Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele lehet fáradni férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet fáradni férfiként is az örökös visszautasításba?

Figyelt kérdés
31 vagyok, 6 éve senkim sincs, két tucat kosáron vagyok túl. Intelligens, káros szenvedélyektől mentes vagyok, van munkahelyem is, megbízhatónak, korrekt embernek tartanak. De sajnos kicsit unalmas is. Ez pedig a 6 randi során, ami összejött a 6 év alatt (nem minden éven egy), mindig hátrány volt, mindig lapátra kerültem. Van kiút? Fel kellene adni? Mi lett a nőkkel (tudom,hogy ők sosem hibásak, de azért van bennük egyfajta magas elvárás, ahogy tapasztalom, hogy a férfi mindenben, pl kommunikációban is, jobb legyen náluk).
2014. máj. 20. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:

"Jól hangzik de az a baj, hogy egyesek elkezdenek fenyegetőzni és inkább, hagyom minthogy valami bajom legyen belőle mások pedig kérdőre vonnak, hogy miért nem fogom fel, hogy nem érdekelem őket..., hogy lehetek olyan hülye...

a kitartást semmire sem becsülik :("


Pontosan ugyanezeket tapasztalom én is! Kb 40 visszautasításon vagyok túl... Csajom nem volt még soha!

2014. máj. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:

"tök jó ez a kérdés, így a sok utálomanőketmertmindenkiveldugnakcsakvelemnem típusú srác legalább egy helyen van, talán szocializálódnak kicsit, ha ezt annak lehet nevezni és egymás lelkeinek simizéséből talán nyernek némi önbizalmat. Hajrá srácok."


Nem kötözködésből, de rendszeresen tapasztalok olyat, hogy van egy társaság, amiben vannak szingli srácok, és vannak olyan srácok, akiknek van barátnője... A lányok rendszeresen azokkal a srácokkal hajlandóak dumálni, akiknek van nőjük, a szinglikre meg tojnak magasról... Most is azt gondolod, hogy bennünk, srácokban van a hiba? Amikor a lányok eleve az elérhetetlenre tapadnak rá...

2014. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
89%

"Azért dumálnak a barátnős csajokkal, mert azok legalább már nem akarják ledumálni róluk a bugyit. észlény..."


Barátnős csajok? Én srácokat írtam...

De amúgy meg akkor nekünk nincs jogunk ismerkedni, mert akkor azt gondoljátok, hogy ledumáljuk rólatok a bugyit rögtön?? Vagy mi van?! Ezt nem értem... Akkor mi hol ismerkedjünk??

2014. máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:

Ismerkedj ahol akarsz, nem értem neked miből tartott volna leszólítani az egyiket vagy ilyesmi.

Az pedig részemről volt elírás, bocs, hogy nem vagyok tökéletes.

2014. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
29%

"De sajnos kicsit unalmas is." Itt a legnagyobb problémád... Tudom ajánlani a Walter Mitty titkos élete című filmet.


Nagyon jól tudom, hogy elég ...r a helyzet mindkét oldalon, hisz a nőkkel ismerkedem, a pasikat meg ismerem, mert az vagyok én is, sok haverom van és látom miket művelnek.


A probléma még mindig az, hogy az emberek nagy része saját magát se fogadja el, de elvárja, hogy mások megtegyék. A rinyálás helyett, talán egy kicsit szét kéne nézni odabent, mondom ezt úgy, hogy nekem se volt több tucat nő az életemben, sőt még fél tucat se.


Kiút mindig mindenből van, csak éppen fel kell ismerni. Az első lépést te legalább már megtetted, tudod, hogy unalmas vagy. Persze nem kell extrém sportolónak lenni, csak legyen egy kis önbizalmad, humorérzéked, mert kinyitni a szád /nem a humbukolásra, meg gyúrok köcsög kemény vagyok ne szójá be félére gondolok/.


Emellett hidd el, a nők számára se jobb a helyzet. Szinte állandóan azt látni minden irányból, hogy nem jó a hajad, nem jó az alakod, kicsi a melled, nem szép a bőröd vedd meg ezt meg azt stb... se túl kellemes érzés. Természetes, hogy egy biztos pontra vágynak, biztonságra /teszem hozzá ez nem egyenlő a magassággal, van egy haverom, aki kb 165-170 centi és igencsak jó pár nőn van túl, pedig nem gazdag gyerek és a külseje is átlagos, csak éppen neki megfelel az, amije van/.


Ideje lenne odafigyelni a másikra, látni, hogy mit is szeretne valójában és hogy te ezt meg tudod-e adni neki. Nem a felszínes marhaságokra gondolok, az autóra, házra, pénzre, ékszerekre... Hidd el a legnagyobb k..va is érzelmeket akar, csak éppen a milyenség változó és még mindig nem a fizetésről van szó. Nagyon sokan azt hiszik, hogy pl.: egy karrierista nőnek nem számít semmi. De igen számít, csak éppen olyan férfi kell mellé, aki tudja kezelni, irányítani és sokszor úm. maga alád rendelni, ugyanis ezek a nők egész nap irányítják a körülöttük levő világot, akkor egy visszahúzódó pasi mellett, hogy érezhetnék nőnek magukat?


Nem azt mondom, hogy mindenről a pasinak kell gondoskodnia, mert egyáltalán nem így van. A női oldal is hatalmas hiányosságokban szenved. Sokan képtelenek arra, hogy valóban nők legyenek. Ideje lenne megérteni, hogy a kedvesség, az apró gesztusok, néha egy-egy dicséret sokszor többet ér egy férfi életében, mint egy levetett bugyi. Bár az is fontos, főleg ha a nőnek megvan az önbizalma mellé és nem takargatni akarja magát azelőtt a férfi előtt, akivel ágyba bújik. Mert ha hiszitek ha nem, mi se szexelünk akárkivel... ha már az ágyig eljut a nő valakivel, akkor biztos lehet benne, hogy azért van, mert tetszik neki.


A legnagyobb gond a kölcsönös figyelem, érzelmi és értelmi intelligencia, nyílt őszinteség, nagy fokú szabadság /igen a szex terén is/ hiánya. Jó lenne ha végre megértenék az emberek, hogy nem másoknak kellene irányítaniuk a saját magukról alkotott véleményüket. Nem a médiákból kellene meríteni a problémákat és a polcokról vagy szolgáltatásokból pedig a megoldásukat. Az élet arra van, hogy élvezd, tanulj, legyél több, mint ami jelenleg vagy és ha lehet, akkor mindezt egy társsal tedd meg. Ne az érdekeljen mit mondanak mások a kapcsolatodról vagy a szokásaidról. Át kéne lépni a határokat és nagy ívből le...ni a társadalmi normákat és elvárásokat.


Talán nem is ezek a dolgok a legnagyobb gond az emberek életében amiket leírtam, pusztán egyetlen dolog, a félelem. Félünk a változástól, attól hogy nem fogadnak majd el ha máshogy cselekszünk mint eddig, de attól is, hogy mi történik, ha nem teszünk semmit. Pusztán magától a félelemtől nem fél senki...

26/F

2014. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:

bla bla és bla


Honnan tudjam, hogy mi a jó neki ha nagyjából szóba sem áll velem ?

Honnan legyen önbizalmam ha állandóan még egy randi meghívást sem fogadnak el ? az önbizalomhoz kéne egy kis siker élmény is legyen, hogy ne tűnjön ön áltatásnak...


Az önbizalmat nem árulják a sarki boltban... be dumálhatom magamnak, hogy van...ettől persze jobb kedvvel is vágok neki ... de ilyenkor sokkal nagyobbal lehet puffanni és valahogy nagyon beépül a tudat állatiba az a gondolat, hogy az a természetes dolog ha aláutasítanak és nem vagyok elég jó...

valószínűleg az önbizalom hiányom miatt vannak gondjaim de ez egy ördögi kör mert mimnél többet próbálkozom annál jobban rombolják az önbizalmam ... ma már ott tartok, hogy inkább egy haragot/gyűlöletet érzek a világ iránt... nem direkt X,Y miatt hanem azért, hogy már megint 0,00 % ban sikerült a dolog, azért, hogy teljesen átlátszónak néznek, bármiféle igyekezet ellenére.


Hogyan bizonyítsam, hogy megfelelő vagyok számukra ha szinte startból a közelükbe sem engednek ha egyetlen céljuk mimnél előbb le rázni ?

Az egyeltet ki út ha valóban sikereket érhetek- érhetünk el de valódit (és nem azért mert egy kedves kis csaj- baráti alapú barátnő megsajnált minket)...

ez a legjobb módszer szerintem az önbizalom hiányra.

2014. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
Még csak meg sem érted azt, amit írtam...
2014. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 A kérdező kommentje:
Igen, ezt sokan elfelejtik, hogy az önbizalomhoz valamilyen szintű sikerek szükségesek. Ezek a reflexhez hasonlóak, a legtöbbünkkel nem született velünk az önbizalom, hanem kaptuk, szereztük, erősítették bennünk. Visszatérve a reflexekre, biztos néhány tudják mi az a pavlovi reflex. A kutyás kísérlet, hogy csengő+ kaja= nyáladzás. Na most ez ugye berögzül, de ki is oltható. Teszem fel van egy ronda pasi, adták neki a bókokat kiskorában a családtagjai, hogy te vagy a jó, de később kapta szépen tucatszámra a kosarakat a lányoktól, akkor az ingerre adott válasz csökken egyszer, lehet ki is oltódik, ha soha nincs megerősítés. Ugye a késztetés (nyáladzás), hogy odamenj egy lányhoz ki fog oltódni, ha nem éri pozitív impulzus, vagyis ,,menjünk el randira-beleegyezés" a lányok részéről (ergo no kaja). Hiába ott a csengő (a szép nő látványa), de ha a többi nem érvényesül, akkor csorbul a dolog. Ezt itt sokan nem értik meg. Akiknek van 5 lánynál pl 1 sikerük, azok nem tudják mi ez, mert megkapják a csengőhöz társított áhított kaját (a nőt). Bocsi lányok, hogy kajához vagytok hasonlítva, de csak a példa kedvéért írtam ezt.
2014. máj. 21. 17:05
 59/82 anonim ***** válasza:
0%
Ja csak értelmes ember az önbizalmat nem másoktól várja. Pláne nem külső tulajdonságok alapján. Én sikeres vagyok valamiben és ez nem a csajozás, nekem attól van önbizalmam. Az a baj, hogy ti csak kifogásokat kerestek és a felelősségeteket hárítjátok másokra. Gondolom a szüleitektől is ezt láttátok, vagy a génjeitekben van.
2014. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:

az egy dolog, hogy sikeres vagy valamiben, de ha 26 évesen is még mindig csak kosarakat kap az ember akkor kicsit... nem hogy elbizonytalanít hanem mellette feszültté és idegessé teszt... hiába ott lebeg a szemed előtt a jutalom, egyre nagyobb elszántság kell ahhoz, hogy megszólítsak valakit... a jutalom valahogy értékét veszti ilyenkor... kb azért mert "elérhetetlen" a tapasztalatok szerint ... a tapasztalatok szerint csak negatív hatás ért .... nevezhetjük negatív beidegződésnek, vagy reflexnek is ... ez olyan tudat alatti dolog, hiába az döntök el egy dolgot éles helyzetben mégsem tudok másképp dönteni.


Ez kb. olyan mintha megakarnál fogni puszta kézzel egy izzó vasat vagy ha ki is nyújtod felé a kezed a végén reflexből úgy is visszarántod mert tudod, hogy fájni fog.

2014. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!