Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele lehet fáradni férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet fáradni férfiként is az örökös visszautasításba?

Figyelt kérdés
31 vagyok, 6 éve senkim sincs, két tucat kosáron vagyok túl. Intelligens, káros szenvedélyektől mentes vagyok, van munkahelyem is, megbízhatónak, korrekt embernek tartanak. De sajnos kicsit unalmas is. Ez pedig a 6 randi során, ami összejött a 6 év alatt (nem minden éven egy), mindig hátrány volt, mindig lapátra kerültem. Van kiút? Fel kellene adni? Mi lett a nőkkel (tudom,hogy ők sosem hibásak, de azért van bennük egyfajta magas elvárás, ahogy tapasztalom, hogy a férfi mindenben, pl kommunikációban is, jobb legyen náluk).
2014. máj. 20. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:

#19 Ez az ideális. De az ideák, ahogy a nevük is sugallja, túl szépített, szinte már teljesíthetetlen dolgok.

Véleményem szerint a megfelelési kényszerbe roppan bele a legtöbb ember - de minek a tökéletességet hajhászni, ennek szentelni az életed?

2014. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:

#20 Ne fogalmazol pontosan! Nem mindegy, milyen mosol az a mosoly. :D Lehet vadállatias - tehát, veszélyérzeztet keltő, tehát verőembert-igénylő.

Jó, ezt kicsavartam. értem, mit mondasz. De tudom, hogy azt is felfogtad, amiről én kerepelek.

2014. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 A kérdező kommentje:
Persze, de most maradjunk a tiszta szándékú mosolynál (tényleg tetszik neki a lány, nem csak szexet akar), vagy a tiszta szándékú ,,csinos vagy" bóknál (nem csak szexet akar és erőszakoskodni, hanem mint NŐ, úgy tetszik neki).
2014. máj. 20. 17:50
 24/82 anonim ***** válasza:

"Lehet vadállatias - tehát, veszélyérzeztet keltő, tehát verőembert-igénylő."


Ha még ti is jogosnak tartjátok, amit a csajok csináltak velem, akkor ezek után pláne nem ismerkedem többet... Ezek szerint a lányok bármit megtehetnek, a fiúknak meg már ismerkedni sem szabad! Mocsok világ ez!

2014. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 A kérdező kommentje:
A tökéletességre való hajtás is egyfajta drog, egyfajta függőség. Ugyanolyan káros, mint az ivászat, vagy a dohányzás. Csak ugye ezt nem szokták megemlíteni, pedig ugyanaz a mechanizmusa, mint a többi drognak. Itt is a hormondömpingre hajt az agya, csak itt nem pl az alkohol fogja hozzá adni az adalékot, hanem a nagy ház, a sok nő, a jó autó. De a végeredménye ugyanaz és sokszor ugyanúgy elviszi a sírba, mint az alkohol és a többi. Sőt, sokszor tovább élnek a láncdohányosok, mint ezek. Van pro és kontra érv is.
2014. máj. 20. 17:53
 26/82 anonim ***** válasza:

"Ha még ti is jogosnak tartjátok, amit a csajok csináltak velem, akkor ezek után pláne nem ismerkedem többet... Ezek szerint a lányok bármit megtehetnek, a fiúknak meg már ismerkedni sem szabad! Mocsok világ ez!"


Inkább moderáld magad. Nem kell bókokat szórni úton-útfélen. Mindennek meg van a helye, módja és ideje.

A sírás-rívást pedig tessék befejezni. Nem lesz tőle jubb és nem jutsz vele előrébb.

2014. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
#25 Lényegében egyetértünk.
2014. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 A kérdező kommentje:

,,Ha még ti is jogosnak tartjátok, amit a csajok csináltak velem, akkor ezek után pláne nem ismerkedem többet... Ezek szerint a lányok bármit megtehetnek, a fiúknak meg már ismerkedni sem szabad! Mocsok világ"


Én nem tartom jogosnak, és támogatom az ismerkedésedet. De sajnos a legtöbb mai lány, tényleg elítéli ezt, ha nem mr szépfiú mosolyog rá, akkor ,,berág"

Jártam már én úgy pszichológus 28 évesen szakvizsgázott és végzős phd-s nővel ismerkedtem. Ugyanúgy a jó külsejű férfira vágyott, pedig ő maga 80 kilós volt. El volt szállva, 30 hoz közel, hogy ez neki jár. Mivel én nem voltam az,csak mismásolt, lekoptatott. Másban tetszettem neki, de nem volt görög adonisz. Azóta is egyedül van. A diploma nem egyenlő tudással, empátiával, egyenességgel. Semmivel sem egyenlő.

2014. máj. 20. 17:57
 29/82 A kérdező kommentje:
Mondom ezt úgy, hogy nekem is van 3. Semmivel sem vagyok több és jobb ember, mint voltam diploma nélkül. Csak a fizetésem lett több, de ez a buta emberiség hozadéka, hogy ezt fizetik meg, nem mindig az igazi tudást.
2014. máj. 20. 18:00
 30/82 anonim ***** válasza:

"Inkább moderáld magad. Nem kell bókokat szórni úton-útfélen. Mindennek meg van a helye, módja és ideje.

A sírás-rívást pedig tessék befejezni. Nem lesz tőle jubb és nem jutsz vele előrébb."


Inkább te moderáld magad, engem pedig ne oktass!

2014. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!