Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele lehet fáradni férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet fáradni férfiként is az örökös visszautasításba?

Figyelt kérdés
31 vagyok, 6 éve senkim sincs, két tucat kosáron vagyok túl. Intelligens, káros szenvedélyektől mentes vagyok, van munkahelyem is, megbízhatónak, korrekt embernek tartanak. De sajnos kicsit unalmas is. Ez pedig a 6 randi során, ami összejött a 6 év alatt (nem minden éven egy), mindig hátrány volt, mindig lapátra kerültem. Van kiút? Fel kellene adni? Mi lett a nőkkel (tudom,hogy ők sosem hibásak, de azért van bennük egyfajta magas elvárás, ahogy tapasztalom, hogy a férfi mindenben, pl kommunikációban is, jobb legyen náluk).
2014. máj. 20. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:

és akkor most szajkózod azt, amit a kérdező írt. na hagyjuk már.

a lényeg még mindig az, hogy a ti sikertelenségeteknek nem a nők az okai.

2014. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
direkt módon nem de indirekt módon reszt vesznek benne azzal, hogy mindegyik elutasít :(, az elmúlt 10 évben szerintem próbálkoztam kb. 100 lánynál amelyekből kb. 10 volt aki jobban tetszett és jobban fájt az elutasítása... én részemről meg tettem a dolgomat és szerintem joggal varom el a másik tábortól hogy legalább évente 1 eljöjjön egy randira.
2014. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy a nők az okai. De tény, hogy ők is közrejátszanak ebben a sikertelenségben ezeknek a pasiknál, lévén hogy ők utasítják vissza őket, sokszor alpári módon.
2014. máj. 21. 21:08
 64/82 anonim ***** válasza:
2014. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
Nah igen... :D Ez az amit sajnos a nők még nem nagyon értenek. Hogy egy visszahúzódóbb pasiból is lehet állatot csinálni, persze jó értelemben, mint ahogy egy csendes félénk nőből is lehet vadmacskát csinálni, csak egy kis bátorítás meg terelgetés kell hozzá. ;)
2014. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 A kérdező kommentje:

,,Nah igen... :D Ez az amit sajnos a nők még nem nagyon értenek. Hogy egy visszahúzódóbb pasiból is lehet állatot csinálni, persze jó értelemben, mint ahogy egy csendes félénk nőből is lehet vadmacskát csinálni, csak egy kis bátorítás meg terelgetés kell hozzá. ;)"


Nem akarnak tanítgatni, bíbelődni, mert ők rögtön akarják az alapból annak született macsót. Rögtön akarnak mindent, a ház hitelek nagy részét is a nők szortírozzák és beleviszik a pasikat, hogy vegyen fel 10 milliós hitelt, mert kell a gyerekhez (hogyne blablabla). Aztán már ha bebukik, mossák kezeiket. Lusták és céltudatosak. A másodikkal nem lenne gond, ha a céltudatosságuk legtöbbször meggondolatlanságból fakadna és nem prezentálják magukban a lehetséges következményeket (pl. tudja, hogy a szépfiú úgyis megcsalja, de mivel ezekkel dugni a trendi így célból lefekszik vele, aztán jön a menetrendszerű sírás mindig).

2014. máj. 22. 08:09
 67/82 anonim ***** válasza:
0%
Nálatok meg azért jön a menetrendszerű sírás, mert senkinek sem kelletek. Kérdező én végig olvastam az összes kommentedet és meg vagyok győződve, hogy nem a külsőd miatt utasítanak el. Hanem mert ostoba vagy, mint egy marék föld. Részemről befejeztem. Nem csak itt, hanem az összes siránkozó gyökérrel. Fárasztóak vagytok, csak kifogásaitok vannak, csak a nőket szapuljátok. Kár belétek a szó.
2014. máj. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
70: Te meg nem tudod felfogni amit ír a kérdező, ez a baj. Pedig olyan egyszerű amit mond. Menj is el!
2014. máj. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:

már miért lenne kár belénk a szó, miért lennőnk gyökerek ?


és ismét egy hasonló esettel szembesültem ebéd szünetben...


Volt egy lány akit ismerek úgy 8 hónapja, 1-2 napig beszélgettünk, mikor összefutottunk valahol mindig megszólítottam érdeklődtem, de nagyrészt netten beszéltünk . Miután elhívtam egy randira nem irt többet, élőben is próbáltam újra de ekkor megpróbált két szóval le rendezni és a liftbe menekülni de én utána mentem mintha én is lefele tartanák erre azt játszotta, hogy tolón beszél valakivel. Később mikor tolón próbálkoztam néhány hónapra rá először válaszolt majd miután eszébe jutott, hogy ki vagyok az mondta most nem ér rá, és hogy hívjam jövő héten... de persze többé nem vette fel, egy heti próbálkozás után (napi 1 - 2 ) írt egy sms -t , hogy ne hívjam többet, ezért rá írtam, hogy miért bánik így velem , de nem válaszolt rá.

Ma megláttam a kajáldában de mivel kollégáimmal is voltam ő is kollégaival volt nem zavartam csak sms-t kívántam jó étvágyat ... pont egymásra láttunk egy távoli asztaltól ( nem akartam pofátlan lenni, hogy felállok az asztaltól míg a többiek nem fejezik be és őket sem akartam megzavarni )

Mosolygott majd megkért sms-ben , hogy írni se írjak többé.


Hogy lehet így ismerkedni, ha startból le akar rázni alig ír vissza vagy válaszol ?

Ráadásul ha nyilvánvalóvá válik, hogy többet is akarok akkor kerül (csak mert randira hívtam) ?

Semmi indokot nem ad, hogy mi a baja velem ?


Akkor még is ki a bunkó ?


A 70% így utasítanak el, egyszerűen kerülnek ha randira Ívom őket és miden kapcsolatot megszakítanak.

A 15% szemét és gonosz.

A 15% jön a kifogásokkal, néha olyanokkal, hogy nem jön, hogy elhídd, hogy ekkor hűjének néz, hogy azt hiszi, hogy elhiszed. (pl. ez a város nem olyan, hely hol barátot keres ay ember .... mellesleg egy egyetemekkel rendelkező varosról beszélünk sok egyetemistával... szerinte itt csak bulizni kell :s ... akkor ki a bunkó és ostoba ? ).

2014. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 A kérdező kommentje:

,,

Hogy lehet így ismerkedni, ha startból le akar rázni alig ír vissza vagy válaszol ? "


Na pont ez az, amit it nem válaszolnak meg. Mindig azt írják le, hogy biztos a jellemeddel, beszédeddel, kisugárzásoddal van a baj, hogy nem akarnak randira menni veled a nők. De arra senki sem válaszol, hogy miért nem akar egy szót sem váltani veled az adott lány, esélyt sem hagy az ismerkedésre. Így nem lehet, ezt kellene megérteni már az itt észt osztó lányoknak (minden lányért odavan pár fiú) vagy a helyes srácoknak (értük is odavan pár lány biztosan).

2014. máj. 22. 13:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!