. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha valaki magának akar megfelelni férfiként és a nem a nőknek, pl alteros, rocker vagy sorolhatnám módon öltözködik és szakállat hord (csak példa volt), akkor a legtöbb tapasztalatom szerint évekig (vagy örökké) olyan magányos, mint a kisujjam. Vajon miért a tömegpáwák után fut 10 ből 9 lány és nem pl az új hippik (abszurd példa, de akkor is)után? Azért, mert a csorda ereje nagy, a nők ízlésének kell megfelelni (gyúrás, Beckham frizura,, izompóló).
2014. máj. 22. 18:22
 78/82 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a továbbiakban nincs miről beszélgetnünk...
2014. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:

-a megfelelésen kényszeren annyit értek, hogy már a frász tudja, hogy mit kell ahhoz tennem, hogy emberszámba vegyenek, vagyis ha ismerkedni próbálok akkor ne utasítsanak el azonnal. Szerintem jó vagyok, ahogy vagyok, de... ott van az, hogy kisebb rendűnek tartanak vagy valami hasonló mert... ez valahogy be épül tudat alattiba, hogy néha elcsodálkozok én is magamon és egyes gondolataimon, hogyan érezhetem olyan kicsinek magamat pl. egy nálamnál 7 évvel fiatalabb lány mellet is. (26f 19L még mielőtt félre értenék).

Ez a hatása annak ha valakit folyton elutasítanak, olvashatok 1001 önfejlesztő könyvet, 1-2 napig van hatása... de mikor újra próbálkozom ugyan oda kerülök, ahol voltam.

2014. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 Heiszenberger Márta. ***** válasza:

Látszik rajtad,hogy belefáradtál már az egészbe?

A nők valóban messziről kiszagolják ezt és erős,határozott emberre vágynak.

Tudom ennyi idő elteltével hülyeségnek tűnhet azt mondani,hogy ne próbálkozzál,de szerintem ne próbálkozzál.

Próbáld az életedet boldogabbá tenni,tapasztalatokat szerezni,barátokkal kirándulni,programokat szervezni.Mindent ami örömet okoz.

Értelmesnek tűnsz,azt írod jól keresel,hát megengedheted magadnak,hogy élményekkel gazdagodjál.

Hidd el a Balcsin barnára sült,mosolygós arcod jobban fogja vonzani a lányokat,mint a szobában a üldögélt,visszautasításokkal tetovált szomorú pofid.

2 korban hozzád közel eső agglegény "jóbarátom" van.

Az egyik éli az életét,ahogy írtam és bizony csurran-csöppen neki bőségesen,de neki senki sem elég jó.

A másik ismerősöm hiába próbálkozik,ha önmagát bünteti.Egy pici garzont bérel,amikor lenne lehetősége szép nagy lakást venni magának.Évek óta kézzel mos,nem akar gépet venni,mert úgy érzi azzal "lekötné" magát.

Nem megy nyaralni,mert nincs kivel.

Biztos úgy gondolod én könnyen beszélek,de próbálj meg egyedül is boldog lenni és ha ezt sugárzod,hidd el bazi sokat dob a kisugárzásodon és lesz olyan nő aki még boldogabbá tesz.

2014. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!