Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele lehet fáradni férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet fáradni férfiként is az örökös visszautasításba?

Figyelt kérdés
31 vagyok, 6 éve senkim sincs, két tucat kosáron vagyok túl. Intelligens, káros szenvedélyektől mentes vagyok, van munkahelyem is, megbízhatónak, korrekt embernek tartanak. De sajnos kicsit unalmas is. Ez pedig a 6 randi során, ami összejött a 6 év alatt (nem minden éven egy), mindig hátrány volt, mindig lapátra kerültem. Van kiút? Fel kellene adni? Mi lett a nőkkel (tudom,hogy ők sosem hibásak, de azért van bennük egyfajta magas elvárás, ahogy tapasztalom, hogy a férfi mindenben, pl kommunikációban is, jobb legyen náluk).
2014. máj. 20. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy Te 178cm vagy.. Akkor nem a magasság a gond, mivel ez átlagmagasság, én a törpe 170cm-el jól megszívtam, de sebaj a vereséget/kudarcot is tudni kell kezelni.
2014. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 A kérdező kommentje:
Priviben leírhatnád a mérnökös esetet. Amúgy a lookizmus hódít, tapasztalom, aminek egy alkotórésze a magasság. Csak azt nem említik meg, hogy miért kell lenézni a 170 vagy az alatti pasikat, ha nem ők tehetnek róla (nem ők kérték ezt), hogy ilyen magasra nőttek. Persze a nőknek erre is van kifogásuk, az hogy törődj bele a magányba alacsonyan, hiszen férfi vagy, így a MAGÁNYT is tűrnöd kell. De ha ők kapnak egy kosarat, hetekig pityeregnek (vagy 8 szor tapasztaltam lányoknál ezt az összeomlást, hogy a szépfiú kosarat adott nekik). Csak a száj nagy, érthetetlen módon.
2014. máj. 20. 18:42
 43/82 anonim ***** válasza:
Egó-simogatásnak írtad ki a kérdést? Te még mindig a nőket szapulod. Nem mind szent, tény. De nem mint gyökér. Hagyd már abba.
2014. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
Leírom én ide, ha nem gond. :) 2011-ben történt, hogy egy Bp-i mérnök irodában kezdtem dolgozni, mint pályakezdő konstruktőr mérnök, ő akkor már 5 éve dolgozott ott seniorként, és előléptetés előtt állt (legalábbis azt hitte). A projekt menedzseri pozíciót egy 26 éves 1,5 éves szakmai tapsztalattal rendelkező 190cm-es úriember kapta meg, akit nem sokan szívleltek, szemben a mindenkinek segítő 168cm-es kollégámmal szemben. Ez eléggé megviselte és 2 hónapra rá fel is mondott. Mai napig tartom vele a kapcsolatot, most Stavangerben él kint, a Statoil olajipari cégnél középvezető havi 45000 NOK-ért, napi 8 órai munka túlóra nélkül és 4 nyelven folyékonyan beszél plsu a norvégot középfokon. Nem sajnálom tőle mert ő tényleg nagy koponya csak sajnos ő is áldozatul esett a magasságfasizmusnak, mint sokan mások is.
2014. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok, diplomás, szakmámban jó fizetéssel rendelkező srác, de barátnőm még nem volt. Állandóan csak elutasítást kapok :(. Eddig egy randi meghívásra sem kaptam igent, túl felületesek a mai lányok nem hagynak ismerkedni / udvarolni először kedvesek de csak azért, hogy szépen rázzanak le. Ha beszélni akarnék újra valamelyikkel semmilyen kommunikációs eszközön nem elérhető, egyéb helyeken ha meglátnak azonnal fülükhöz teszik a telőt és gyors köszönéssel elsuhannak (most álljak elejükbe vagy mi ha beszélni akarok velük ?).


Nem siránkozni akarok csak a gőzt engedem ki, mer már egyszerre sértő és felháborító is, hogy azon eredmények ellenére is amiket elértem az életben így bánnak velem.


Úgy érzem, hogy én nem ezt érdemlem, de valahol mélyen már az egész egy álomszerű fikciónak tűnik... mintha nem is létezne az amire vágyom... csak mókuskerék taposás... kaja film / önfejlesztés ( szakmai téren ) / olvasás alvás és újra munka ... a csajok meg mintha csak díszletek lennének.


Már ott tartok, hogy szemét alaknak érzem magam ha nem értek egy két szóból, sőt néha még azt is szánalmasnak érzem hogy egyáltalán próbálkozom egyszerűen MEGALÁZTATÁSNAK ÉRZEM, hogy megszólítsak egy lányt nem beszélve az elutasításról vagy a többszöri próbálkozásról .

De mindezek ellenére nem szoktam kényen feladni, ha megkedvelni nem is de meggyűlölni meggyöngült...az mondják ettől már nem áll távol a szeretet... na jó nem az a célom , hogy megtestesülésem magamat... de ha nem hagyom magam lerázni a kitartásom miatti elismerés helyett fordított hatást váltok ki állandóan.


Ezert lassan már tényleg kezd elegem lenni az egészből.

2014. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 A kérdező kommentje:
Sem a diploma, sem a jó fizetés nem érdekli a nőket. Csakis a full magabiztosság. Az utolsó csöves munkanélküli, de tajparaszt is, ha sporton, nagypofájú, akkor bármilyen nőt összeszedhet, még a szótlan üzletember meg hoppon marad. Ez a kulcs.
2014. máj. 20. 22:03
 47/82 A kérdező kommentje:
Viszont ha sokat próbálkozol egy nőnél, még ha nem is tetszel neki, jó eséllyel fog egy esélyt adni, mert látja, hogy csak őt akarod és ez imponál neki. Női szokás ez is. Nekem van pár ismerősöm, akik nem tetszettek az adott nőnek, mégis ronggyá próbálkozták magukat az adott nőnél, akik nagy része beadta a derekát, azóta együtt vannak ezek a párok.
2014. máj. 20. 22:06
 48/82 anonim ***** válasza:

Jól hangzik de az a baj, hogy egyesek elkezdenek fenyegetőzni és inkább, hagyom minthogy valami bajom legyen belőle mások pedig kérdőre vonnak, hogy miért nem fogom fel, hogy nem érdekelem őket..., hogy lehetek olyan hülye...

a kitartást semmire sem becsülik :(

2014. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
2014. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
2014. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!